Přejít na obsah

Schválně


Host Bobik

Myslíte si, ze se pobleju?  

32 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Já když čumim na internet, tak nevim proč, vždycky mám hlad. Takže teď do sebe láduju česnekovej bok se třema rohlíčkama a dále mám připraveno 0,5l jahodovýho jogurtu a hrozíneček vína. Myslim že bych to mohl do rána přežít :D

:p ááááá, česnekovej bok! Mňam, mňam, mňam. Ten kupuju v Globusu, ale dlouho už ne. Jinak většinou tam bejvá ta samá holčina, ta už se na mně vždycky usmívá a hnedle hlásí, jestli maj nějakej pěknej kousek. :smich: Ale není nad to domácí, co jsme kdysi dělávali, ale doba se mění a už leta rodinka na Moravě prasata nechová. Ty kupovaný jsou oproti domácím na ho..., není to správně vyuzený.

Kurňa, dal bych si to na obrázku. Tahle měla 15kg a v 6ti lidech jsme ji sežrali ještě s jiným žrádlem během výkendu spolu s 50l Svijanského piva.

Na obrázku už je značně sežraná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si pochutnal, pes dojel zbytek a jsme oba spokojený :)

Take kupujes Yoplait kosik O% O%? Ty mam moooc rad, jen skoda ze nedelaji vice chuti... ;)

Jo, jo. Tenhle jogurt mám nejradši. škoda že nedělají nějaký větší balení :) Já jím jen jahodovej, takže víc chutí ani nepotřebuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, dal bych si to na obrázku. Tahle měla 15kg a v 6ti lidech jsme ji sežrali ještě s jiným žrádlem během výkendu spolu s 50l Svijanského piva.

Na obrázku už je značně sežraná

No sakra. Nedělej mi chutě, poslintal jsem celou klávesnici :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, dal bych si to na obrázku. Tahle měla 15kg a v 6ti lidech jsme ji sežrali ještě s jiným žrádlem během výkendu spolu s 50l Svijanského piva.

Na obrázku už je značně sežraná

No sakra. Nedělej mi chutě, poslintal jsem celou klávesnici :smich:

tak ještě přidám... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si pochutnal, pes dojel zbytek a jsme oba spokojený :)

Take kupujes Yoplait kosik O% O%? Ty mam moooc rad, jen skoda ze nedelaji vice chuti... ;)

Jo, jo. Tenhle jogurt mám nejradši. škoda že nedělají nějaký větší balení :) Já jím jen jahodovej, takže víc chutí ani nepotřebuju.

Tak si jich 5 nalej do kyble od Gaineru a jez to naberackou z toho! :D:D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle me ty co obsahuje smakoun, jsou naprosto neskodlive, kazda potravina, aby mela nejakou trvanlivost, musi obsahovat Ecko!

http://www.idealni-vaha.info/page_emulgatory.htm ;) Nedelam to proto, abych mohl rikat, ze jim zdrave, delam to pro snizeni vahy a normalne mi to zachutnalo, takze u toho zustanu...

Pane jo, to je seznam. Já to teda vyzkouším, když píšeš, že je to dobrý a uvidíme. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua tu se to zvrtlo ve zranice :D

no ja mam 173 cm a svej 64 kg neja nemuzu rozmnozit a to se cas od casu i hejbu :p

a s tim jidlem to mam dost nepravidelny, treba celej den nic jen piju a pak vecer zeru non stop ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua tu se to zvrtlo ve zranice :D

no ja mam 173 cm a svej 64 kg neja nemuzu rozmnozit a to se cas od casu i hejbu :p

a s tim jidlem to mam dost nepravidelny, treba celej den nic jen piju a pak vecer zeru non stop ;)

Coz neni uplne nejlepsi styl zivota, ale je to kazdeho vec jak se chova ke svemu telu! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua tu se to zvrtlo ve zranice :D

no ja mam 173 cm a svej 64 kg neja nemuzu rozmnozit a to se cas od casu i hejbu :p

a s tim jidlem to mam dost nepravidelny, treba celej den nic jen piju a pak vecer zeru non stop ;)

tý jo, ty bys mohl jít k filmu až se bude natáčet něco z Dachau :smich:

A co vítr, nemáš s tím někdy problém? :smich::smich::smich::smich:

Kolik ti je? Páč tak nějak kolem třicítky se to nějak zlomí a začneš nabírat raz dva, pokud nezměníš životosprávu. Jsem si taky myslel, že můžu žrát jak kyselina na doživotí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je u Bobika standart,on je zakrslej :D Povodne sa mi chvalil ,ze pojde robit modela ....ale skoncil u posypania chrumiek arasidovym praskom :palec2:

Ale Bemoušku, že to řeknu mamince a budeš zase měsíc bez kapesného a po večerníčku už nebude žádnej puding lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua tu se to zvrtlo ve zranice :D

no ja mam 173 cm a svej 64 kg neja nemuzu rozmnozit a to se cas od casu i hejbu  :p

a s tim jidlem to mam dost nepravidelny, treba celej den nic jen piju a pak vecer zeru non stop ;)

tý jo, ty bys mohl jít k filmu až se bude natáčet něco z Dachau :smich:

A co vítr, nemáš s tím někdy problém? :smich::smich::smich::smich:

Kolik ti je? Páč tak nějak kolem třicítky se to nějak zlomí a začneš nabírat raz dva, pokud nezměníš životosprávu. Jsem si taky myslel, že můžu žrát jak kyselina na doživotí.

zas tak hrozne na tom nejsem a je mi 23 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Bemoušku, že to řeknu mamince a budeš zase měsíc bez kapesného a po večerníčku už nebude žádnej puding lol

Ne ne prosim ,uz budem sekat latinu ,ty muj kluku jeden ,inak kupil som dake zavazicka na ryby,nemas zaujem ;D lol

kolik gramu ty zavazicka maji? ja jen, aby to nebylo moc tezky :p (abych to unesl) lol

Joooooo? hodnej?....no to jsem zvedav :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...