Přejít na obsah

Zazitky


Soprano_Tony

Doporučené příspěvky

dufam ze tu takato tema nieje lebo ma uz z toho jebne :D takze k pointe? chcem vediet co vsetko sa moze stat za volantom, vtipne, hrozostrasne a pod. zacnem prvy, hned prve ma napada ze som sa raz posral, teda to bol ako blesk z jasneho neba :unsure: presne takto som sa zatvaril a vravim si: "Co je? Cosa to stalo? " :) druha vec? jaaaj s jednou slecnou za jazdy, teda asi viete co, :prc: bolo to na rovnej ceste takze ziadne riziko prehliadnutia zakruty a podobne. a tiez mi raz stopar vystupil v polke cesty a povracal sa :D ale vazne nechodim rychlo lol teraz vy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje najhoršie zážitky:

- idem si v pohode 90-100 za dedinou, predo mnou ženská na aute a zrazu z ničoho nič bez smerovky zastavila. Asi sa chcela rúžovať alebo čo. Oproti išli auta, takže mi nič nezostávalo, len zabrzdiť. Zabrzdil som to asi tak, že pravé predné koleso skončilo v tráve a ľavý predok auta 10 cm od jej....

- úplne najhorší zažitok: večer za dedinou som registroval chodca po mojej strane a z ničoho nič ho hodilo do stredu cesty. Oproti zase šli autá a ja doteraz neviem ako sa mi podarilo urobiť myšičku medzi oprotiidúce autá a opitého chodca. Inak toho chodca v ten deň niekto dorazil a zabil asi 2 km od miesta kolízie so mnou...

- no a predvčera som takmer prešiel opitého cyklistu zvaleného vedľa cesty, pričom nohy mu trčali asi meter do cesty aj s bicyklom a zvyšok tela bol mimo cesty. Našťastie nič nešlo oproti, tak sa mi ho podarilo zázrakom obísť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dufam ze tu takato tema nieje lebo ma uz z toho jebne :D takze k pointe? chcem vediet co vsetko sa moze stat za volantom, vtipne, hrozostrasne a pod. zacnem prvy, hned prve ma napada ze som sa raz posral, teda to bol ako blesk z jasneho neba :unsure: presne takto som sa zatvaril a vravim si: "Co je? Cosa to stalo? " :) druha vec? jaaaj s jednou slecnou za jazdy, teda asi viete co, :prc: bolo to na rovnej ceste takze ziadne riziko prehliadnutia zakruty a podobne. a tiez mi raz stopar vystupil v polke cesty a povracal sa :D ale vazne nechodim rychlo lol teraz vy...

hehe, tak už je to venku. Ale nebudem se stydět, že? Je to lidské a určo se to přihodilo každému. Kdo tvrdí, že ne, tak lže. Nuže, také si tak jednou sedím v křesle v práci, píšu nějakej výrobní postup, chce se mi prdnout, tak se nadzvednu a pšouknu. Pak si říkám, že to bylo jakési neobvyklé :smich: No, nebyl to jen prd... Ještě že jsem tam byl už sám a hned vedle kanclu záchod se sprchou lol Nečekaná sračka je sviňa :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty woe, to uz je moc :smich::smich::smich::smich::smich::smich:

hystorky o posrani.....

pridam take jednu lol

jednou takhle cca v sest rano se u nas na private vstavalo na blok od sedmi hodin...

no a kamos celej rozespalej prisel do jidelny jen v trenkach a stoupnul si za druhyho kamose kterej snidal chleba namazanej maslickem...

no a ten v trenkach vyspulil prdel, ze jako pusti sojku... se mu to trochu nepovedlo a brutalne mu to ukaplo na zem se slovy o ou si strcil prst do prd*le a leti do koupelny (mame ji spojenou se zachodem), kde si dalsi cistil zuby a ten posranej si sednul na misu a jen Kadle promin a pokracoval v jiz zapocatem sr*ni :D no hukot zazitek

jinak moje vlastni:

na stejnem privatu a ve zkratce:

vecer moc alkoholu (piva koralka)

nic si nepamatuju

rano se probouzim ve sve postylce

ptam se v kolik sme prisli

odpoved: ty debile si prisel sam a podivej se na sebe

mel sem poblity pizamo, polstar, perinu i prosteradlo :D

dalsi:

litr rumu, litr coca coly

vypito za par minut

rumove koma

druhy den se dozvidam, ze jsem vecer o metr netrefil postel :D

kamaradi me do ni odtahli za patu :D

a radeji uz nebudu pokracovat kol7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to my jsme se vraceli z jedné z vycházek na vojně v Podbořanech docela unavení a kolegovi spolubojovníkovi se při návratu na rotu na chodbě udělalo zle a tak zvracel do záchodu jako slušný člověk, bohužel ta mísa stála na chodbě roty a čekala na ráno, kdy ji měli instalatéři vyměnit za rozbitou na záchodech, chudák dozorčí - mladej voják.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám jednu blicí.. před x lety na průmce jsme šli o volný hodině místo oběda na pivko,,nechápu jak, ale každej jsme si dali 9 lahváčů za 45 minut..pak zpátky do školy a při hodině chemie se mi udělalo blbě, <_< ,,velká posluchárna a hlásím se, že potřebuju na wc,,profesorka že nikam nepudu, tak jsem chvíli bojoval s kobrou a nakonec přiběhnul ke katedře a půl metru od profesorky hlavy jsem se vyblil do umyvadla co bylo ve stole na pokusy... :<!--emo&lol:-->laugh.gif<!--endemo--> nejlepší byla nakonec ta profesorka, prej že jsem jí měl říct, že mi je špatně... :o

Editováno: , autor: OloZX6R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukam, ze jste se trosku zvrhli panove, mely to byt zazitky za volantem :D

Ja mam par zazitku spis ve stylu, ze jsem treba prijel na krizovatku, to bylo jeste s favoritem, kterym mel vzadu kouli, a najednou citim lehkou ranu. Nejdriv jsem myslel, ze se mi o auto oprel nejaky chodec. Ale pak mrknu do zpetnyho a presne za mnou nalepenej typek - nedobrzdil to. Ale nic se nastalo, zadny skrabnuti, nic... Jen proste lehoucke tuknuti. Vylezl jsem a zarval jsem na nej, ze jestli cumi na picoviny okolo, tak ze za volant nepatri. Pan se leknul a radsi se v aute zavrel ;):D

Dalsi byla s kamosem - jeli jsme jeho autem po ceste, kterou zrovna predelavali. Byly na ni takovy ty malinkaty kaminky, co odletujou od kol. Rychlost omezena na 30. Vedle nas se prohnal favorit asi 80tkou a vsechny kaminky samozrejme na kapotu auta. Tak na to kamos slapnul, favorita jsme predjeli, zastavili a oba kluky, co sedeli vevnitr, zjebali. Kdyz nas videli, opet rychle zamackli cudliky na dverich :smich:

Dalsi byla na kruhaci. Jedu po kruhaci a protoze jsou dva vyjezdy kousek od sebe, tak hned za tim prvnim musite dat blinkr jako znameni, ze vyjizdite na tom druhym vyjezdu. Na prijezdove komunikaci ke kruhaci stal dedek, kterej asi spatne videl a myslel si, ze budu odbocovat uz na tom prvnim vyjezdu. No a vjel mi tam. Tak jsem zastavil provoz na kruhaci, vylezl z auta, dedek taky a prohodili jsme par slov. Jeho manzelka v aute v tu chvili pekne zezelenala :D

No a pak mam jeste jednu - jedu z DC do UL a kamion s modrym peugeotem delaj pikacoviny. Nejdriv tam vjel kamion peugeotu do cesty, pak se ho peugeot snazil predjet a oplatit mu to a tak furt dokola. Nejak jsem tomu nevenoval pozornost do te doby, nez jsem je chtel oba predjet a kamionak me malem vytlacil ze silnice. Tak jsem na te silnici zastavil, za mnou peugeot a za nim kamion. Chtel jsem je zjebat oba za to, co delaj na silnici za nesmysly, ale z peugeotu vysel starej dedula, kterej byl na pokraji infarktu z toho jak mu tam ten kamion vjel a navic mel slavika, takze nemohl mluvit. Inu rozhodl jsem se v pikosekunde zjebat ridice kamionu :D Prisel jsem k nemu, rekl mu ze je debil a ze by potreboval pres drzku. Mel dost silny reci, tak jsem mu rekl at vystoupi. Stale byl plny sily a kdyz vystoupil a zjistil, ze jsem v ramenou asi trojnasobnej a na vysku dvojnasobnej, tak ho sila rychle presla :D Cekal jsem jen na chvili, kdy me prasti prvni - znate to, bylo tam moc svedku. Ale nakonec k nicemu nedoslo. Tak jsem mu rekl, ze je srab, sednul do auta a jel pryc.

Rvac nejsem, proto vzdy radsi skoncim maximalne u nadavek. Ale to fakt jen v pripade, ze uz ten druhy prekrocil vsechny meze, za ktere se da jeho chovani hodit za hlavu. Ale vzhledem ke sve fyzicke konstituci tak nejak neresim jestli dostanu pres drzku ja nebo ten druhej ;) Kazdopadne ale debilu za volantem je fakt dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak dneska jsem cestou do i z práce myslel, že vyteču. Nechápu, kde se ty zpí*ený kamiona, traktory a pomalu jedoucí osobáky ku*va berou. Jako jet za buzerantem rychlostí rychlé chůze, to už je moc.

Ale teď k tématu:

Dnes cestou domů, chystám se předjet jednoho polského čuráka, kterej vyváděl dost nebezpečný manévry ve starém Unu. V protisměru ještě jely auta a jelikož díra v protisměru nebyla příliš velká, tak jsem na to šlápl s předstihem. Jak jsem vystartoval a rychle se přiblížil jeho prdeli, tak ten kokot vyjebanej naschvál zabrzdil. Hovado kurevské. Předjel jsem ho stejně šmejda. Měl jsem to krásně spočítaný, a kdyby to naschvál nezašlápl, tak jsem ho parádně předjel. Před ním asi 100m žádné auto, prostě nic. Jednoznačně to udělal schválně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj dost blbý zážitek byl: Jednou jsem se obětoval a dělal řidiče po pařbe.Asi ve 3 ráno jsme jeli domů, cesta vedla přes opuštěnou prdel světa.Zima, hustě sněžilo, mlha, tma jak v prdeli (mlhovky a dálkové světla nestíhali), metrové závěje, jen vyjeté koleje, hovno jsem věděl kde je cesta a do toho všeho 3 ožralé ho*ada mi kecali do řízení :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tady mam podobnou historku akorat s opacne pozice v kerych se vyziva martinoslav, kazdy to znate kdyz jete po 14 hodinach v kuse z prace domu, tak se tesite ze bude klid, myslenkama jste nekde jinde, a tak obcas udelate neco co treba ani nechcete udelat ale telo uz ma dost.Bohuzel ten vecer jsem toho mel uz dost za sebou tak sem trosku nesetrne menil pruhy zleva do prava a tak podle potreby, a bohuzel mou vinou jsem si nevsim jednoho hodne rychle jedouciho auta ktere sem svym vyjetim celkem omezil, jel dost ostre na to ze to bylo na obchvatu kde se ma jet tak 90, no asi to byl taky takovy rozliceny blikac, a troubic a milovnik osobnich souboju argumentu, ale ja opravdu takovy nejsem, a ani sem na to nemel naladu, ale on se jaksi potreboval pomstit porad mi tam vjizdel a delal naschvaly ale ja sem ho ignoroval, na semaforu jsme se potkali on predemnou a hle on vyleza , tak si rikam co chce, sel k me takove to plesate hovado co si hraje na hranu ale ma 170 cm i s podpadkem, ale na diskuze sem nemel cas, pokazde co se mi priblizil ke kapote sem popojel dozadu o dva metry .))a tak sem ho vodil asi 5 x do vsech stran, byla nahoda ze za mnou nikdo nebyl ale byla to sranda ...todle fakt necekal a ja sem se aspon pobavil .-)))))))hold ale nekdy to nejde hlavne kdyz je vsude precpano ,))) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoblik: Tak to bych se asi posral smichy ;)

Ja jsem zapomel na jednu nedvanou udalost...

Jedu na dvouproudovce ve meste, prijedu na semafory a cekam az bude zelena. Prede mnou fabia a pred ni forman. Po zelene jsme se vsichni rozjeli, forman v pravem pruhu, fabia v levem a ja jsem si to namiril take do leveho. Zrychloval jsem - ale ne tak abych jel jako hovado. Bylo to do kopce. Ten s fabii prede mnou uz byl davno pryc a to asi nasralo ridice formana. Bez blinkru mi najednou vjel tesne pred cumak z praveho pruhu. Tak jsem na nej zatroubil a on mi pak jeste prislapnul brzdu. A to at se na me nikdo nezlobi, ale tohle je prasarna maximalniho kalibru. Tak jsem mu ukazal prostredni prst a na nasledujicich svetlech, kde byla cervena, jsem zapnul vystrazny svetla a sel jsem si to s frajerem vyrikat. Kdyz jsem se ho zeptal jakym duvodem mi nebezpecne a bez blinkru prejel z pravyho do levyho, tak argumentoval tim, ze jsem pry jel moc rychle. Tak jsem se ho ptal jak to vi... Jestli ma radar nebo jestli to jenom odhadoval z tachometru... A on ze neni blbej a vi to. Nedovedete si predstavit jakou chut jsem mel mu ji natahnout. Ovsem asi jsem uz vymeknul, protoze jsem mu nic neudelal :( Dodneska me to mrzi. Ptal jsem se ho jestli to takhle dela kazdymu a co melo znamenat to zaslapnuti brzd. Stale se jen obhajoval tim, ze jsem jel moc rychle a ze on neni blbej. Tak jsem mu rekl, ze az nekdy takhle priste stopne nekoho, kdo jede rychle za rodici manzelkou nebo za infarktem dedecka, tak ze budu moc rad, kdyz mu ten dotycnej rucne vysvetli, ze delat prasarny se proste nema.

Fakt me dodneska mrzi, ze jsem mu aspon nevytahl klicky ze zapalovani a nezahodil jsem mu je. Ale opravdu jsem vymenkl, protoze ackoli normalne hrubou silu nepouzivam, protoze je to ubohe, tak tady jsem mel. Tady by nic jineho nepomohlo.

Z prispevku mozna zni, ze jsem tam jel jako prase, ale kdo tam nebyl, neuveri, ze tomu tak nebylo. Na tachometru jsem v momentu, kdy on mi tam vjel, mel sotva 50. Spis mu vadilo, ze jsem ho predjizdel rychleji nez jel on. Vic takovych "strazcu" rychlosti a zacnu s sebou v aute vozit pistoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jednou vyběhnul na chlapa, když jsem (zcela vyjímečně) zastavil chodcům na přechodu, a když už šli (zprava doleva), tak v tom mě zezadu objelo auto, projelo přes ten přechod div tý jedný chodkyni nepřejelo přes prsty u nohou a vesele ujelo. To mě teda pořádně nas*alo, a rozjel jsem se za ním. Dojel jsem ho na křižovatce kde musel dát přednost, takže tentokrát jsem ho objel já a postavil jsem mu auto napříč před jeho a šel jsem na něj. Čekal jsem v tom autě nějakýho mladýho frajírka, ale k mému překvapení to byl chlap, tak 60 let. Řval jsem na něj co to mělo znamenat a jestli ty lidi chtěl zabít. On se omlouval a blekotal něco ve smyslu, že nevěděl že zastavuju chodcům a že si myslel, že tam budu parkovat (uprostřed silnice!). Když jsem viděl jak se pořád omlouvá, tak jsem mu akorát řekl, ať si jde k očnímu pro brýle a vrátil jsem se k sobě do auta. Pak se člověk diví, když důchodce v trabantu projede na přechodu davem školáků a ani nepřibrzdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoblik: Tak to bych se asi posral smichy ;)

Ja jsem zapomel na jednu nedvanou udalost...

Jedu na dvouproudovce ve meste, prijedu na semafory a cekam az bude zelena. Prede mnou fabia a pred ni forman. Po zelene jsme se vsichni rozjeli, forman v pravem pruhu, fabia v levem a ja jsem si to namiril take do leveho. Zrychloval jsem - ale ne tak abych jel jako hovado. Bylo to do kopce. Ten s fabii prede mnou uz byl davno pryc a to asi nasralo ridice formana. Bez blinkru mi najednou vjel tesne pred cumak z praveho pruhu. Tak jsem na nej zatroubil a on mi pak jeste prislapnul brzdu. A to at se na me nikdo nezlobi, ale tohle je prasarna maximalniho kalibru. Tak jsem mu ukazal prostredni prst a na nasledujicich svetlech, kde byla cervena, jsem zapnul vystrazny svetla a sel jsem si to s frajerem vyrikat. Kdyz jsem se ho zeptal jakym duvodem mi nebezpecne a bez blinkru prejel z pravyho do levyho, tak argumentoval tim, ze jsem pry jel moc rychle. Tak jsem se ho ptal jak to vi... Jestli ma radar nebo jestli to jenom odhadoval z tachometru... A on ze neni blbej a vi to. Nedovedete si predstavit jakou chut jsem mel mu ji natahnout. Ovsem asi jsem uz vymeknul, protoze jsem mu nic neudelal :( Dodneska me to mrzi. Ptal jsem se ho jestli to takhle dela kazdymu a co melo znamenat to zaslapnuti brzd. Stale se jen obhajoval tim, ze jsem jel moc rychle a ze on neni blbej. Tak jsem mu rekl, ze az nekdy takhle priste stopne nekoho, kdo jede rychle za rodici manzelkou nebo za infarktem dedecka, tak ze budu moc rad, kdyz mu ten dotycnej rucne vysvetli, ze delat prasarny se proste nema.

Fakt me dodneska mrzi, ze jsem mu aspon nevytahl klicky ze zapalovani a nezahodil jsem mu je. Ale opravdu jsem vymenkl, protoze ackoli normalne hrubou silu nepouzivam, protoze je to ubohe, tak tady jsem mel. Tady by nic jineho nepomohlo.

Z prispevku mozna zni, ze jsem tam jel jako prase, ale kdo tam nebyl, neuveri, ze tomu tak nebylo. Na tachometru jsem v momentu, kdy on mi tam vjel, mel sotva 50. Spis mu vadilo, ze jsem ho predjizdel rychleji nez jel on. Vic takovych "strazcu" rychlosti a zacnu s sebou v aute vozit pistoli.

Taky vypadal ze se za chvili posere....ale ne smichy ale vztekem -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moj posledny blby zazitok bol velky srsen ktory mi vletel cez okno spolujazdca asi pri 70km/h a vrazil mi do cela asi centimeter od oka. V prvom momente som nevedel co to je (bolelo to jak svina). Pozeram v rychlosti okolo seba a medzi nohami obrovsky srsen, ktory sa navyse javil tak, ze mu naraz do mojho cela nijako neuskodil na vitalnych funkciach. Tak som ho jednou rukou rychlo posunul dole k noham a zacal dupat vsade kde sa dalo ;). Ked som sa dostal na vhodne miesto tak som zastavil a srsen to mal nastastie za sebou.

Grcajucich spolujazdcov ani nespominam, to uz zazil snad kazdy :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se ještě prásknu. Velmi zřídka, tak jednou za rok, za dva se mi podaří pěkně se ožrat a chudák žena mně pak transportuje domů. Někdy usnu, někdy stáhnu okýnko a hulákám na chodce, někdy zpívám sprostý písničky,... šak to znáte, ne? Jednou, takhle cestou z rybářskejch závodů, kdy jsem měl hóödně vypito a ke všemu brutál mix, sednem do auta a jedem. Jen co se žena rozjela, tak se mi zvedl kufr a za jízdy jsem otevřel dveře a hodil ven kráááásnou kosu :D Druhej den sem běžel otřít práh B) . Nebo jsme takhle byli udit ryby, pila se slivovica, ke konci jsem nějak chytil slinu a snad během mžiku jsem měl v sobě skoro 3/4litru co zbejvalo. Nevím, co mně to napadlo, měl jsem už hodně upito a tahle velká porce naráz mně teda pěkně zdecimovala :D Do auta mně museli pomoct a ostudu, kterou jsem ztropil v cca 6hod večer před a v baráku ani nemluvím. Druhej den jsem se styděl vylízt ven z bytu. Doma si mně pak natočili na kameru, když jsem to viděl, tak jsem nechápal a hned jsem to smazal... :D Tohle byl snad můj největší exces.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vcera mi nejaky idiot nacuval do auta. povedzte mi co za ..... to chodi po cestach ked ani zaparkovat nevedia, kebyze aspon necha listok s ospravedlnenim, teraz mi vyliezol zadny naraznik spod blatnika, hned za zadnym kolesom + oskreta farba. vyzera to na <I> aach boze

Tak toto nedokazem pochopit. Preco nenechal kontakt? Pokial ma zakonnu poistku tak sa to hradi z nej, nie? Niektori ludia su fakt dobytok (slusne povedane).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...