Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vloženo (editace)

Dobrý den/ahoj. poprosím o radu či názory viz popisek. Chvění se projevuje na letnich, tak i zimních gumách (každá sada svoje kola). Prvotní problém byl, že auto se chvělo při rychlosti nad 110km. Dle různých názorů špatné vnitřní homokinetické klouby. Aktuálně po výměně levé i pravé poloosy od firmy LOBRO. Po výměně poloos a dosažení 2000 otáček u každého rychlostního stupně začne předek rezonovat a je slyšet i trochu hučení od motoru. Při překonání hranice 2000 se rezonance trochu uklidní. Auto má najeto 240000km. Děkuji za každý Váš názor.

Editováno: , autor: Zagor
  • o 1 měsíc později...
Vloženo (editace)

Spojka je původní?

Tento problém lze poznat při studeném motoru a následném přidání plynu na volnoběh do cca 2000 ot.

V případě, že motor vykazuje známky vibrace je  s největší pravděpodobností spojka na výměnu.

Editováno: , autor: Radas1
  • o 2 roky později...
Vloženo

Mám podobný problém ale na DSG.. jemne trhanie pri akcelerácii pri otáčkach od 2000... Poloosi sú ok.. zotrvaním je nový.. robí to pri každej rýchlosti. Nevie niekto poradit?

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...