Jump to content

Radas1

Uživatel
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Radas1

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 08/18/1978

Contact Methods

 • ICQ
  457341319

Recent Profile Visitors

1,440 profile views
 1. Děkuji Vašovi za vyřešení a odstranění vady svítící kontrolky airbagu, byl to přelomený kabel vedeni u čelního pytle
 2. Mám auto z DE, nyní najeto 270 000 a pedály mám v lepším stavu, auto jsem prověřoval přes CEBIU a to by ses divil co se dozvíš, zápis mám i z DE
 3. Zdravím Vás Mám dotaz ohledně chybového hlášení airbagu spolujezdce (čelní bag) kontrolka stále svítí Kontroloval jsem všechny žluté přípojky v přední části vozu( průchodka dveří, zakoupen nový přepínač ve schránce, konektor přímo na spodní části bagu, pod sedačkou) i přes tyto kontroly se nemohu pohnout dál, hodnota na konektroru bagu je 2 ohmy, v servise jsem měl auto 4 dny a nic nezjistili, nevím co přesně bylo v servise na vozu děláno, ale prý byl proveden test jiného bagu a jiné jednotky bez výsledku, dle diagnostiky je závada pouze na předním bagu spolujezdce, Celé situ
 4. Dnes jsem byl v servise na objednání výměny termostatu, a bylo mi řečeno, že mám opravdu jen jeden https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/03l121111ae-termostat-kompletni-tdi-de-16994.html Dnes mi při jízdě padala teplota před očima, Shodou okolností již byl v servise Volkswagen, octavia 1 a dvě octavie 2 na výměnu termostatu, Termostat byl pouze v autokelly originál, v ostatních obchodech vyprodáno, takže mám štěstí na poslední kus a snad bude v pořádku.
 5. Ahoj kluci, mé auto 2Tdi CR 103 Kw CFHC manuální převodovka, jaký je prosím význam těchto dvou termostatů, je nutné měnit oba dva naráz, pokud mi teplota vody nedrží a nedosáhne 90°C teplota oleje v pohodě 72°C, teplý vzduch z výdechu a ručička teploty na cca 60°C https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/03l121111ae-termostat-kompletni-tdi-de-16994.html https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/03g121113-termostat-2-0tdi-wahler-14591.html
 6. @hardb je to tento momentový ořech? HONITON H403 Moment. adaptér na ráčnu 1/2" 20-200Nm + redukce 1/4" a 3/8"
 7. Přetrvávající/opakovanou závadu závady nelze nijak odstranit v aplikaci,ale lze odtranit přímo na místě tomu určeném.Poté již lze závadu vymazat a nebude se dále zobrazovat a to pouze do doby načtení jiné nebo stejné závady, a následně postupovat, odstranit závadu a popřípadě vymazat pokud to aplikace umožňuje.
 8. Možná v reálu je to jinak, osobně mi to tak příjde jak zminuji výše. U našeho Rapida 1,2 Tsi 77 KW je pravda, že při zahřátem motoru a šlápnutí na kuří oko je ten zvuk takový hluboký.Máme čerstvě vyměněné rozvody, ale to není tvůj případ.Asi by to chtělo vychytat tu správnou dobu na natočení videa, konrétně zvuku, který je slyšet dle tvého popisu. Osobně bych dle videa vadu nikde nehledal, poněvadž tam nic závadného slyšet.
 9. Na palubáku máš +1C°, takže zde nemáme nic slyšet, krom zvuku podobnému 3 valci.
 10. EA 211 již má rozvod řemenem. Požádej někoho, aby se Ti podíval pod kapotu co ti tam chrastí a nebo se podívej sám, Normální není vytáčet motor za studena do vysokých otáček, platí to jak pro TDi tak pro benzín.
 11. je třeba použít odpor, který odebere zbytek napětí pro ledku.
 12. @Labakan29DPF regenerace máš v pořádku, na hodnotu 0 se nedostaneš, vždy v DPF něco zůstane, mě se podařilo za celou dobu používání dostat na Soot Mass Calc 2,1 g.Nevím jestli je konkrétně tento typ motoru podporován, vím od vývojáře, že některé kody motoru mají problém, Posledně jsem s ním řešil O2 Tdi RS(CEGA) a zde mi odpověděl, ¨že je použit stary diagnostický protokol, který není podporovám officiálně Firmware ELM 327.
 13. Nedával jsem ho tam, zabráníš tak nasavání vzduchu do intercooleru. Ohřev funguje v zimě bez problému i bez krytu
 14. Narušená kabeláž v průchodce mezi pátými dveřmi a károu
 15. Počti si to co Ti poslal @Pawouka zvaž stav nájezdu 148 000,dle selkského rozumu a osobní vazbě k vozu.
×
×
 • Create New...