Přejít na obsah

Sviečky na 1,6 74 kW


octan

Doporučené příspěvky

Hoj, uz se to tu urcite resilo. Osobne jsem vyzkousel 2 sady Brisk DOR14LGS, proti normalnim je to urcite znat ve vsech ohledech pozitivne. Ted tam mam cerstve Denso Iridium. Denso je krapitek lepsi, ale 4x tak drahy :)

Brisk tak maximálně do sekačky. LGS jsem vyzkoušel asi u 5ti aut a všude to haprovalo. U jednoho BMW 528i dokonce upadla elektroda do spalovacího prostoru. Svíčky jedině ty které předepisuje výrobce motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj, uz se to tu urcite resilo. Osobne jsem vyzkousel 2 sady Brisk DOR14LGS, proti normalnim je to urcite znat ve vsech ohledech pozitivne. Ted tam mam cerstve Denso Iridium. Denso je krapitek lepsi, ale 4x tak drahy  :)

Brisk tak maximálně do sekačky. LGS jsem vyzkoušel asi u 5ti aut a všude to haprovalo. U jednoho BMW 528i dokonce upadla elektroda do spalovacího prostoru. Svíčky jedině ty které předepisuje výrobce motoru.

Mozna to chtelo dat tam typ, kterej tam patril, ne do vseho cpat LGS, treba v tom BMW to nemelo co delat ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj, uz se to tu urcite resilo. Osobne jsem vyzkousel 2 sady Brisk DOR14LGS, proti normalnim je to urcite znat ve vsech ohledech pozitivne. Ted tam mam cerstve Denso Iridium. Denso je krapitek lepsi, ale 4x tak drahy  :)

Brisk tak maximálně do sekačky. LGS jsem vyzkoušel asi u 5ti aut a všude to haprovalo. U jednoho BMW 528i dokonce upadla elektroda do spalovacího prostoru. Svíčky jedině ty které předepisuje výrobce motoru.

Mozna to chtelo dat tam typ, kterej tam patril, ne do vseho cpat LGS, treba v tom BMW to nemelo co delat ;)lol

A na to jsi jak přišel? :smich:

post-26-1161609152.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...