Přejít na obsah

Xenony - help


Host aka

Doporučené příspěvky

Tak jsem zjistil, že mám ve světlometu totálně zežvejkaný ten mechanismus na naklápění paraboly světlometu. Jak je ten horní otáčecí šestihran i to ozubené kolečko, které pohání. Absolutně netuším, jak je to možné, všiml jsem si toho tak, že to vůbec nereagovalo na otáčení, tak jsem sundal deklík toho mechanismu a zaplakal jsem.... :(

Nechá se to ozubené kolečko a ten protikus, pomocí kterého se to z vnějšku lampy šteluje, sehnat samostatně????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, tak to je mi te lito, kdyz je sezvejkany to kolecko zvenku, jakoze mi to dementi na jednom svetle taky vojebali, tak se da jeste vrazit do toho kolecka plochej sroubovak a tocit s tim, ale ze by nekdo vykurvil i ten protikus, to musel bejt teda opravdu mistr

Ahoj dane jenže on má asi dojebanej i ten vnitřek jak popisuje pan mistr....u tebe to bylo jen venku a to jsem to pořešil opravením chladičovky vždyt viš... :D:D:D

a pro AKU sehnat vrak světla samostatně to ve škodovce asi nekoupíš.....(zřejmě někdo točil nesprávně a očecal to?????)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...