Jump to content

Remus by skoda

Uživatel
 • Content Count

  695
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

About Remus by skoda

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

3,954 profile views
 1. Prodám sadu originálních zimních alu kol Elbrus na Kodiaqa. Pneu Continental TS850p 235/55 18 DOT46/16 vzorek 100% Specifikace pneu: Pneu: 235/55 R18 100H Úspora paliva: C Přilnavost za mokra: C Hlučnost: 72 dB Ráfek: 7,0J x 18“ ET 43 barva stříbrná Sada je v top stavu Cena 24000,- Zimáky na kodiaka, originální sada, VW, kompletni kola
 2. 7Prodam 4ks jednu sezonu jetych zánovních zimnich pneu 235/55 18 Continental TS850P Vzorek 7.5 mmm Dot 32/16 Cena 8t. za sadu Po dohodě mohu obout
 3. Prodám sadu nových sportovních krytů pedálů a opěry na OI,Golf IV Cena 1300,- + poštovné
 4. Prodám sadu nových sportovních krytů pedálů a opěry na OI,Golf IV Cena 1300,- + poštovné
 5. Prodám 4kusy zánovních plechovych disků na Citigo,Mii,Up 5Jx14 Cena 600,-/ks Dohoda možná
 6. a uříznout spodní výztuhu a předělat konektory mlhovek.
 7. v prvních odpovědích máte odkaz na výrobce tažného, který vyrábí a dodává tažné zařizení do prvovýroby. Jedná se o českou firmu z Mnichovsa Hradiště firmu Profsvar. Tato firma nejen že dodává do prvovýroby, ale i zároveň dělá aftermarket včetně montáže v jejich sídle. Před rokem když jsem zjištoval cenu montáže včetně odímatelného tažného na OII bez přípravy tak mi bylo řečeno tuším 7500,- s dobou montáže do 3h. Znamý si nechal dodělat odímatelné tažné z Náchoda stálo ho 8t. včetné montáže a do teď toho lituje jelikož to tažné i přesto že je vyjmuté, vyčnívá s pod nárazníku.
 8. a co kosti stabiku? Ty jste taky měnily?
 9. Jedná se o normální jev u F klimatizace. Dělá to ventil v kompresoru. Od urč. roku byl nahrazen jiným. Poptejte se na tento problém v servisu. Co se týká prvního příspěvku,při zapn. klimatizace se rozběhnou oba ventilátory na chladiči.Jejich sepnutí má tuším zpoždění. Zkontoloval bych oba ventilátory na vůli př. zda-li někde nedřou. Jednou jsem se setkal s takovýmto problémem. Po otevření kapoty jsem zjistil,že dotyčná při výměně žárovky špatně zamontovsla kryt světlometu, který později vypadl a dostal se do ventilátoru.
 10. Dole na západce.Západka se postupem času hne. Ale ještě dřiv zkus přihnout páku odj.zámek, je na tom nosiči co je západka.Pokud ani to nepomůže bude potřeba vyměnit zámek ve dveřích.
 11. Jaký je použit nový spínač? Orig. a dohl. v Etce dle VINu? Těch brz. spínačů je více. A pak také zda-li byl správně namontován.
 12. Odpojil jsi opravdu brzdový sp.? je tam podobný spojkový.
×
×
 • Create New...