Publikováno Říjen 30, 200618 r Mam taky dost neprijemny problem s centralnym zamykanim. Auto sa stale snazi zamknut vsetky dvere, a vyzera to ako keby sa zacyklilo a nevedelo ze dvere su uz zamknute. sadnem do auta auto samo zamkne a v kuse zamyka dvere plus svietia obe smerovky naraz a este do toho aj obcas zacne prerusovane trubit. nereaguje na tlacidlo odomknutia az do takej akoby pauzy par minut je to ok a potom zacne znova to iste. odpojil som baterku, zapojil naspet ale bez vysledku neviete co to je? nechcem zas dat nejakemu servisu 100 eur za nic.
Říjen 30, 200618 r kostra v lp dveri,lp jednotka central,lp jednotka stahovani nic jinyho to nemuze delat.
Říjen 31, 200618 r Jestli blbnou všechny dveře stejně, tak to vidím na řididí jednotku komfortu a hádám je tam origo alarm- někdy blbnou senzory hlídání vnitřního prostoru. První majitel meho auti to vyřešil odstraněním čidel a odpojením houkačky alarmu. Alarm by se měl deaktivovat po otočení klíčkem v zapalování.
Listopad 2, 200618 r Autor Prisiel som asi na to ze ked sadnem do auta zvnutra mozem zamykat a odomykat len ked je kluc v zapalovani a otoceny, inak to zacne blbnut.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.