Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

tak tohle je okoukáno z našeho balkonu. Tchánovi hořelo nad hlavou. Ten největší ohěň jsem už nestihnul vyfotit. Tak jsem dneska zase provětral linku 112. Ve mně hrklo, když manželka volala z balkonu, že hoří taťkovi(jejímu) barák :kuk: Vylezu na balkon a oheň jak cyp.

Tak to prej bouchly nějaký kondenzátory či co od nějakejch zesilovačů mobilního operátora a od toho to chytlo. Koukal jsem, že lidi, kterým hořelo nad hlavou o tom ani nevěděli a normálně v bytech vegetili. Když jsem volal tchánovi, tak si myslel, že si z něj dělám prdel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle je okoukáno z našeho balkonu. Tchánovi hořelo nad hlavou. Ten největší ohěň jsem už nestihnul vyfotit. Tak jsem dneska zase provětral linku 112. Ve mně hrklo, když manželka volala z balkonu, že hoří taťkovi(jejímu) barák :kuk: Vylezu na balkon a oheň jak cyp.

Tak to prej bouchly nějaký kondenzátory či co od nějakejch zesilovačů mobilního operátora a od toho to chytlo. Koukal jsem, že lidi, kterým hořelo nad hlavou o tom ani nevěděli a normálně v bytech vegetili. Když jsem volal tchánovi, tak si myslel, že si z něj dělám prdel.

No nekde nad prazskym Zizkovem je ted hodne podobna zare, asi taky nekdo odhodil cvanhaka na asfalt na strese a svadi to na ty mrdky medialni lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle se u nás parkujou eReSa... lol:aggressive:

Tam stojí od zimy? Nebo kolik letěl, že se tam dostal i za sucha?!

Podle mě do něj někdo šťouchnul - nebo ho někdo odstrčil ručně pokud je to vůbec možný, protože odřený to nebylo.. Fakt netušim a neptal sem se ho, ale asi pospíchal na koupák... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite nerozdejchal, fakt je tam pytel. Nehlede na tu louzi krve v trave a na prvni fotce je videt, jak je mistama deravej a telo nema barvu jako v soku, ale jako pri ztrate krve. To skoro vypada jak sebevrazda.

Tipnul bych C4, ale nejak to neni poznat :)

Podle Alu to bude neco starsiho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...