Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Naposledy jsem jí viděl bez nárazníků, tak jsem čekal nějaké úpravy, ale nechápu to ..... :rip: a to to bývala taková krasavice... . Foceno náhodně v Doksech.

sakra co s tim ten clovek provadi???:-O

ten zadni naraznik dost podelal,,,ale kola ,ty bych si nechal libit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný holčiny...jen moc oblečený :-)

Ty děvčata cvičí aerobic a traktor viděla prvně,protože jsou z Práglu.Můžu vám říct,že maj v sobě hodně energie.

Foceno z telefonu.Foťák v sekačce nevozím.

No, tak po dnešku by jsi to měl přehodnotit a foťák vozit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cestou minulej vikend z Krkonos..Nejakej mistni chudak...Bylo to 760i a hlavne ty kola...265/30/22 :o

Kvalita je spatna-foceno mobilem.. :(

Tak to se pos..l ne!!!

Tomu říkám kola!!! :palec2:

Jo kamarade!A vis jak sem na to vejral ja...? :D:kuk:

No to si dovedu představit bo jsme oba na ty kola jak jatý!!!

Jinak já mám teď smůlu protože jsem jedno ohnul o past na mamuty a druhý pěkně odřel!! :angry::(

Ohnutý je už opravený a ten zbytek holt až na podzim!!! :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ten poslední opravdu stál za to, ale bohužel fotoaparát nějak přestal fungovat.

Na D1 jsem dojel Fabii 1,2 HTP a koukám jak blázen, pod nápisem FABIA byl další nápis SUPERB a teprve potom byla motorizace.... Fakt jsem se pobavil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cestou minulej vikend z Krkonos..Nejakej mistni chudak...Bylo to 760i a hlavne ty kola...265/30/22 :o

Kvalita je spatna-foceno mobilem.. :(

Tak to se pos..l ne!!!

Tomu říkám kola!!! :palec2:

Jo kamarade!A vis jak sem na to vejral ja...? :D:kuk:

No to si dovedu představit bo jsme oba na ty kola jak jatý!!!

Jinak já mám teď smůlu protože jsem jedno ohnul o past na mamuty a druhý pěkně odřel!! :angry::(

Ohnutý je už opravený a ten zbytek holt až na podzim!!! :wallbash:

No presne tak,mame to hozeny stejne.. ;)

Ajajaj,to mi ani nerikej.A rovnalo se za studena? :o

Nechas stejnou barvu,nebo udelas nejkej upgrade?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víkendový úlovek č.1

Je od Budejovicky firmy, parkrat sem ji v CB videl, pry si to nechal delat na prani nejaky pan co s tim bude jezdit na autodromu v Moste (takhle to rikali ve zpravach)

Jo?Ja ji casto vidam v Praze.. :o

Vzdyt jo, nechal si to delat nejak chlapek z Prahy nebo odkud!! :) Ale od Budejovicky firmy...Kdyz jsem ji jeste tady potkaval tak ji zrovna "tunili" byla o tom prave i reportaz na Nove v Jihoceskym zpravodajstvi!

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víkendový úlovek č.1

Je od Budejovicky firmy, parkrat sem ji v CB videl, pry si to nechal delat na prani nejaky pan co s tim bude jezdit na autodromu v Moste (takhle to rikali ve zpravach)

Jo?Ja ji casto vidam v Praze.. :o

Vzdyt jo, nechal si to delat nejak chlapek z Prahy nebo odkud!! :) Ale od Budejovicky firmy...Kdyz jsem ji jeste tady potkaval tak ji zrovna "tunili" byla o tom prave i reportaz na Nove v Jihoceskym zpravodajstvi!

Jo taaaaak.. ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cestou minulej vikend z Krkonos..Nejakej mistni chudak...Bylo to 760i a hlavne ty kola...265/30/22 :o

Kvalita je spatna-foceno mobilem.. :(

Tak to se pos..l ne!!!

Tomu říkám kola!!! :palec2:

Jo kamarade!A vis jak sem na to vejral ja...? :D:kuk:

No to si dovedu představit bo jsme oba na ty kola jak jatý!!!

Jinak já mám teď smůlu protože jsem jedno ohnul o past na mamuty a druhý pěkně odřel!! :angry::(

Ohnutý je už opravený a ten zbytek holt až na podzim!!! :wallbash:

No presne tak,mame to hozeny stejne.. ;)

Ajajaj,to mi ani nerikej.A rovnalo se za studena? :o

Nechas stejnou barvu,nebo udelas nejkej upgrade?

Jo jo za studena dělá to soused přes ulici tak pohoda byl ohlej lem tak o cenťák a půl a krásně to zapravil barvou není to ani poznat!

Horší to je s tím zadním to chytlo hranu díry a je tam odřenej celej lem fakt hnus musím s tím neco udělat ale vypadá to až na podzim jak přezuju na zimáky... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...