Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

To pozname priste... ;)

Tuhle jsem potkal majitelku..

no vidis penez ji tam nechavam spousty ale ani nevim ktera to je lol

To jo,mozna si ji tam videl,jen bys do ni nerekl,ze je to ona..nekdy ti ji ukazu,kdyz tam bude..Je to docela peknej kousek.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starší kousek. Tatík má 510 a můžu říct že teda nic moc...možná 550 už bude lepší.

Nene, ani ten SP-550 není žádnej zázrak, zákazníka sice lákají na osmnáctinásobný optický zoom, ale CCD snímač s úhlopříčkou 1/2,5" je v dnešní době k smíchu a světelnost objektivu F2,8-4,5 je úplná tragédie :feve:

Nevím, dost mě ty nový Olympusy zklamaly, já sám mám teda starý mini mju digital a po pravdě mi z toho přijdou fotky lepší jak z tý 510, ta 510 má hroznýho šumu, já vím že to jsou shity oboje, ale dost mě to zarazilo, jinak bych samo šel nejradši do nějakýho zrcadla, ale kde na to pořád brát... ;)

No mju-mini digital, je teda tragedie... při trochu horších světelných podmínkách... jinak zrcadlo :) no jedině EOS 400D ;) bo nejsem milionář :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mju-mini digital, je teda tragedie... při trochu horších světelných podmínkách... jinak zrcadlo :) no jedině EOS 400D ;) bo nejsem milionář :)

mju mini je dobrej na nošení v kapse a rychlé fotky, ale když jsme na plese fotili já svojí 750C a brácha mju mini, tak se ty fotky nedaly srovnávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mju-mini digital, je teda tragedie... při trochu horších světelných podmínkách... jinak zrcadlo :) no jedině EOS 400D ;) bo nejsem milionář :)

mju mini je dobrej na nošení v kapse a rychlé fotky, ale když jsme na plese fotili já svojí 750C a brácha mju mini, tak se ty fotky nedaly srovnávat...

Jasně, není to nic extra, světlo samo potřebuje, jinak se s tím nedá fotit, ale jinak mi kolikrát spad na asflat, dlaždu a i když je otlučnej jako prase, tak fotí dál a celkem ok. Jinak jsem porovnával s tou 510 a ta fakt nic moc, jediný co je dobrý že na jedny baterky fotí snad pořád, dycky dobíjíme jen aby náhodou nedošly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi libi ta barevna kombinace

post-3671-1186991466_thumb.jpg

Ty oranž kola jsou nějaká móda, jsem je viděl minulý týden na bílé Feldě, asi jsou někde v akci :p

no to jsou origo OII,ale jsou levnejsi protoze jsou natreny jenom oranzovou zakladovkou ..tak to vseci kupujou ;):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi libi ta barevna kombinace

post-3671-1186991466_thumb.jpg

V praze jezdi jeste jedna takova,ale modro oranzova...A ma tusim 18" A8 taky oranzovy.. :o Asi image firmy..teda,jestli si ji videl v Praze..

JJ stava na Vinohradsky u Skodabazaru a ma logo a oznaceni jak jinak nez orange color - JETPILOT! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi libi ta barevna kombinace

post-3671-1186991466_thumb.jpg

V praze jezdi jeste jedna takova,ale modro oranzova...A ma tusim 18" A8 taky oranzovy.. :o Asi image firmy..teda,jestli si ji videl v Praze..

ne ne - ta je na ostravských značkach

Foceno frýdek-místek

Ja ji potkal asi pred 14 dnema u nas u hospody, coz je druhy konec republiky...Asi nejaky pilot... :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...