Přejít na obsah

Tak jsem se právě zamiloval


FUGAS

Doporučené příspěvky

Fugas: no jen aby to nebyla nešťastná láska a Ty jsi se moc netrápil :) To víš, to je hned, Ty po ní budeš toužit, slintat a blaženě vzdychat, ale pokud neukážeš naditou prkenici, tak ona Tě potvora nenechá ani sáhnout, natož povozit se... :t:D

Ale jinak musím uznat, že vkus máš vytříbený, kdybych se nedržel na uzdě a při zemi, tak bych se Ti do ní hned zamiloval taky :wub:

Editováno: , autor: Wassermann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby bylo peněz na zbyt tak bych taky barl E30 2,5 v tom lehkým autě to musí chodit jak žiletka!!!

Jo kdybych měl prachy, tak bych do ní zase šel, měl bych to jako víkendové auto. Jinak já když jsem tu svojí e30 tenkrát kupoval, tak jsem do ní přesedal z favorita a byl to takový šok, že jsem se s tím zpočátku bál jezdit. Musel jsem si na ten výkon zvykat postupně, ale když se s tím člověk naučí, tak to nemá chybu. V té mojí (teď už bývalé) byl upravený 2,5 litr M20, na brzdě jsem s tím nebyl, ale to auto na sprintech opakovaně ujelo kamarádově e30 s 2,5 litrem z e36 se sériovým výkonem 192PS. Jinak nejhorší na tom je, že člověk si po čase na ten výkon zvykne a pak kouká zase po něčem silnějším. Tenkrát jsem měl v merku libovou e34 540i, ale nestihl jsem včas prodat svojí e30 a někdo mi jí vyfouknul. Pak jsem se rozhodl, že bude rozumější koupit něco, co bude nové a bude to v záruce, tak jsem skončil u fábie. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď už sa bavíte o BMW, čo vás tak na tých súčasných fascinuje? Uznávam, že majú dobré motory, ale dizajn exteriéru ničmoc, no a interiér je úplne tragická bakelitová bomba :disgust:

Co se týká designu, uznávám, ze jsem ze začátku byl zapřísáhlý anti-bangelista, a kdyby se tenkrát v Mnichově pořádala defenestrace, nelenil bych a jel bych se aktivně účastnit. :D Ale pak jsem si nějak zvyknul a dneska se mi ty auta moc líbí. Třeba taková e91 je podle mě nejhezčí kombi na trhu. Co týká vnitřku, uznávám, že nový styl interiérů postrádá útulnost řad e46, nebo e39, ale mě se líbí a o materiálech použitých v interiérech se nám ani nesní, takže slovo bakelit není moc na místě. A na otázku, co mě tak fascinuje - svez se s tím, a pokud máš pro auto a pro jízdu aspoň trochu citu, tak to poznáš sám. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fugas: no jen aby to nebyla nešťastná láska a Ty jsi se moc netrápil :) To víš, to je hned, Ty po ní budeš toužit, slintat a blaženě vzdychat, ale pokud neukážeš naditou prkenici, tak ona Tě potvora nenechá ani sáhnout, natož povozit se... :t:D

Ale jinak musím uznat, že vkus máš vytříbený, kdybych se nedržel na uzdě a při zemi, tak bych se Ti do ní hned zamiloval taky :wub:

Díky za uznání mého vkusu. :D Jinak věřím, že svést mě nechá, ale pane mi říkat nebude, s tím jsem se už dopředu smířil, takže zas tak moc se trápit nebudu. :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď už sa bavíte  o BMW, čo vás tak na tých súčasných fascinuje? Uznávam, že majú dobré motory, ale dizajn exteriéru ničmoc, no a interiér je úplne tragická bakelitová bomba  :disgust:

Co se týká designu, uznávám, ze jsem ze začátku byl zapřísáhlý anti-bangelista, a kdyby se tenkrát v Mnichově pořádala defenestrace, nelenil bych a jel bych se aktivně účastnit. :D Ale pak jsem si nějak zvyknul a dneska se mi ty auta moc líbí. Třeba taková e91 je podle mě nejhezčí kombi na trhu. Co týká vnitřku, uznávám, že nový styl interiérů postrádá útulnost řad e46, nebo e39, ale mě se líbí a o materiálech použitých v interiérech se nám ani nesní, takže slovo bakelit není moc na místě. A na otázku, co mě tak fascinuje - svez se s tím, a pokud máš pro auto a pro jízdu aspoň trochu citu, tak to poznáš sám. ;)

Jak říkáš člově se musí svézt aby pochopil! :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OloZX6R: Mercedesy já taky nemusím, i když přiznávám, že jejich nové modely se mi líbí, ale je to největší konkurent BMW, tak je prostě nemám rád, to už holt mám v genech. :) BMW je pro mě srdeční záležitost - už jako dítě jsem si vystřihoval a schovával obrázky bavoráků. Ze současných modelů se mi nelíbí jenom Z4, přesto, že jízda s ní se mi líbila moc, tak design předku tohohle auta jsem do dneška nezkousnul. Co se týká starších modelů, to je prostě klasika. :worthy

Tady je moje bývalá e30: http://www.autotuning.cz/galerie/displayim...lbum=222&pos=10 Měl jsem tam akorát jiný kola (repliky Alpina) a nebyla tam černá optika. Jinak pro představu, co se tobě líbí za auta?

Ten rieger nárazník vepředu velkej hnus přímo nevkus a zkažení krásného designu e30 já měl do nedávna sedana v M-techniku II což je pro neznalce originální úprava od BMW.. Byla to 2,4tdčko a spotřeba byla taky úkrutná ale já spotřebu docela řešil a zakoupil tak hátépéčko.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten rieger nárazník vepředu velkej hnus přímo nevkus a zkažení krásného designu e30 já měl do nedávna sedana v M-techniku II což je pro neznalce originální úprava od BMW.. Byla to 2,4tdčko a spotřeba byla taky úkrutná ale já spotřebu docela řešil a zakoupil tak hátépéčko.. :D

Já už jsem to s těma Riegrama (je i vzadu) takhle koupil. A musím říct, že v tý době se mi to docela i líbilo, i když dneska už bych to na tom nechtěl. Co mě ale překvapilo je, že ten kluk co to tenkrát kupoval hlásil, že ten nárazník půjde dolů a teď když jsem na netu po dlouhé době našel aktuální fotku, tak tam pořád je. Dneska bych vzal plasťáka (tohle je taky), snížil, dal kola Brock B1 9x16, decentí fólie, dopředu černou optiku a hlavně žádné tuningové plasty. ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten rieger nárazník vepředu velkej hnus přímo nevkus a zkažení krásného designu e30 já měl do nedávna sedana v M-techniku II což je pro neznalce originální úprava od BMW.. Byla to 2,4tdčko a spotřeba byla taky úkrutná ale já spotřebu docela řešil a zakoupil tak hátépéčko.. :D

Já už jsem to s těma Riegrama (je i vzadu) takhle koupil. A musím říct, že v tý době se mi to docela i líbilo, i když dneska už bych to na tom nechtěl. Co mě ale překvapilo je, že ten kluk co to tenkrát kupoval hlásil, že ten nárazník půjde dolů a teď když jsem na netu po dlouhé době našel aktuální fotku, tak tam pořád je. Dneska bych vzal plasťáka (tohle je taky), snížil, dal kola Brock B1 9x16, decentí fólie, dopředu černou optiku a hlavně žádné tuningové plasty. ;)-_-

Přesně tak tohle tříce úplně stačí a je z toho pecka auto.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tu spotřebu jsem si tenkrát mohl dovolit neřešit, protože to auto jsem nepoužíval k dennímu ježdění, ale spíš ve volném čase a pro radost, a v zimě jsem s ním nejezdil vůbec (max. občas když bylo sucho), takže celkový roční náběh kilometrů nebyl zas tak velký (do 10.000km). Fábii používám k běžnému ježdění (i v zimě), takže dneska už se na to taky dívám jinak. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tu spotřebu jsem si tenkrát mohl dovolit neřešit, protože to auto jsem nepoužíval k dennímu ježdění, ale spíš ve volném čase a pro radost, a v zimě jsem s ním nejezdil vůbec (max. občas když bylo sucho), takže celkový roční náběh kilometrů nebyl zas tak velký (do 10.000km). Fábii používám k běžnému ježdění (i v zimě), takže dneska už se na to taky dívám jinak. ;)

To já zase rád zimu s báwem to byla sranda všude boky.. Takhle po ránu když jsem jel do školy a na silnici hezky poprašek kterej ještě silničáři nestihly rozsolit to byla sranda.. Jo letos už to nezažiju což mě celkem mrzí asi koupim 120cu na zimu.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já zase rád zimu s báwem to byla sranda všude boky.. Takhle po ránu když jsem jel do školy a na silnici hezky poprašek kterej ještě silničáři nestihly rozsolit to byla sranda.. Jo letos už to nezažiju což mě celkem mrzí asi koupim 120cu na zimu.. :D

Já to auto vytáhnul jednou jedinkrát ven když začalo sněžit, že se svezu na sněhu (ještě než vyjeli silničáři a začali solit) a můžu ti říct, že jsem měl problémy se vůbec rozjet i na rovině (byly na tom letní gumy, šířka 225). Jinak stačilo i v létě aby trochu zapršelo a musel jsem se snažit abych na každé křižovatce neodbočoval dveřma napřed. :D To byla docela sranda. Jinak dostat to do driftu na suchu taky nebyl problém, ale to už jsem musel chtít. Takže sníh jsem ani nepotřeboval. ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...