Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Ahojte hosi,

mam octaviu 4 RS, 12/2020 - raz za mesiac mi huka bez dovodu alarm (v aplikacii hlasi "pohyb na vnejsim plasti") - podla navodu sa hukajuci alarm deaktivuje odomknutim vozidla alebo nastartovanim. Absolutne nic nefunguje, auto huka dalej, aj ked sa s nim rozbehnem po ulici - no nemusim hovorit, ze vyzeram ako blazon co to ukradol. 

Mate nejaky tip ako riesit - alebo fakt musim kvoli tomu do servisu :) 

Stalo se mi cca. před 3mi měsíci, ten programátor by se měl zakopat :).

Večer přijedu k paneláku, kouřím a zhruba po 3 min od zamčení začne houkat alarm a v mobilu tato hláška. Jdu k autu, odemknu, nastartuji a furt blejká. Odjel jsem, mezitím se 6x znovu spustil, po cca 500 m přestal. Chvíli jsem čekal a už nic. Vrátil se před panelák, zamkl jsem a rovnou vypl vnitřní čidla ( 2x na ovladači zamknutí). Je fakt, že jsem stál skoro ve křoví kufrem. Nechal jsem to být.

Po dvou dnech jsme stavěli na pumpě v SK,  nějaký pobudové se tam potulovali, zamkl jsem tedy ženu v autě. Pak chtěla ven, odemkla si tlačítkem pod rádiem, hned alarm a stejná hláška.

Tudíž narušení vnitřního prostoru píše vnější plášť, kde žádné čidlo není. 

Ten den, kdy se spustil ten alarm auto stálo celý den na chatě, otevřená okna. Podle mě, tam kde jsou ty vnitřní čidla vlezla nějaká havěť a dokud překrývala čidla, stále se to spouštělo.

 

  • 1 měsíc později...

A kde sa nachádzajú vnútorné čidla? Ja  som sa zamkol pohyboval v aute a nič sa neopustilo :(

Upraveno od Delet

Dle návodu v autě jsou, jediné místo mě napadá v těch mřížkách

D984AAC3-8885-46D4-9E32-C6EEFA2333C2.thumb.jpeg.89ac88b310a7a76e8527d0f76d588092.jpegA8F4A3C2-DF9F-4B0E-B24A-FC205FDCBD67.thumb.jpeg.8300bb0efa4212903afa751fc7f1e546.jpeg

V 5. 12. 2021 na 13:27, Delet napsal:

A kde sa nachádzajú vnútorné čidla? Ja  som sa zamkol pohyboval v aute a nič sa neopustilo :(

nějak mám pocit, že pokud jsi tam byl i s klíčem a pohyboval se, tak se ty senzory vůbec nezaply, ....ještě si to načtu

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.