Přejít na obsah

vystuhy o rs


mcsolle

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
Já jsem dával na předfaceliftový čumák faceliftovýRS nárazník a krom nové výztuhy nárazníku jsem neměnil vůbec nic...... Všechno pasuje jako xxxxx na hrnec ;)

kde, co a ako s tym to suvisi ???? :blink:kol107

No že pokud chceš aby to jen jako RS vypadalo ,jsou to zbytečné investice a pokud chceš z normální Octy udělat RSo necháš v tom balík (podvozek, brzdy, převodovka, motor......)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaaj. jedine co by som potreboval z RS je karoseria, totiz ma silnejsiu, je tam 'paru' zvarov naviac + tie plechove vyztuhy /uz mi dosli, len som nemal cas po nich skocit, 4 kusy dokopy za 280sk/. ked uz předfaceliftový čumák tak jasne ze RS, ale nejak extra ma to netrapi. mne islo len o to, ze moja kasna nie je velmi nadsena z tvrdsich pruzin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaaj. jedine co by som potreboval z RS je karoseria, totiz ma silnejsiu, je tam 'paru' zvarov naviac + tie plechove vyztuhy /uz mi dosli, len som nemal cas po nich skocit, 4 kusy dokopy za 280sk/. ked uz předfaceliftový čumák tak jasne ze RS, ale nejak extra ma to netrapi. mne islo len o to, ze moja kasna nie je velmi nadsena z tvrdsich pruzin.

No tak držím palce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaaj. jedine co by som potreboval z RS je karoseria, totiz ma silnejsiu, je tam 'paru' zvarov naviac + tie plechove vyztuhy /uz mi dosli, len som nemal cas po nich skocit, 4 kusy dokopy za 280sk/. ked uz předfaceliftový čumák tak jasne ze RS, ale nejak extra ma to netrapi. mne islo len o to, ze moja kasna nie je velmi nadsena z tvrdsich pruzin.

No tak držím palce ;)

thx ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...