Přejít na obsah

Skoda Superb 3 - 2016 - moznosti apliakce


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

jsem novým majitelem Škody Superb 3 - 2016, snažím se zjistit, co vše umí infotaiment a aplikace, spároval jsem si to se škoda účtem.

Zdá se mi, že přes datovou SIM (která ukazuje signál LTE) se data nesynchronizují, jen ta první synchronizace, když jsem vystavil na mobilu AP i když se zdá, že mám vše povolené ...

 

Seznamuju se teprve s novinkama, ale zatím jsem z toho dostal jen informace na screenshotech v příloze.

Je nějaká možnost dostat také možnost ovládání nezávislého topení a cokoliv jiného?

Případně máta prosím nějaké tipy, jaké jsou možnosti rozšíření, jak to vylepšit?

 

S novým vozem se teprve seznamuji :)

1649253849415.jpg

1649253849443.jpg

1649253849458.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, přes aplikaci tam velké možnosti nebudou jen základní info..  ovládaní webasta a zamykaní auta přes apku ti nepůjde jde to od novějšího modelu myslím že od 2018.tak se musíš spokojit jako já webasto přes klíček nebo infotaiment a zamykání klíčkem 🙂👍 já osobně aplikaci nepoužívám mam rok 11/2016

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam MR2018 a v app sledujem len nasledovne: 1) v zime pustam webasto / v lete chladenie; 2) sledujem parkujem a ci mam zatvorene okna / dvera; 3) pozeram si statistiky spotreby + dojazd; Trip planner a podobne features nepouzivam vobec.

No za necelych 100 eur/rok mi to stalo aj tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...