Jump to content

Leonekkk

Uživatel
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Leonekkk

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

524 profile views
 1. Takže u vás nemusím mit novou jednotku s displeyem?
 2. Mám možnost sehnat jednotku i displeyem je tu jedno ALE. 1.budu mít doklad o čestném prohlášení že jednotka nepochází strestné činnosti. 2.vím že se může i nemusí měnit dekorační lišta palubovky. 3.člověk který by to dokázal přizpůsobit na mé vozidlo? 4. při přizpůsobení se kóduje jednotka online se škodovkou? (Ať jsem v obraze jak to funguje)
 3. Přidám se tak trošku do tématu... řešil někdo výměnu stropnice a sloupku za sportline verzi?přiznávám že mám L&K verzi a ta bežová mi příjde moc nepraktická.spíš je to dobré na špinění.. všiml jsem si že na nový model už je možnost si vybrat variantu černém.mě by se to více hodilo mám totiž hnědý interiér.
 4. Vyřešeno špatný mikrospínač na zámku kufru
 5. Zdravím mám takový problém,mám na autě kessy a vzadu mám eletrické vzpěry.někdy se mi stane že po zavření 5tých dveří se auta cca 6x zamkne a odemkne.klíček svíti a nereaguje musím počkat až. To přestane samo... na autě jsem dodělával kameru s mádlem.je možné že je poškozený spínač zámku?děkuji za rady..
 6. Dobrý den, mám možnost sehnat columbus s mib jednotkou 2.5  davají k tomu doklad a prodavá to (AUTODÍLY UH) tak se ptám zda to puljde dokódovat u vás.děkuji

 7. Určitě se bude kodovat mrtvý úhel a vyparkování
 8. Adresy tam jsou ještě nějaké na kodováni?
 9. a verzi s indexem C tam můžu dat? Když mam rok 2016?
 10. Je to tak index písmena je novějši verze.snad to bude podporovat mé auto stim indexem C
 11. Ale pro jistotu bych to fakt chtěl potvrdit zda dat ty B nebo C
 12. Zdravím chtěl bych se zeptat jaké jednotky použít pro mé auto mam rok 11/2016 kratký a všiml jsem si na netu že ty jednotky jsou dvě verze Jedna má index B (5Q0907685B) a ta druhá index C (5Q0907685C) může kdyžtak někdo říct jaký je v tom rozdil v tom indexu?
 13. Je to pěkné hlavně ta modrá na mojem autě by se to hodilo mám modré auto
 14. Souhlasím a doporučuji přípravky PH neutrální na mytí vozu.
×
×
 • Create New...