Přejít na obsah

Body v prdeli


Tomáš

Doporučené příspěvky

jj frajer to tam pustil a moc pekny bylo pozorovat jak se to auto pomalu propadalo lollol ale jemu se nastesti nic nestalo ;)

jinak s tou RS6 jim dava jen v zatackach na rovine uz se to srovna ale v zatackach se prej borci nechytaj ;)

a hlavne je tam super povrch tak ze motorky krasne sedej...v Dube na benzince maj vzdy prestavecku ;)

Hlavne asi muselo byt zajimavy na nej koukat,jak leze ven..Takhle prohrat "boj" neni moc prijemny.. ;) Jak rikam..RS6 musi jet strasne...Takovou !bitvu" bych chtel videt..Jo povrch..To je taky pravda..je paradox,ze tam se na motorkare furt nadava a pritom se jim porad nahrava..Neustale se delaj novy povrhchy,lajnuje se,kaci stromy,aby bylo krasne videt... :D

Jj vim,ze si davaj v Dube prestavecky..Bydlim kousicek odtamtud a jak sem psal,mam mezi nima kamose..A v Libechove u benzinky se zase otaci zpet.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam jsou hlavne kvuli motorkarum v lete...dejou se tam strasny veci

No nepredpoklkadam,ze by jim v lete vetsina motorkaru stavela,ale to je jedno...Co myslis tema strasnejma vecma?

no kdyz mas pres silnici dve policejni auta a mezitim pas s hrebikama tak si rozmyslis jestli zastavit nebo ne...

jezdej to tam na cas nekde to bylo vyveseny i na netu...

No tak "akcne" bych to staveni motorkaru zase nevidel,ale to je jedno...Jo,je to mozny,ze to jezdej na cas..Taky nekdy koukam na hodiny,kdyz tam jedu.. ;):D A ty casy motorkaru by me docela zajimaly.. ;)

Nevěřím, že tam mají pás s hřeby. To si nikdo nedovolí kvůli rychlosti (přestupek) zavinit jakékoliv zranění těch motorkářů, to by bylo ublížení na zdraví z nedbalosti minimálně. Ne kvůli přestupku to ne, to se nedělá ani kvůli alkoholu a tam jde už o trestný čin :(

To se mi nezdá, že by takto mělnická Policie hazardovala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěřím, že tam mají pás s hřeby. To si nikdo nedovolí kvůli rychlosti (přestupek) zavinit jakékoliv zranění těch motorkářů, to by bylo ublížení na zdraví z nedbalosti minimálně. Ne kvůli přestupku to ne, to se nedělá ani kvůli alkoholu a tam jde už o trestný čin :(

To se mi nezdá, že by takto mělnická Policie hazardovala

presne do toho nevidim ale podlem me je to srovnatelne s tim ze muze pouzit zbran

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus Tome!No tak to Ti nezavidim... To je dobry zlo..Ja to tam kroutim co chvilka a nastesti zatim nic covece..tak si dam majzla,az tam dneska pojedu domu.. ;)

2 bourak: No jo "melniciky udoli" je vyhlasena oblast..  :D

Jsou tam na hodně místech, ale v tomhle jsem je ještě neviděl. Znám hodně lidí co teď platili pokutu, ale každý bez bodů a zrovna já to odseru :)

Jednou tam sebrali Tomase Z. kdyz jel na prahu...Predjizdel na zebre (na ty krizovatce) 80km/h s vlekem a telefonoval..Ale ukecal to asi na 1500,- a bylo to pred 1.7...To mel kliku...

No tak to je fakt pesek!!Sou to zmr*i...

Za to bych nedaval body, ale rovnou bral ridicak :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěřím, že tam mají pás s hřeby. To si nikdo nedovolí kvůli rychlosti (přestupek) zavinit jakékoliv zranění těch motorkářů, to by bylo ublížení na zdraví z nedbalosti minimálně. Ne kvůli přestupku to ne, to se nedělá ani kvůli alkoholu a tam jde už o trestný čin :(

To se mi nezdá, že by takto mělnická Policie hazardovala

presne do toho nevidim ale podlem me je to srovnatelne s tim ze muze pouzit zbran

Jenom s tím rozdílem, že rychlost a RZ je prokázáno na video nebo foto záznamu, tak že ho obešlou a nebo si pro něj dojedou. Nezlob se Bauráku, ale tomu prostě neuvěřím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom s tím rozdílem, že rychlost a RZ je prokázáno na video nebo foto záznamu, tak že ho obešlou a nebo si pro něj dojedou. Nezlob se Bauráku, ale tomu prostě neuvěřím

kdyz vsichni litaj bez znacek a nebo maj znacky zakryty a prilby tak nikomu nic neprokazou...vzdyt tam litaj jako hovada...mozna ze to misto znas...je tam strasne moc smrtaku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

No nechci to zakřiknout, ale mám zatím čistý štít a úplatek jsem taky zatím nedával...

Teď se mi vybavila stará příhoda, ještě s Š125 jsem zastavil na okruhu poblíž samošky v Krnově, táta měl svátek, tak jsem mu chtěl něco koupit.

No a když se vracím k autu, kde seděl malý syn a mamina, v ruce láhev ferneta, tak už tam stál policajt a už mně bral, no a mně nenapadlo nic jiného než mu říct jako výmluvu, že syn měl žízeň a já mu šel koupit něco na pití (v ruce fernet..), policajt to vzal s humorem a já platil jen 50,- :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak jste na tom...ja porad pohodicka  :D  ale svatousek teda nejsem...spis se divim ze to mam jeste komplet :D

A kolixi uz zaplatil tisic? Onehda si rikal, ze Te pet bodu stalo pet tisic, ne? :)

od te doby co je bodovy system jsem platil pokutu pouze jednou a to 300 za predjizdeni pres plnou caru...jak nic vic...

a zadnych 5 bodu za 5000 to tady platil nekdo jiny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak se hlásím do klubu....so. ráno Brandýs nad Labem , rychlost naměřená 58 km/h. Měl jsem to za 1000,- a dva body.

Naměřili mě z kopečka okolo skautského srubu, směrem k Plusu (jen pro ty co to tam znají..).

Byli to strážníci městské policie a evidentně se tím bavili, co tam vychytají lidí.

Thomas fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me od 1.7. jeste nestaveli (za prestupek) a nedodrzuju to zase tak striktne, jak se ocekavalo - nikdo to skoro nedodrzuje, je tu bordel opet jako drive... Jen na usecich, kde to neznam, ano! ;) Ale jiste me to nemine a myslim, ze to bude pote rovnou za co nejvice - treba za 6...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...