Přejít na obsah

kdo to byl


petto

Doporučené příspěvky

Dle mého názoru člověk který si myslí, že se za volantem nemůže nic stát není dobrý řidič. Dobrý řidič si je rizika vědom. Jak mi kladl na srdce táta, když jsem měl čerstvý řidičák - pamatuj, že když řídíš auto, tak jseš jednou nohou v nemocnici a druhou v kriminále. Když se nad tím zamyslíš, tak je to pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nas sef si nas vsetkych technikov zavolal a spytal sa ci vieme ake je najlepsie pretekarske a terenne auto. my mu vravime ze nevieme a on nato ze "sluzobne" asi tak nejak, podla jazdy sa da presne odhadnut ci je vodic aj majitelom auta.

ale tak musim priznat ze aj na mojom novom Oply Combo 1,7 turbinke som niekedy trhal rekordy, ale nechodil som s nim cez kazdu dieru ktoru som nasiel a auticko aj teraz je v super stave.

inak aj ja chodim mimo mesta od 130-170km/h, lenze odkedy mam 205ky tak to trosku dlhsie trva kym sa rozhybem :) v meste uz zasadne iba do 80km/h, ako vravim..DOBRY VODIC+DOBRA KARA=NULOVE RIZIKO :) teraz sa mozete navazat ;)

hezky vtipek ti povim s tim sluzebakem .-))) to je ale asi tak vsecko s cim se stotoznim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého názoru člověk který si myslí, že se za volantem nemůže nic stát není dobrý řidič. Dobrý řidič si je rizika vědom. Jak mi kladl na srdce táta, když jsem měl čerstvý řidičák - pamatuj, že když řídíš auto, tak jseš jednou nohou v nemocnici a druhou v kriminále. Když se nad tím zamyslíš, tak je to pravda.

akoze s tym s tebou absolutne suhlasim a viem co dokaze zrobit havarka, kazdy kto si sadne za volant, musi si hned uvedomit co sa stane ak preceni svoje sily a vleti do deti pred skolou, alebo nedajboze zrazi matku s dietatom.

ale aj ini tu maju pravdu, su naozaj cesty, na ktorych mozete ist aj 380km/h, samozrejme, rovna, nova cesta, dobre auto, polia siroko daleko a prazdna cesta. to uz je na svedomi, skusenostiach a zdravom rozume. samozrejme ze mne sa nepacia pirati ciest aj ked ma niekto moze takto vnimat, niekto si povie ze sa vleciem.

ale podla mna presne tak nebezpecni ako rychli vodici, su aj ti, ktori jazdia mimo obec 60km/h, za nimi 35 aut plnych nervoznych soferov. pretoze skor ci neskor prasknu nervy kazdemu zdravemu cloveku a vtedy sa riskuje, koly niekomu, kto si sada za volant so spotenymi rukami a trasucimi sa kolenami.

inak to moje, ze: DOBRA KARA+DOBRY VODIC=NULOVE RIZIKO to na vas vzdy zaberie, citil som ze to tu prestava byt dost akcne tak pre ozivenie a vidim ze pomohlo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale aj ini tu maju pravdu, su naozaj cesty, na ktorych mozete ist aj 380km/h, samozrejme, rovna, nova cesta, dobre auto, polia siroko daleko a prazdna cesta. to uz je na svedomi, skusenostiach a zdravom rozume. samozrejme ze mne sa nepacia pirati ciest aj ked ma niekto moze takto vnimat, niekto si povie ze sa vleciem.

Jsi asi opravdu dobrý řidič, když jsi schopen, kromě toho, co jsi napsal, vyloučit např. riziko defektu, ať už jakéhokoliv rázu. Ale alespoň zmrzačíš nebo zabiješ sám sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale aj ini tu maju pravdu, su naozaj cesty, na ktorych mozete ist aj 380km/h, samozrejme, rovna, nova cesta, dobre auto, polia siroko daleko a prazdna cesta. to uz je na svedomi, skusenostiach a zdravom rozume. samozrejme ze mne sa nepacia pirati ciest aj ked ma niekto moze takto vnimat, niekto si povie ze sa vleciem.

Jsi asi opravdu dobrý řidič, když jsi schopen, kromě toho, co jsi napsal, vyloučit např. riziko defektu, ať už jakéhokoliv rázu. Ale alespoň zmrzačíš nebo zabiješ sám sebe.

ty si ale vopravdovej vůl...chtěl bych vidět jak ty jezdíš 50-90-130 :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty si ale vopravdovej vůl...chtěl bych vidět jak ty jezdíš 50-90-130  :fakac:

Jestli chceš vidět, jak jezdím 50-90-130, tak se někdy stav, svezu tě. Někdy dokonce jezdím 40, ba dokonce na třicítce jezdím 30. A víš, co mě vždy nejvíce pobaví? Inu to, žeže i při dodržení rychlosti ty, kteří měli hrozně naspěch a předjeli mě, během chvíle zase dojedu, protože z toho či onoho důvodu oni museli někde zastavit nebo zpomalit. Inu už tu není provoz, jaký býval před 20 lety... kol11

Editováno: , autor: camron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty si ale vopravdovej vůl...chtěl bych vidět jak ty jezdíš 50-90-130  :fakac:

Jestli chceš vidět, jak jezdím 50-90-130, tak se někdy stav, svezu tě. Někdy dokonce jezdím 40, ba dokonce na třicítce jezdím 30. A víš, co mě vždy nejvíce pobaví? Inu to, žeže i při dodržení rychlosti ty, kteří měli hrozně naspěch a předjeli mě, během chvíle zase dojedu, protože z toho či onoho důvodu oni museli někde zastavit nebo zpomalit. Inu už tu není provoz, jaký býval před 20 lety... kol11

tomu nevěřím, že na dálnici když jedeš 130 a předjede tě někdo ve 150-160 že ho někdy ještě doženeš :D ve městě je jasný že je zbytečný spěchat...tam ti to věřím...to mi říká i můj otec(řidič z povolání), že spěchat ve měsstě je naprostá zbytečnost...zvlášť když tam sou světelny křižovatky...včera sme s kámošem jeli ve feldě, město dle předpisů a kolem nás VW touareg proletěl jak kameň a paksme ho dojeli na světlech...na výjezdu z města -_- takže s tím s tebou souhlasím, ale dálnice a okreska je ůplně něco jinýho...tam když jedeš 90, 130 a já pojedu svým tempem, předjedu tě, tak už mě neuvidíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem asi jinej, když se rozjedu, bojím se, protože v autě často nesedím sám, ale s rodinou a jak se tak dívám, hodně aut jezdí s autosedačkou, čili si dávám pozor.

Má maximálka je docela směšná, se svou Octavií 1.6 jsem jel jednou z Phy do Bna místy úplně na max (sám a prázdnej) 210 tacho (reál cca 190, co já vím) a víc prostě ani ránu. Bylo to v noci, dalo se jet dlouho, no co vám budu povídat, v Praze jsem tankoval do plna a v Brně jsem tankoval 36 litrů do plna, to dělá zhruba 16l/100.

P.S. Po tom, co ožralej dementní řidič naboural bývalého spolužáka ze školy a zabil ho, jsem opratrnější. Kamarád jel ve Fabii a on ho smetl Touaregem, nadýchal 1,4 promile :rip:

teď jezdím 55/100 (a to jen místy) / do 150-ti :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...