Přejít na obsah

Leasing


amogh

Doporučené příspěvky

no to me taky napadlo

ale zase kdyz jsem videl rozpis splatek tak kazdy mesic je stejny podil na 5% a na 22% DPH tak potom nedava logiku ze by ze zacatku byly vetsi uroky

no trochu me tohle fakt zklamalo, taky jsem cekal ze kdyz poslou vycisleni tak tam nebude proste castka ale naky rozkliceni ty castky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

tak jenom dodam tedy moji zkusenost kdyby nekdo potreboval :-)

zavolate na skofin, pozadate o predcasne ukonceni

druhej den mi volala telefonicky castku (osobne jsem si musel dojet pro papir na zaklade ktereho jsem poslal penize - mozno zaslat postou)

pokud mate hotovost muzete se rovnou sebrat a privezt hotovost

ja penize ale prevadel, ihned jak jim dosli tak volali ze je vsechno pripraveny a ze se muzu dostavit

poplatek za predcasne ukonceni je 3570 kacek

pozor!!! pojisteni plati pouze do pulnoci od prevzeti technicáku a ostatnich dokladu

pak mate 10 dni na prepis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

financne uplne spokojenej nejsem cekal jsem ze doplatek bude jeste trochu nizsi¨

zbyvalo vlastne doplatit 142 tis a oni chteli 125 tis

kdyz ale vezmu v uvahu ze tim kratim o dva roky pojisteni a uroky tak mi ten odecet prijde malej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ked som si ho chcel odkupit ja, mám fabku, tak som zistil,ze to zmysel velký nemá....Musís doplatit komplet vsetko, celý splátkový kalendár. V zmluve este mám,ze mi mozu dat ako poplatok za predcasné ukoncenie az desat percent z ceny vozidla...ale to je hádam prehnane:).vykaslal som na to teda a stále splácam. Inak za prevedenie leasingu je nová cena u skofina a tá cinní 7.000czk.....smejdi, vyse ako moja mesacná splátka:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked som si ho chcel odkupit ja, mám fabku, tak som zistil,ze to zmysel velký nemá....Musís doplatit komplet vsetko, celý splátkový kalendár. V zmluve este mám,ze mi mozu dat ako poplatok za predcasné ukoncenie az desat percent z ceny vozidla...ale to je hádam prehnane:).vykaslal som na to teda a stále splácam. Inak za prevedenie leasingu je nová cena u skofina a tá cinní 7.000czk.....smejdi, vyse ako moja mesacná splátka:)

šmejdi to nejsou, ty sám jsi to podepsal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...