Přejít na obsah

Sundani krytu motoru


Doporučené příspěvky

Zdravim, pustil jsem se do vymeny oleje doma na Fabii 4 1.0 TSI. Mam priplatek "paket pro spatne cesty". Bouhuzel u krytu motoru jsem narazil na dva plastovy divny imbusy, ktery nevim jak odsroubovat, protoze bezny imbus se v nich protaci (tim jak je ten sroub plastovej a mekej a jeste jak je to mala velikost tak ten moment neni dostatecnej). Nevite co delam spatne (krome toho, ze jsem to nenechal na odbornikovi)?

Je na to potreba nejakej specialni pripravek? Nebo do toho mam narvat o cislo vetsi torx a proste to normalne odsroubovat?
 

Screenshot 2023-09-02 at 17.10.47.png

Editováno: , autor: svobol13@gmail.com
upresneni problemu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nedalo mi to a kouknul jsem pod svou... seděl mi tam TORX 15, ale když to blbě řeknu, tak jen chvíli. 

Absolutně volně mi s ním plastovým šroubem/čepem šlo otočit o 90° tam a zpátky a nic víc.

Vzhledem k tomu, že se také chystám na první výměnu oleje v domácích podmínkách vzhledem k nesmyslnému intervalu výměny v servisu Škoda, tak mě to lehce znepokojuje... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...