Přejít na obsah

origo changer na MP3


kadlec

Doporučené příspěvky

zdar,řešiljste někdo předělání origo changeru na MP3, když jde předělat Symphony, tak tohle třebas taky

na klas cédo se těch písniček moc nevejde a kdo má furt chodit do kufru :(

prezrad ako sa preraba Symphony CD na Symphony CD s MP3. ja poznam iba 1 sposob - vymena radia B)

kupim ti -_-

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem jim mejla, tak uvidíme. Co jsem zatím o tom četl, tak by to mělo být cca. 1900,- bez DPH. Součástí toho je výměna mechaniky a úprava firmware... asi bych do toho šel, už mě neba měnit céda ;)

Škoda, že jsem na to přišel až teď... přes Vánoce se mi nikam rádio posílat nece, takže až po Novém roce

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. Už jste někdo volal do toho BRM kolik chtěj za předělání normal Symphony na Symphony s mp3 ?

vola som tam dnes a stoji to 2261,- Kc s DPH

takze kto by chcel ziskat radio takouto cestou tak 2999,- radio s CD + 2261,- za upgrade = 5260,- Kc :unsure:

radia su "jete", boli pokazene a vramci zaruky stiahnute z auta v skodovke. teoreticky ma to radio 0-2 roky. pan z brm hovoril ze opticky su tie radia slusne, ale nie su nove ;)

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. Už jste někdo volal do toho BRM kolik chtěj za předělání normal Symphony na Symphony s mp3 ?

vola som tam dnes a stoji to 2261,- Kc s DPH

takze kto by chcel ziskat radio takouto cestou tak 2999,- radio s CD + 2261,- za upgrade = 5260,- Kc :unsure:

radia su "jete", boli pokazene a vramci zaruky stiahnute z auta v skodovke. teoreticky ma to radio 0-2 roky. pan z brm hovoril ze opticky su tie radia slusne, ale nie su nove ;)

Stejné info jsem dostal i já... uvidíme po Vánocích, holt dárky mě trochu vycucly :D

Jinak s tím upgrade co jsi napsal to není tak přesný... většina z nás má (já taktéž) obyč Symphony. Pokud bych měl předtím volbu koupit MP3 verzi tak neváhám. Ale v tuhle chvíli je to pro mě jedna z možností.

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som to ratal od nuly, teda ze radio v aute nie je  ;)

A když se podíváš do Annonce jsou tam už od 1800,- Kč, takže v součtu to pořád vyjde levnějš než jetý Symphony s mp3 ;)

Mno ten rozdíl je myslím celkem zanedbatelnej. Pár stokorun, který stejně dáš na poštovným - páč já to mám do Bolky celkem daleko. Jedině že by mi to tam hodil kamarád... ale teď přes svátky těžko, takže jestli bude čas, tak příští rok :)

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...