Přejít na obsah

Test BMW 550i


petto

Doporučené příspěvky

fakt to chce procist cele, malem umiram nad podobnymi prispevky:

No máte, pravdu já v traktoru naštěstí nikdy neseděl nejsem vidlák jako vy. Jinak můj motor má laděný výfuk speciálně tak aby z něj byl co nejlepší zvuk - i to blbé ferrari to tak dělá, když to někdo umí, tak to TDi zní jak pila ! Lidi se za mnou otáčejí a to je co říct na prahu !

_________________

Škoda Octavia Tour AMG kit, 1.9 TDi 110kW (Chip)

:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Turbomotor zaslal: út prosinec 19, 2006 8:54 pm

...Fotky dávat nebudu, natož adresu, z toho jsem vyrost. Jen napovím. Brutální Oktavie . Vesmírná modrá perleť . Šest koncovek výfuku typu "Hell´s Symphony". Jo a kolem bude beztak plno kund chtivých sexu, já už to tak mám. Takže pak klidně 5 z vás, co mají alespoň 300 kobyl pod haubnou, vyzvu na sprint. Když se chcete mermomocí ztrapnit. Jste pro ?

Mate nekdo fotky z posledni? Treba tam bude... Na pristi se asi pojedu podivat... lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera sem se stavil s BMW u byvalyho spolužáka...a myslel jsem si že on je trbomotor, ale říkal že má nick na diskuzních forech nějak turbokiller nebo nějak tak :D když sem mu řekl že sem se právě svezl na ecce a na rovince za sojkovkou dal 150 tak mi řekl to je slušny...já tám s kámošovou octávkou jel 190...říkám a motor 1,9 TDi ne?? a on "no, ale hustě vočipovanej" :D natož sem vybouchl smíchy :D nejhorší je, že on tomu sám věří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera sem se stavil s BMW u byvalyho spolužáka...a myslel jsem si že on je trbomotor, ale říkal že má nick na diskuzních forech nějak turbokiller nebo nějak tak :D když sem mu řekl že sem se právě svezl na ecce a na rovince za sojkovkou dal 150 tak mi řekl to je slušny...já tám s kámošovou octávkou jel 190...říkám a motor 1,9 TDi ne?? a on "no, ale hustě vočipovanej" :D natož sem vybouchl smíchy :D nejhorší je, že on tomu sám věří...

jestli mel ctyri koncovky fchromu na vejfuku a pridavny vetrak na palubce s modrou LED tak tomu verim! kol110:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...