Přejít na obsah

Cim slepit kryt zrcatka?


NoiseR

Doporučené příspěvky

Ahoj, ja idiot si rozbil (prasknul) pravy velky zrcatko o jine zaparkovane auto, kdyz me pan z leveho pruhu zacal tlacit k chodniku :( Je tam jakoby prasklej ten plast do pavouka, ale nic nechybi, chtel bych to necim slepit, prebrousit, pak pretahnout jen plnicem a striknout, mate nekdo tip, cim to lepit, aby na tom pak vlivem rozdilu teplot a beznou manipulaci nepraskal lak? Hlavne nerikejte, at to svarim, protoze netusim, jak na to, svaruju plasty maximalne pajkou :) Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne tiež nejaky b...c minulu zimu odrazil prave zr. Musel som dať nove sklo a zospodu mi chybal kusok plastu. V praci som našiel ešte zbytok lepidla v kartuši bolo čierne a myslim ,že na baze silikonu tu dieru som nim jednoducho vyplnil,drži to vyborne no či by na tom držala farba to netušim.Ja mam čier. plast ma to taku farbu vôbec to nie je vidieť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne tiež nejaky b...c minulu zimu odrazil prave zr. Musel som dať nove sklo a zospodu mi chybal kusok plastu. V praci som našiel ešte zbytok lepidla v kartuši bolo čierne a myslim ,že na baze silikonu tu dieru som nim jednoducho vyplnil,drži to vyborne no či by na tom držala farba to netušim.Ja mam čier. plast ma to taku farbu vôbec to nie je vidieť.

No mne jde prave o to, aby na tom drzel OK lak, aby to nepracovalo a pak nepraskalo... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...