Přejít na obsah

Motor 1.6 MPI 75 kW


petrenka

Doporučené příspěvky

Mně by stačila i taková změna, jakou cítím mezi N95 a N100, čili hlavně víc síly v nižších a středních otáčkách, tudíž menší vytáčení motoru.

Viktore pak pro mě nemá asi chip moc cenu a je pro mě předraženej a raději si natankuju 5tis l VPoveru u kterého mi to nedělá..

Aneb nepoznávám jakýkoliv rozdíl mezi VP95 a 100kou. Sem asi jedinej komu to tak dělá, ale to neovlivním, fakt prostě nic víc jak N95 mi auto neovlivňuje k dobrému. Tak kdo ví jak by to dopadlo s chipem :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dadacek: aha, tak to nechápu no. Nicméně já netvrdím, že chip bude mít stejnou účinnost jako to palivo, protože s chipem nemám zkušenost a proto tu ani nechci tvrdit, že je to skvělá věc. Ale já cítím ve změně chování motoru s N95 a N100 docela rozdíl, ale to už jsme tu probírali, tak se k tomu nevracejme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drastys: a když chvilu eště vydržíš, ukecej na ňu slevu skrz facelift :palec2:

Viktore: uvidíme, ono se taky nedá věřit všemu, kdo co na foru plácne že.. pokud nebude mami protestovat a penízky na chip vydá, pak není co řešit lol

Jinak berou tam i platbu kartou? :) a skusím se zeptat známýho, dělá chipy v Brně, jestli to už někdy dělal a jestli to mělo přínos.. Chip je stejně ještě otázkou pár měsíců ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vorlajz: tak ji beru jsou tam 17" alu origo skoda(ne jak jsem psal 16"), interier ve svetlem provedeni, MAXI-DOT, dvouzonova

klima,stahovani prednich oken, el. zrcatka, STREAM, loketni operka, zadni sterac, XENONY,senzory predek zadek, dalka central ....

Tyto ALU myslim : http://new.skoda-auto.com/CZE/service/acce...fc%3d0000000109

Editováno: , autor: drastys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vorlajz: tak ji beru jsou tam 17" alu origo skoda(ne jak jsem psal 16"), interier ve svetlem provedeni, MAXI-DOT, dvouzonova

klima,stahovani prednich oken, el. zrcatka, STREAM, loketni operka, zadni sterac, XENONY,senzory predek zadek, dalka central ....

Tyto ALU myslim : http://new.skoda-auto.com/CZE/service/acce...fc%3d0000000109

Tak to už je luxusní ambientka :palec2: . Už by mi chyběly asi jen zadní okna v elektrice a zadní repro, jinak paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...