Přejít na obsah

P225100 - sonda lambda 1, řada válců 1...


Cheddar

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny klubáky,

jsem čerstvý majitel Octavie III 2.0 TSI a hnedka bych od Vás potřeboval poradit, při koupi vozu mi bylo majitelem sděleno, že občas při zahřátém motoru při nastartování zakolésají otáčky a musí se trochu proplynovat, aby se motor správně chytl, poté běží klidně. Ovšem nedělá to pokaždé, a mě konkrétně po pár dnech používání to zatím neudělalo.

Dnes jsem byl načíst chyby na diagnostice, kromě nějaké elektroniky víka kufru, bez úspěchu.

Ovšem při prodeji mi bývalí majitel ukázal a poslal, alespoň tuto chybovou hlášku přes mobilní diagnostiku, viz. příloha. Prý by to měla být první lamda sonda, máte někdo zkušenosti? Nebo by se mohlo pod tímto kódem schovávat i něco jiného? 

Co jsem prozatím našel, tak úplně moudrý nejsem. Bohužel, bohudík tato chyba se mi zatím neukázala, a auto zatím nezablblo, ale raději bych to měl hned z kraje v cajku.

Díky moc a všem přeji hezký večer.

Cheddar

IMG-20240923-WA0000.jpg

IMG-20240923-WA0001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...