Přejít na obsah

Hlučný ventilátor/klimakompresor/unik


bazycek

Doporučené příspěvky

Dnes jsem si vsiml,ze ventilator ktery je pravdepodobne za kastlikem dost piska v zavisloti na stupni rychlosti ofuku.. meni se to pokud je klima na AUTO. Pokud se vypne nepiska (nehuci) nic.


Prvni problem zatim co se mi objevil,nebylo ani teplo ani zima takze se o tom urcite zminim ve skodovce a uvidime co mi k tomu reknou.

 

Zacal piskat po cca 350km😂
 

pridavam i video 

video 1 jak se zvuky meni pri pridavani ubirani atd

 

video 2 vypnute ofuky a nasledne zapnuti na 1 carku.

Editováno: , autor: bazycek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Update cislo 2: dnes jsem trosku patral pri vypnutem vozu neco bzuci,syci nebo neco takoveho. Vypada to na unik chladiva. Podle me jelikoz v praci tohle delame a klima nechladi na LOW a vecer pri jizde do prace sw mlzilo celni sklo.
mno pokud to tak bude a klimako presor se odvaril bez chladiva tak sem zvedav jak dlouho jim to bude trvat.. 

chlapci z bratislavy se teda moc nepredvedli jelikoz unik AC se zjistuje pri kontrole kazdeho vozu. Takze to vypada ze to nekdo ojebal 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • bazycek změnil název na Hlučný ventilátor/klimakompresor/unik

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...