Jump to content

Superb 4

Škoda Superb čtvrté generace

• Aktuální příspěvky

• Nema nahodou nekdo info ze Skodovky kdy bude mozne objednavat/konfigurovat FL 1.5tsi DSG? Od dealera jsem se nic nedozvedel, diky.
    • Minuly mesiac: - novy intercooler kvoli miznucej chladiacej kvapaline = 990 eur   - vymeneny olej, vsetky filtre, olej v haldexe = 270 eur   - vymeneny olej v dsg, predne dcc tlmice + ulozenia a silentbloky = 1150 eur
    • Však já nic nevím, jen mám takové tušení. Proto jsem u tebe psal "možná může" 😁.
    • Ahoj ako vypnúť vyraďovanie DSG?  V meste od 28km/h dole.  Jazdné režimy nemám.  Vraj to ide v gateway.  2018  
    • @DavesMan povodne to bolo obycajne ne-elektricke  veko kufra.  Dorabal som komplet MOTORY / PRITAHOVAC /ZAMOK / REPRAK / JENDOTKA. Setko natiahnute podla schemy.  Jednotka je 5Q0959107G.   Auto je 12/2016.  Vnutorne tlacidlo v stredovej konzole - tiez  dorabka .  Kufor normalne funguje  - bez chyb v diagnostike - cez zadne tlacidla na veku.    Len to tlacidlo v stredovej konzole  nereaguje - malo by otvarat veko aj bez parametrizacie.    Je tam jedna otvorena vec -  to tlacidlo  v stredovej konzole ma byt podla schemy mojho roku vyroby  12/2016 pripojene  na BCM T73a/49.   Tam je aj priopojene a nereaguje.  Otazne je - ze ked pozeram schemu na superb3 - tak  setko pred KVETEN/2016  bolo to tlacitko pripojene do dverovej jednotky  resp: T27a/7. Po tomto datume je to uz pripajana do BCM T73a/49.  Cize neviem, podla coho mam pripjit, ci podla roku vyroby auta 12/2016   , alebo podla starsej 6D jednotky, kedze je ta jednotka kufra  "G" cko  a ta bola montovana  do aut do 30.11.2015 ?    Dik          
  • Create New...