Přejít na obsah

PDA Fujitsu Siemens Pocket LOOX N560


Jeff

Doporučené příspěvky

Mám LOOX C550 (stejný, ale bez GPS) od vánoc a naprostá spokojenost. GPS používám extrení přes bluetooth - perfektní, program iGo - zatím naprostá spokojenost. Filmy, fotkky, MP3, word... fungují beznadně. Mašinku doporučuju. Koukni na www.ce4you.cz - dost uitečných info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam moznost levne koupit nove PDA Fujitsu Siemens Pocket LOOX N560 GPS BT WLAN s veskerym prislusenstvim.

Ma s nim nekdo zkusenosti jak funguje pouziti navigace v aute?

Co je to vyhodne?

Ale pokud chces PDA a je to o dost levnejsi nez v krame a v cajku tak do toho jdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám LOOX C550 (stejný, ale bez GPS) od vánoc a naprostá spokojenost. GPS používám extrení přes bluetooth - perfektní, program iGo - zatím naprostá spokojenost. Filmy, fotkky, MP3, word... fungují beznadně. Mašinku doporučuju. Koukni na www.ce4you.cz - dost uitečných info

Dik za radu. Puvodne jsem chtel jednoucelovou navigaci TomTom nebo Garmin, ale u tohoto PDA byla vyhodna se vsim prisllusenstvim i do auta.

Mam smartphone Motorola MPX200 ten ma vse co potrebuji MP3, filmy,fotky atd., takze PDA nema pro me moc smysl, z toho duvodu jsem se ptal jen, jak je pouzitelna navigace.

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazde PDA s PocketPc je vhodne na navigaci a to ktere ma integrovanou GPS ma jeste navrch.

Jedina nevyhoda jednoucelovych navigaci oproti PDA je nutnost koupe novych map, coz se u PDA da obejit a navic na PDA muzes pouzivat vice navigaci.

Ja tam mam jak silnicni, tak turistickou tak mapy namorni a vodnich cest, coz by me asi jednoucelovka nesplnila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do toho Dynavixu nepujdu, ikdyz je asi dobry podle recenzi, ale bez budouci podpory to nevidim dobre. Vsichni vyvojari jim utekli.

Graficky se mne nejlepe jevi TomTom a pak IGO. Usuzuji tak ale pouze po precteni recenzi, v praxi jsem jeste nemel tu moznost odskouset.

U IGO se prodava balik evropa a pak zvlast pouze CR. Nekde jsem cetl, ze samostatna CR je propracovanejsi nez CR v baliku evropa.

Dnes poprve mam moznost vyzkouset IGO, uvidim, jak to v reale bude vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do toho Dynavixu nepujdu, ikdyz je asi dobry podle recenzi, ale bez budouci podpory to nevidim dobre. Vsichni vyvojari jim utekli.

Graficky se mne nejlepe jevi TomTom a pak IGO. Usuzuji tak ale pouze po precteni recenzi, v praxi jsem jeste nemel tu moznost odskouset.

U IGO se prodava balik evropa a pak zvlast pouze CR. Nekde jsem cetl, ze samostatna CR je propracovanejsi nez CR v baliku evropa.

Dnes poprve mam moznost vyzkouset IGO, uvidim, jak to v reale bude vypadat.

Ve srovnání s tomtomem je mapa ČR u Iga dost stará. Nová má vyjít letos na jaře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do toho Dynavixu nepujdu, ikdyz je asi dobry podle recenzi, ale bez budouci podpory to nevidim dobre. Vsichni vyvojari jim utekli.

Graficky se mne nejlepe jevi TomTom a pak IGO. Usuzuji tak ale pouze po precteni recenzi, v praxi jsem jeste nemel tu moznost odskouset.

U IGO se prodava balik evropa a pak zvlast pouze CR. Nekde jsem cetl, ze samostatna CR je propracovanejsi nez CR v baliku evropa.

Dnes poprve mam moznost vyzkouset IGO, uvidim, jak to v reale bude vypadat.

Tak rozdil v mapach nebude zase tak znacny. Oba dva maji mapy nekdy z leta, akorat TT ted laboruje z jinym dodavatelem, ale az na vyjimky, ktere jsou v diskusich na netu jsem neshledal nejake zasadni problemy. No ono ktere firme by se chtela nejak moc casto aktualizovat nejaka zbytecna zeme jako CR.

Co se tyce ovladani tak Jsem pro TT 5.21, co jsem presel k TT 6 tak cim dal casteji pouzivam iGO 2006. A myslim si ze iGO bude nejspis ten soft co bude udavat ton do budoucna. Na jare prijde uplne nova verze tak uvidime s cim prijde TomTom svou sestkou nejakou moc velkou diru do sveta neudelal.

Cili spocatku tam hod TT a iGO a uvidis co ti bude vyhovovat.

Me vyhovuje upozornovani na prekroceni povolene rychlosti v cizim meste, kde nevim kde cubky stoji a potom mam radsi pri mluveni zenu u Igo nez Miroslava u TT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Do toho Dynavixu nepujdu, ikdyz je asi dobry podle recenzi, ale bez budouci podpory to nevidim dobre. Vsichni vyvojari jim utekli.

Graficky se mne nejlepe jevi TomTom a pak IGO. Usuzuji tak ale pouze po precteni recenzi, v praxi jsem jeste nemel tu moznost odskouset.

U  IGO se prodava balik evropa a pak zvlast pouze CR. Nekde jsem cetl, ze samostatna CR je propracovanejsi nez CR v baliku evropa.

Dnes poprve mam moznost vyzkouset IGO, uvidim, jak to v reale bude vypadat.

Tak rozdil v mapach nebude zase tak znacny. Oba dva maji mapy nekdy z leta, akorat TT ted laboruje z jinym dodavatelem, ale az na vyjimky, ktere jsou v diskusich na netu jsem neshledal nejake zasadni problemy. No ono ktere firme by se chtela nejak moc casto aktualizovat nejaka zbytecna zeme jako CR.

Co se tyce ovladani tak Jsem pro TT 5.21, co jsem presel k TT 6 tak cim dal casteji pouzivam iGO 2006. A myslim si ze iGO bude nejspis ten soft co bude udavat ton do budoucna. Na jare prijde uplne nova verze tak uvidime s cim prijde TomTom svou sestkou nejakou moc velkou diru do sveta neudelal.

Cili spocatku tam hod TT a iGO a uvidis co ti bude vyhovovat.

Me vyhovuje upozornovani na prekroceni povolene rychlosti v cizim meste, kde nevim kde cubky stoji a potom mam radsi pri mluveni zenu u Igo nez Miroslava u TT.

Mam nainstalovane TT6 a IGO2006, vse prioritne CR. Prvni jsem zkousel IGO, ktere je velmi pekne reseno graficky i nabidky jsou pekne. Nocni rezim je mnohem lepsi nez u TT6.

Libi se mne uroven hlasitosti, je nezavisla na nastaveni v PDA, navigacni hlas te zenske celkem ujde, az na tu intonaci, ta uz mne zacina vytacet ;) .

Naopak v TT6 je chlap realnejsi (az na to "po trech stech metrech" :D ).

V TT6 je vyborna aktualni rychlost na displeji.

Vcelku jsem ale spokojen s obema navigacnimi systemy.

Od jake firmy mas turisticke mapy a pesi mapy? Zajima mne jen CR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...