Jump to content

pava

Uživatel
 • Content Count

  1,149
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

pava last won the day on September 8 2012

pava had the most liked content!

Community Reputation

59 Excellent

3 Followers

About pava

 • Rank
  Profesional

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  207142167

Recent Profile Visitors

1,533 profile views
 1. pava

  Zapalovací svíčky - výměna

  Ve škodovce mi poradili, že ty moduly jdou lépe sundat na horkém motoru. Ale pozor svíčky šroubovat pouze do studeného.
 2. Dostal jsem to v Škoda servisu od známého na SD kartě. Tu jsem zasunul do rádia a aktualizoval. Kartu jsem mu pak vrátil.
 3. pava

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Už jsem dříve psal, že je potřeba se s tím smířit, prostě to sem tam škubne. Uvidíte, že většina z vás se s tím po uplynutí záruky smíří a přestane to řešit, tak jako já.
 4. pava

  Motor 1.0 TSI

  Benzín vylepšený aditivem lépe a čistěji shoří a čistější spaliny jak se vrátí zpátky přes sání do válce méně zaserou ventily.
 5. pava

  Motor 1.0 TSI

  Protahovali, aspoň to tam píšou a nepomohlo. Částečně by mohlo pomoci, pravidelné používání aditiva v palivu a časté výměny oleje.
 6. pava

  Výměna oleje v manuální převodovce

  Rubas: Stejný postup, jen oleje jsem měl o decku víc. Co se týče oleje mě p.Sixta odpověděl takto: Vy už musíte vždy používat jedině olej G 052 527 je to speciální olej, který se ve Vašem typu převodovky 02S používá od 15KT/2013.V žádném případě nepoužívat žádný jiný olej.I.S
 7. pava

  Zadní náprava - kliková a víceprvková

  Já jsem rád, že mám vlečnou nápravu. Byl jsem nedávno po 70 tkm najetých na geometrii, perfektní. U O3, kterou jsem měl předtím, vždy bylo potřeba seřízení udělat (chodil jsem co 20 tkm). Měnil jsem včera kola zimní za letní, náprava perfektní, bez náznaku koroze, jen jsem ji ometl a ostříkal vapkou. Co se týče jízdních vlastností, žádný rozdíl jsem nezaznamenal. Za mě, já bych neměnil.
 8. pava

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Dnes jsem se zastavil za známým, dělá vedoucího servisního technika v jednom ostravském zastoupení škodovky. Ptal jsem se ho na to a potvrdil mi, že na obě verze s OPF i bez je cca týden vydaný update, který to spolehlivě řeší. Údajně je tam pozměněné dávkování paliva. Takže se nenechte odbýt a nechte si přehrát ŘJ.
 9. pava

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Trvejte na tom, ať auto napojí na online diagnostiku a spustí kontrolu aktuálnosti SW, jedině tak zjistíte, jestli nějaká aktualizace je čí nikoliv. Jinak je to jen o dohadech a ochotě technika s tím něco dělat.
 10. pava

  Svolávací a servisní akce OIII

  Nevymění těsnění, ale to stávající prostřihnou děrovačkou na automobilkou daných místech. Alespoň mě to takto udělali. Od té doby klid, voda už tam nezůstává.
 11. pava

  Střešní nosič OIII Combi - Hagusy

  A jak řešíš, když jedete čtyři lidi, co máte lyže a hůlky ve vaku a lyžáky v kufru několikadenní dovolenou na horách např.? Nosič a nejlépe střešní box, dle mého názoru nejlepší řešení, dá se použít v zimě na hory a v létě k moři. Osobně mám Thule vingbar příčníky a Thule box v něm držák na lyže a super. Na střeše nahozeno za cca 10 minut.
 12. pava

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  U 103 si motor po puštění spojky lehce přidá plyn a hned ubere, 110 ne. Předpokládám, že to cuknutí má s tímto souvislost.
 13. Tuhle kapalinu určitě ne. Viz SM.
 14. A já Ti poradím běž do škodovky a kup si tam přesně tu, která tam podle VIN patří.
 15. pava

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Má to vůbec EGR? Protože u přímovstřikových benzínů nahrazuje EGR proměnlivé nastavování vaček.
×