Přejít na obsah

rozebrání lamp L&K


SpeedyTuning

Doporučené příspěvky

potřebuji je od něčeho vyčistit, ale nemůžu se k tomu dostat, nevíte někdo jak se dá sundat parabola? drží tam jakoby na kloubech a možná na těch štelovacích závitech ale vážně to nějak nejde

doufám že někdo ví. Díky.

PS: L&K mají možná jinou konstrukci než klasika

Tohle jsi asi viděl. Jestli ti to pomuže http://www.skodaoctavia.cz/Exteriernavody/svetlaCisteni.htm ale parabolu jsem nesundaval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřebuji je od něčeho vyčistit, ale nemůžu se k tomu dostat, nevíte někdo jak se dá sundat parabola? drží tam jakoby na kloubech a možná na těch štelovacích závitech ale vážně to nějak nejde

doufám že někdo ví. Díky.

PS: L&K mají možná jinou konstrukci než klasika

Tohle jsi asi viděl. Jestli ti to pomuže http://www.skodaoctavia.cz/Exteriernavody/svetlaCisteni.htm ale parabolu jsem nesundaval.

Je to to samé,už jsem to čistil,takže viz návod nahoře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřebuji je od něčeho vyčistit, ale nemůžu se k tomu dostat, nevíte někdo jak se dá sundat parabola? drží tam jakoby na kloubech a možná na těch štelovacích závitech ale vážně to nějak nejde

doufám že někdo ví. Díky.

PS: L&K mají možná jinou konstrukci než klasika

Vyšroubuj ty seřizovací šrouby úplně ven a vycvakni z kloubku u motorku sklápění, žádná věda... ;)

V případě, že něco zničíš, mám tu dvoje L&K z bouraček na "náhradní díly" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...