Přejít na obsah

Clubový zájezd na Deutschland rally (MS)


Petr81

Doporučené příspěvky

Cau panove,jestli chcete jet na rally deutchland tak vam rad poskytnu nejake informace,uz sem tam parkrat byl...jinak pension neni treba,je lepsi bydlet v kempu cca za 10EUR/auto primo u rychlostky,vetsinou jsou tam soc.zarizeni + bufet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau panove,jestli chcete jet na rally deutchland tak vam rad poskytnu nejake informace,uz sem tam parkrat byl...jinak pension neni treba,je lepsi bydlet v kempu cca za 10EUR/auto primo u rychlostky,vetsinou jsou tam soc.zarizeni + bufet...

Já už tam taky párkrát byl. Paradox je, že penzion takřka v centru rally výjde o jen o malinko dráž než kemp a má člověk přeci jen větší pohodlí a snídani -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Účastníci zájezdu předběžně:

Baurák

Kokeš

Vittorio

MichalF

Spidi

Grygy

Carlos

Kocht

Saty

Mischicka

To by bába v penzionu mohla dát i slevu  :D

U mischicky si hoď krát dva, bere i bratra :smich:

A když teď čtu "Účastníci zájezdu", bude i prsatá průvodkyně :p ?

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když teď čtu "Účastníci zájezdu", bude i prsatá průvodkyně :p ?

Joo, co si kdo vezme sebou to bude mít :p:p

No s průvodkyní se klidně ubytuju na jedný posteli, ale s bráchou ne, takže pokud řešíš to ubytování tak proto :p

Jěště ne, zatím je čas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
tak jelikoz se to pomalu blizi tak by bylo potreba aby se tak behem 14 dni dala dohromady sestava lidi ktera chce skutecne vyrazit...tak vas prosim kdo ma opravdu zajem tak aby zavazne napsal ze chce at muzeme zacit nejakym zpusobem zajistovat ubytovani..diky

Už jsem si říkal, že to je potřeba nějak začít řešit.

Já s brudrem se hlásím vážně, během dneška napíšu jestli jen my dva, nebo my čtyři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já bych se chtěl zeptat na podrobnosti, každopádně se tam chci letos podívat, napřed jsem myslel s eWRC, ale je mi to v podstatě jedno, ještě nikdy jsem tam nebyl, tak si to nedokážu zcela představit. Já bych měl jedno auto obsazený čtyřmi lidmi a nechci bydlet někde ve stanu a podobně, spíš trochu lepší ubytování, například nějaká chata nebo tak, nevím, jaký jsou možnosti a hlavně jak moc se to liší finančně. Cesty a vlastního průběhu se nebojím, ale největší strach mám právě z toho ubytování, kde co domluvit a aby vůbec něco bylo ;) . Kdyby byl někdo tak laskavý a zkusil mi trochu přiblížit to ubytování, byl bych mu vděčný -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...