Přejít na obsah

Pro Cosbyho


Grygy

Doporučené příspěvky

a víš co mě sere.Že jsem Martinoslava poslední dobou nikde neviděl přispět něco věcného k techn.tématům,ale pořád jen plkal a hádal se.

Podle mě by měl moderátor i něco vedět a znát

Editováno: , autor: cosby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a víš co mě sere.Že jsem Martinoslava poslední dobou nikde neviděl přispět něco věcného k techn.tématům,ale pořád jen plkal a hádal se.

Podle mě by měl moderátor i něco vedět a znát

on asi studuje medicínu, když klukům říká že jsou neinteligentní a psychicky nemocní :smich: to moc s technikou nema spolecneho lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se nechci moc angazovat, nikoho branit, ale sebe bych mel, jakozto moderatora :)

Myslim si, ze moderator fora se absolutne nemusi zucastnovat technickych diskuzi, je tu proto, aby se tu ostatni vyznali. Pokud by se ridilo, ze kdo umi veci na aute, muze byt moderator, v zivote bych toho nedosahl. Rikam o sobe pravdu, moc toho nevim, ale clovek se uci, ne? A Cosby, neznam moc lidi, co se v tom vyznaji jako ty, jo jsou, ale vazne je jich malo... Je to stavebnice, ale naucit se ji znat a vse si vyzkouset da nejakou praci a namahu... Tolik ke me... :)) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miso, ty jsi ubohost sama. Kdyz s tebou nekdo souhlasi, tak jsi schopen mu i zadek olizat. Ale beda, kdyz mas mit trosku soudnosti.

Treba vcera. Dvakrat zalozis stejne tema a jeste SAM reknes, ze jsi to udelal naschval a zaroven s tim zadas o smazani varovani :doh

Proč jsem zakládal nové téma jsem ti napsal jinde.narozdíl od tebe umím i přiznat chybu,COŽ TOBĚ SE ASI VŽIVOTĚ NEPODAŘILO A BRÁNIL JSI SE ZUBY NECHY(viz třebas výhřev sedadel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miso, ty jsi ubohost sama. Kdyz s tebou nekdo souhlasi, tak jsi schopen mu i zadek olizat. Ale beda, kdyz mas mit trosku soudnosti.

Treba vcera. Dvakrat zalozis stejne tema a jeste SAM reknes, ze jsi to udelal naschval a zaroven s tim zadas o smazani varovani :doh

Proč jsem zakládal nové téma jsem ti napsal jinde.narozdíl od tebe umím i přiznat chybu,COŽ TOBĚ SE ASI VŽIVOTĚ NEPODAŘILO A BRÁNIL JSI SE ZUBY NECHY(viz třebas výhřev sedadel)

cosby moudrejsi ustoupi!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miso, kdybych tu chybu priznal, tak bys mel pokazde jen pravdu ty. Na tom neni nic divneho? :D Nech toho uz, hazis kolem sebe rukama nohama a dochazej ti argumenty. Pojd se na to radsi vykaslat a kdyz uz jsi takovy odbornik na programovani, tak radsi vymysli nove forum, kde by byla take moznost, aby obycejny uzivatel mohl editovat nazvy temat.

Nebo vis co? Uplne by stacilo, kdybys prestal chrlit jeden napad za druhym ve chvili, kdy se ti to hodi, ale mohl by jsi mi sam od sebe napsat, co by bylo dobre zmenit nebo poupravit. Nikdy jsi to neudelal, ale ted, kdyz se hazi spina, tak mas najednou napadu prehrsle. Pokud bude neco v mych silach nemam duvod to bokovat kdyz to bude ku prospechu fora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nejsem programátor a žádné argumenty narozdíl od tebe mi nedocházejí.Je zajímavé,že na jiných fórech to jde,pár lidí,co do toho tady vidí taky říkalo že by to asi šlo a shodlo se že by to bylo přínosem,no ale bohužel hlasatel TVNOVA ne a je to v prdeli.

A taky si uvědom jednu věc už!!Všechny rozbroje co tady teď jsou jsou jen kvůli tobě,na tebe tu nadávají,tak by jsi se měl TY nad tím zamyslet!!!A tady už by jsi konečně mohl začít přispívat i jinde,né jen do dvou témat,které stejně k ničemu nevedou.Já na rozdíl od tebe sleduji i jiné témata,odač odpovím i na nějakou techn.otázku a někomu tím snad,narozdíl od toho tvého bezvýznamného ponižování pomůžu.

Editováno: , autor: cosby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale, ty jsi chytrej jako radio. Kdyz to na jinych forech jde, tak to nezanema, ze to pujde i na tomto foru. tady je videt jak slabe mas znalosti o technice, kazde forum totiz bezi na jine bazi a i kdyz jsou si fora treba zdanlive podobne, tak muzou mit jine technicke schopnosti. Opravdu me udivuje, ze veris nekomu, kdo o fungovani fora nema ani potuchy, ale jenom rekne, to jit musi a ty mu to veris. Srazis tim svoji duveryhodnost, protoze az ten dotycnej priste rekne, ze hovno hori, taky mu uveris? Nebo snad az ti rekne, ze kdyz skocis z desatyho patra, ze se ti nic nestane, tak pujdes a udelas to?

Ty narazky na TV nova si nech od cesty, bud tak laskav. Stejne tak bych ja mohl uvest jaky seznam na tebe ma kriminalni policie, delat to nebudu, je to tvoje vec.

To, ze na me nadava par jedincu z octavia fora mi vubec nevadi. Pro me je mnohem dulezitejsi, ze lide, kterym ja duveruji, se ktyrmi jsem se osobne setkal a kteri vedi, kdo ja jsem zac, tak jsou nad veci a vase ubohe pretvarky a vyplody mysli nechavaji bez povsimnuti. Ja vim, ze kdyz se dav trefuje do jednoho, je to vzdy starsne jednoduche pridat se a plivnout si taky. Podkopavas si tim nohy Michale, ale kazdemu co jeho jest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nic nepodkopávám,ta narážka byla tak trochu s humorem,to jsi ty nepochopil,na kriminálce na mě mají asi toliko co na tebe-co,t ti řeknu osobně a né tady a proč by to nešlo??Když máte vy-admini možnost mazat,editovat tak možna by se aplikace dala upravit.Né možna,ale určitě,ale musel by to dělat někdo,kdo to umí.Jinak jak jsem psal,měl by jsi začít přispívat i jinde a né jen tu.osobně jsem dnes našel dvě téma,které neodpovídají tvým představám.Najdeš je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale, do kodu foru zasahovat nelze, to mohou jen jeho autori. Pokud chces jinou funkci, musela by se koupit jina verze fora. A to stoji balik penez.

Ano, vsechno jde, kdyz se chce, ale v tomhle pripade jsou take nejaka technicka omezeni, ktera se musi brat v potaz.

Osobne ti taky reknu o kriminalce vic, kdyz budes chtit vedet co, zavolej, cislo na m mas. A ver mi, ze te to bude zajimat.

Temata nenajdu, zatim je ani nehledam. Mam tak malo casu, ze jsem na foru jen na skok a vzdy jen prohlednu temata, ktera me momentalne zajimaji. Ostatne, mame tady nove moderatory, kteri by se o prispevky meli starat. Pokud mas pocit, ze svoji praci zanedbavaji, napis o co jde a ja se na to podivam. Nemuzu byt vzdy a vsude, to snad chapes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...