Přejít na obsah

(O) lišta předního nárazníku


Janko

Doporučené příspěvky

Čau chlapi, chci se zeptat co udělat v případě, když ta černá lišta v předním nárazníku je na každé straně o cca 1,5 cm kratší a tím vzniká alespoň pro mě nehezká mezera. Je to od sluníčka že je kratší a stačilo by sehnat jinou nebo je to v něčem jiném ? R.V 99 Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tentýž problém sem řešil po malé nehodě,kdy to odsr.... nárazník,koupil jsem starší bez lišty a ta původní tam nesedla ani na díry,jel jsem do škodovky a tam mi řekli že se to často měnilo hlavně kvalitativně a objednali mi jí jen podle VINky,stála 1100 kč,nic naplat musel jsem koupit.až jí vyndáš,poznáš že je dodo tzn.že zjevně původní majitel havaroval a moc se s tím nesr..!je to blbé je to tak.takže VIN a hurá do Škoda servisu!Jinak je možné že ten nárazník je z jiného vozu a ten má zevnitř datum výroby tak spíš koukni tam!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapi, chci se zeptat co udělat v případě, když ta černá lišta v předním nárazníku je na každé straně o cca 1,5 cm kratší a tím vzniká alespoň pro mě nehezká mezera. Je to od sluníčka že je kratší a stačilo by sehnat jinou nebo je to v něčem jiném ? R.V 99 Díky

Kup na vraku takovou, aby tam sedela, je zbytecne davat takovej peniz za novou... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davon:to je sice pravda,ale vyžkouší jich několik a taky nemusí být na vraku nějak vstřícní třeba u nás ne,taky vím že na vraku to spíš okecají tím že to prodají jako celek což je většinou víc než nevhodné!ale zkusit to může!jinak jsem chtěl dodat že ta lišta je bezpečnostní prvek která se nemůže takto smrsknout!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davon:to je sice pravda,ale vyžkouší jich několik a taky nemusí být na vraku nějak vstřícní třeba u nás ne,taky vím že na vraku to spíš okecají tím že to prodají jako celek což je většinou víc než nevhodné!ale zkusit to může!jinak jsem chtěl dodat že ta lišta je bezpečnostní prvek která se nemůže takto smrsknout!!!!!!

bezpecnostni prvek?????????????????????????,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...