Přejít na obsah

zaslepenie zamku


colins

Doporučené příspěvky

já jsem tedy nechal dělat zaslepení přímo v servisu a sakum prdum jsem platil 500 kč.... dokonce se mě ptali, jestli chci do toho otvoru po zámku dát dělící přepážku, aby se tam nikdo nedostal, když vyloupne tu záslepku, ale na to jsem se vybodnul, mimochodem ta záslepka byl obyčejný šroub, kterým se tam nějak narval.... Nicméně od té doby, co mám záslepku jsem měl v autě 2 x noční návštěvu.... Už jsem se to naučil vyndávat sám a do auta se dostanu přes záslepku za asi 6 sekund a v klidu si odemknu šroubovákem centrál.... Ale raději tak, než tam necházet co chvilku sirku, nebo jiný bordel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vitaj v klube -_- naposledy mi takto niekto opacil klucku cca 2 tyzdne dozadu.

Kupoval som to v AutoParku a vyslo to tusim 375,-sk kovova vlozka + plastova zaslepka. Zvladnes to sam, staci ti torx 20. Pozri navody na vymenu kluciek. V lete som podla toho zaslepoval spolujazdcov zamok a uplna pohoda, vymienal som aj celu klucku, lebo mi ju nalomili... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som stastie, ze som ten "srobovak" medzi plastovym koleckom a vlozkou zamku upiloval. aj tie vonkajsie krytky vlozky som nechal oyebane od prvej navstevy. ale tento krat asi prisiel nejaky debil, lebo normalny zlodej by hned na prve mrknutie zistil, ze tu je cosi inak. nastastie nerozbil okno, alebo dvere, ale isiel k susedovej Fabii. ten sa zase straaasne cudoval, preco sa ku mne nedostal a k nemu ano... :p

no nic, prenajmeme garaz.

Editováno: , autor: colins
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...