Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

jedu si to takhle mestem, snidam loupak a co nevidim Miha-mobil   B)

no vidíš a já si v sobotu jedu, a Miha na mě na křižovatce bliká, troubí a mává a já ho neviděl. Má moc malý auto, měl by si koupit větší :smich:

chtel jsem na nej pustit houkacku, ale bal jsem se :p

tos klidně měl pustit, aspon bych se probral. :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olo vůbec někam zmizel že??????????

no ale kdyby nebyl doma aspon uvidíš pupík,a budeš ho mít s Ludou pro sebe. :palec2:  :prc:

Bratr je slušnej, půjde spát :smich:

Olo řeší prodej-koupi co tak sleduju.

no jo,Olo shání kšeftíky aby měl na dovču :D ,zdali pak má ty xenony už doma?

jo,jinak ještě aby bratříček překážel co?ale měl by ses sourozenecky podělit,jo a pak sem hod fotku, ale ne bílí kaluže :smich:

jinak jsemdnes nasadil kolečka :D ,jo a na to dvd mi nejde dát video a fotky na jeden nosič,co s tím do háje????????????????dáme dvd a cd?????

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olo vůbec někam zmizel že??????????

no ale kdyby nebyl doma aspon uvidíš pupík,a budeš ho mít s Ludou pro sebe. :palec2:  :prc:

Bratr je slušnej, půjde spát :smich:

Olo řeší prodej-koupi co tak sleduju.

no jo,Olo shání kšeftíky aby měl na dovču :D ,zdali pak má ty xenony už doma?

jo,jinak ještě aby bratříček překážel co?ale měl by ses sourozenecky podělit,jo a pak sem hod fotku, ale ne bílí kaluže :smich:

jinak jsemdnes nasadil kolečka :D ,jo a na to dvd mi nejde dát video a fotky na jeden nosič,co s tím do háje????????????????dáme dvd a cd?????

Se koukej snažit to tam nacpat. :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to dvd mi nejde dát video a fotky na jeden nosič,co s tím do háje????????????????dáme dvd a cd?????

Se koukej snažit to tam nacpat. :prc:

nende no ani tak ani tak,zkusímzítra ještě přes dvd recorder a pokud ne tak to bude 2-jmo no ,co? no, co!mě snad nezbijete ne?co !no,co?

jdu na to :prc: ehm,dobrou! :D

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,jinak ještě aby bratříček překážel co?ale měl by ses sourozenecky podělit,jo a pak sem hod fotku, ale ne bílí kaluže  :smich:

Jakou fotku? Jsem nějak mimo...

toho pupíku ne?ale před ne po,říkám ne bílej rybník!

P.S.:bacha aby to nečetl Olo aby neposlal svoje FE :D je to jen mezi námi! :D

Jj, pssst kol108 Olovi ani slovo nebo bude kol114

S tím pupíkem jsem to pochopil, ale říkal jsem si, že to snad nemůže být ani pravda :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry,ted jsem nebyl 4 dny doma a tak video postojí a ještě do té doby než to naštuduji tedy ta moje jak to nacpat na 1 kus,sem netušil že to nefunguje!

mj.jsem byl kalit v rockáči a tůze se mi tam líbilo tak co vy na to?budík za 20,nebo na husovce v rokáči gambo za 19.obojí má videoprojekci a krásnou rock music :band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko,

cekam cekam na DVD :huh:

Nejak to tu utichlo a proto by to chtelo dalsi setkani aby bylo zas o cem povidat :palec2:

Promyslete si terminy a taky to jestli to bude setkani s plechovimi milacky, nebo jen tak u sklenky pifka -_-

Peknej vecer :kol-45:

Tak tak, já tu teda týden nebyl skoro vůbec, byl jsem ve školce, ale srazík by to chtělo...

Padl tu návrh buď na Rallye Krumlov, s čímž tak nějak počítám nebo něco jen tak v ČB, tak se vyjadřujte :palec2:

Já osobně si na Krumlov už vyplánoval volno a do té doby mám skoro všechny víkendy full ;)

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec chlapi!

tak předně:dvd bude asi během příštího týdne a bude i s cd na kterých budou fotky,prostě nám to nejde ani s tím programem na který jsem tu dostal odkaz a na warforu stahnul.chce to nějaké koko... a navíc na každé fotcé je nápis všechny soubory,takže takhle ne!takhle by to nešlo!

Další věc je že bychom se mohli sejít třeba 13.04.2007 tady v Budějkách jen tak na pivo třeba v rock baru v Martys clubu nebo tak někde,mají tam Budíka za 20,následně pak v českém krumlově na rally v tu sobotu ,kde by byl sraz s autama třeba na Římovském krosu a pak by se jelo do jelenky na pokec a atd.parking by tam měl být kousek odtud volný.

Tak co na to ostatní?????????????????????????????????????? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec chlapi!

tak předně:dvd bude asi během příštího týdne a bude i s cd na kterých budou fotky,prostě nám to nejde ani s tím programem na který jsem tu dostal odkaz a na warforu stahnul.chce to nějaké koko... a navíc na každé fotcé je nápis všechny soubory,takže takhle ne!takhle by to nešlo!

Další věc je že bychom se mohli sejít třeba 13.04.2007 tady v Budějkách jen tak na pivo třeba v rock baru v Martys clubu nebo tak někde,mají tam Budíka za 20,následně pak v českém krumlově na rally v tu sobotu ,kde by byl sraz s autama třeba na Římovském krosu a pak by se jelo do jelenky na pokec a atd.parking by tam měl být kousek odtud volný.

Tak co na to ostatní?????????????????????????????????????? :palec2:

Já jsem 13.4. mimo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...