Přejít na obsah

Valentýn


clube

Doporučené příspěvky

Na Valentýna s pritulkyni nechystame ani jeden nic, protoze proste mi tenhle svatek prijde dost trapackej, dokazovat druhymu ze ho mas rad bys mel porad a ne na nejakyho stupidniho americanama prosazovanyho Valentyna :D

Souhlas taky mne Valentyn nějak nechává chladnym a naštěstí stejnej názor má i moje choť protože se máme rádi po celej rok i bez Valentyna. :prc: (ještě že na tyhle stránky nechodí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tak to já koupím asi nějaký koko (rafaelo,nebo tak něco)

máme se sice rádi celej rok ale nevidím důvod proč to jednou za čas nějak nedát najevo. A to že je svátek pocházející od jinud myslím na podstatě věci nic neuźmění.

resim to podobne, kokoládu a nějakej květ a mám pokoj :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem rad ze tu jsou normalni lidi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,sv,Valentyn mi prijde jako pekna traparna.....................je to svatek kde potrebujou obchodnici vyplnit mezeru mezi vanocema a velikonocema.....................

Lépe bych to neřekl - bych se nedivil, kdyby to bylo každej měsíc :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...