Přejít na obsah

OCTAVIA KOMBI 1.9 TDI


Lube

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych poradit.Chci si vyměnit zadní nárazník naten starej se nemužu koukat,a hlavně když mám už předělanéj ten předek,tak aby ten zadek to nekazil.Dělal steto někdo u octavia kombi????????????

OCTAVIA KOMBI 1.9 TDI 81 KW ČIP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zatim premejslim o RS koncovce na 1,9 TDI, trochu se ale bojim, abych nemel zadek porad zacouzenej :t Donedavna tu jezdila Bora taky TDI s rovnou koncovkou, ale ten to mel cerny jak uhel :-( pfuj..no hold nevyhoda ropaku no...je pravda ze mel nejakej zprasenej motor, hulilo mu to strasne.. Stejne se ale bojim abych nemel porad spinavej zadek B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo ale abych to myl kazdej den :-) za krasu se trpi no..ale az tak :-)

Libili by se mi dve RS koncovky vzadu :-) by mi uplne stacilo ani bych nemusel mit jinej naraznik...ale takovej koncovej dil vyfuku..to je palka :-( Uz sem taky videl jednu koncovku "falesnou" jen privarenou...vypada to moc pekne...az do chvile co na to ten dotycnej slapnul a kourilo se jenom z levy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...