Přejít na obsah

názory


culda

Doporučené příspěvky

:smich::smich: Vitto pak mi zase napiš že to tu neni jako za komunistů :smich::smich:

Výstraha - kdy 19.2.2007, 7:44

Zvýšit výstrahu urážení majitelù co maj HTP

:doh

m uzete mi nekdo vysvetlit proc kdyz kdokoliv dostane za neco varovani tak se okamzite zacne otacet na komancich???

ok tak nebudeme davat upozorneni, nebudeme mazat nebudeme zamykat udelame tady proste anarchii, budeme se navzajem urazet delat si ze sebe prdel a to chceme?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě prosím odpověd koho jsem urazil a pak klidně vše smazat ,původně to bylo myšleno jako sranda ,ale moc lidí si to vzalo osobně a tak jsem to nemyslel ,proto jsem si dělal srandu i ze sebe :p

proc na tom tak lpis? to chces konkretni jmeno nebo co ?

ta vystraha je za debilni keci proti HTPkarum

nevim proc to musim pulhodiny vysvetlovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě prosím odpověd koho jsem urazil a pak klidně vše smazat ,původně to bylo myšleno  jako sranda ,ale moc lidí si to vzalo  osobně a tak jsem to nemyslel ,proto jsem si dělal srandu i ze sebe  :p

proc na tom tak lpis? to chces konkretni jmeno nebo co ?

ta vystraha je za debilni keci proti HTPkarum

nevim proc to musim pulhodiny vysvetlovat

demokracie :palec2: ,smaž to tady at nikomu neni líto že jsem se tu smál všem motorům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě prosím odpověd koho jsem urazil a pak klidně vše smazat ,původně to bylo myšleno  jako sranda ,ale moc lidí si to vzalo  osobně a tak jsem to nemyslel ,proto jsem si dělal srandu i ze sebe  :p

proc na tom tak lpis? to chces konkretni jmeno nebo co ?

ta vystraha je za debilni keci proti HTPkarum

nevim proc to musim pulhodiny vysvetlovat

demokracie :palec2: ,smaž to tady at nikomu neni líto že jsem se tu smál všem motorům

Čuldo, nebuď uraženej, prostě cti pravidla slušnosti a vůbec nechápu proč si bereš do úst komunisti, ty jsi je zažil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene vůbec nejsem uraženej :palec2: , jinak komunisty jsem zažil jen jednou v na základce ,když jsem se rozhodoval co půjdu dělat a nějak mi to nebylo povoleno :fakac: .

Ted trochu vážně ,může mi se mnějakej ten moderátor napsat odkaz koho jsem urazil ? Nechci nikoho chytat za slovo ,ale co furt píšeš o slušném chování . Co jsem tu špatného napsal ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě prosím odpověd koho jsem urazil a pak klidně vše smazat ,původně to bylo myšleno  jako sranda ,ale moc lidí si to vzalo  osobně a tak jsem to nemyslel ,proto jsem si dělal srandu i ze sebe  :p

proc na tom tak lpis? to chces konkretni jmeno nebo co ?

ta vystraha je za debilni keci proti HTPkarum

nevim proc to musim pulhodiny vysvetlovat

tak to by sis měl dát varování za urážky ,Co se zdá debilní tobě nemusí se zdát debilní mě .Každej máme jinej názor ,to je o.k. ,ale koukám jenom tvuj je dobrej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě prosím odpověd koho jsem urazil a pak klidně vše smazat ,původně to bylo myšleno  jako sranda ,ale moc lidí si to vzalo  osobně a tak jsem to nemyslel ,proto jsem si dělal srandu i ze sebe  :p

proc na tom tak lpis? to chces konkretni jmeno nebo co ?

ta vystraha je za debilni keci proti HTPkarum

nevim proc to musim pulhodiny vysvetlovat

jo jo chci to konkrétně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich:  :smich:  Vitto pak mi zase napiš že to tu neni jako za komunistů  :smich:  :smich:   

Výstraha - kdy 19.2.2007, 7:44 

Zvýšit výstrahu urážení majitelù co maj HTP 

:doh

di s tim komunismem uz do hajzlu a mas klid ;)

:palec2: , připrav si ty papíry možná to vyjde ,doufám že máš jen originály

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich:  :smich:   Vitto pak mi zase napiš že to tu neni jako za komunistů  :smich:  :smich:    

Výstraha - kdy 19.2.2007, 7:44 

Zvýšit výstrahu urážení majitelù co maj HTP 

:doh

di s tim komunismem uz do hajzlu a mas klid ;)

:palec2: , připrav si ty papíry možná to vyjde ,doufám že máš jen originály

OT: jo mam typvej list origo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě prosím odpověd koho jsem urazil a pak klidně vše smazat ,původně to bylo myšleno  jako sranda ,ale moc lidí si to vzalo  osobně a tak jsem to nemyslel ,proto jsem si dělal srandu i ze sebe  :p

proc na tom tak lpis? to chces konkretni jmeno nebo co ?

ta vystraha je za debilni keci proti HTPkarum

nevim proc to musim pulhodiny vysvetlovat

jo jo chci to konkrétně

tak co :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich: Myslim, ze uz si to co mam pod avatarem nezaslouzim, ze jsou tu lepsi adepti :-) ja sem jen takovej slabouckej odvarecek :D Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich:  Myslim, ze uz si to co mam pod avatarem nezaslouzim, ze jsou tu lepsi adepti :-) ja sem jen takovej slabouckej odvarecek  :D

to jako já jo :fakac:

no já bych si to tam i dal ale nevim jak :smich::smich:

No to ty nemuzes ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hale lidi, tak sorac jestli sem se ja nekoho dotknul. Proste nemam HTP rad a myslim si o nem svoje, ale jeho majitele nechci nijak pomlouvat. No jejich vec ze si to koupili ...

A tak tedy inteligentni dotaz na HTP: Jakou ma ten motor kliku? Samozrejme ze ma 3 ramena ale o kolik je ma vzajemne pootoceny? Vzdy o jednu tretinu? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hale lidi, tak sorac jestli sem se ja nekoho dotknul. Proste nemam HTP rad a myslim si o nem svoje, ale jeho majitele nechci nijak pomlouvat. No jejich vec ze si to koupili ...

A tak tedy inteligentni dotaz na HTP: Jakou ma ten motor kliku? Samozrejme ze ma 3 ramena ale o kolik je ma vzajemne pootoceny? Vzdy o jednu tretinu? ;)

pšt tak nikde neřikej co si o HTP myslíš ,někdo by to mohl brát jako urážku :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jéééééžiš, jak já jsem nasranej. takovejhle luxusní příspěvek a já na něj narazim až ted. jako tak jak jsem se zasmal při čtení první strany jsem se už dlouho nezasmál. jen houšť.

nejhorší je, když někdo čte zbytečně mezi řádky viz badboy nebo kdo, co mi potom přišívá něco, co jsem nikdy neřek ani tak nemyslel.

ad HTP- přejel jsem s nim České Budějovice napříč s průměrnou spotřebou 18l/100km, zpátky to slezlo na 15l/100km. do města dobrý, za město už "méně"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...