Přejít na obsah

názory


culda

Doporučené příspěvky

jak vidim tak ste fakt někteří natvrdlí... :D čuldo a ty už pochop že toto ení sranda...mě to teda nepřišlo vtipný vůbec, pokud někomu jo tak je to jeho věc...jinak se mi líbí jak se s 90 koněma posmíváš slabším motorům...90 koní je dnes naprosty hovno...svez se v něčem pořádnym a pochopíš...a neber to jako že bych byl nasranej.-..mě je HTP u prdele, ale todle mi nepřijde srandovni a vidim že dost lidi si nas*al...mě teda taky jak sem to četl poprvé..  :disgust:  :p

Zajímavý že nasral jen lidi,co tenhle motor mají a jestli tyhle lidi nerozumí srandě-jejich chyba.Přečti si celý vlákno,dělá si srandu i ze svýho traktoru

to je zajimavy ze 1,2 ja osobne nemam !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vidim tak ste fakt někteří natvrdlí... :D čuldo a ty už pochop že toto ení sranda...mě to teda nepřišlo vtipný vůbec, pokud někomu jo tak je to jeho věc...jinak se mi líbí jak se s 90 koněma posmíváš slabším motorům...90 koní je dnes naprosty hovno...svez se v něčem pořádnym a pochopíš...a neber to jako že bych byl nasranej.-..mě je HTP u prdele, ale todle mi nepřijde srandovni a vidim že dost lidi si nas*al...mě teda taky jak sem to četl poprvé..  :disgust:  :p

Zajímavý že nasral jen lidi,co tenhle motor mají a jestli tyhle lidi nerozumí srandě-jejich chyba.Přečti si celý vlákno,dělá si srandu i ze svýho traktoru

to je zajimavy ze 1,2 ja osobne nemam !

ja taky HTP nemam....a četl sem si to celý.... lol komu todle připadalo vtipny? mě teda ne, tak mě to zajímá... ale popravdě.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže asi opravdu udělám téma plivátko a tady to zamknu, už mě to nebaví fuck

TAK!!! poprosim jakra o zalozeni tohoto tematu

timpadem mate k dispozici celou lamparnu a jeste jedno extra tema kde si piste o HTP co chcete cokoliv bude jindee zarazeno, maze se !!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ps. nevim na co narazis s tim cosbym nikdy jsem mu ban nedal

DOMLUVME SE TAKTO V LAMPARNE HOSPODE A JINYCH TEMATECH SI RIKEJTE CO CHCETE POKUD TO NEBUDE KONRKETNI UTOK NEPO VULGARNI URAZKA NA KONKRETNI OSOBU

ALE V TEMATECH O MOTORU KDE MA PRAVO DISKUTOVAT KAZDY JAK O 1,0 TAK O 1,2 TAK PRO ME ZA ME TREBA O 2,8 vr6 TAM SE BAVTE VECNE A K TEMATU POKUD NE JE TO UPOZORNENI JESTLI I TOTO POVAZUJETE ZA SUBJEKTIVNI A MUJ VYLEV TAK KONCIM

S tím cosbym to nebylo na tebe, taky jsem to dál nerozváděl, byl to jinej admin kterej má osobní problém s cosbym a řešil ho veřejně a vyhledával flame. Jen jsem to připojil jako ukázku, že ta nálada tady, jde do-pryč. Nemám ani proti tobě vůbec nic jen mě naštvali ty důvody které si uvedl, protože na mě působili, jako kdyby ses urazil za to, že pomluvil tvou oblíbenou hračku, to jistě uznáš, že není důvod pro různá varování, která jednoznačně patří za opakovaný spam, osobní urážení (ale ne věcí) Bohužel nevím, že to bylo v admin sekci a opět neznám jeho důvody proč to tam dal, za což se ti OMLOUVÁM asi by má reakce nebyla tak žhavá. S tou lampárnou, hospodou plně souhlasím a tak jsem to i chápal, že proto jsou tady.A máš pravdu že když se v sekci motor zeptá něco o svém motoru nemá být napadán za to že má takový motor (ale to je vlastně osobní napadání) a taky by se tam nemělo vyvolávat flame (ne věcná diskuze) o kvalitách a záporech různých motorů. Tak ještě jednou sorry kdo chce tak pochopí, kdo ne .... jeho věc má na to plný právo, uraženej nebudu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem ,co to pochopili .Jinak do adm. sekce jsem to dal proto ,aby to bylo právě podtím zamčeným .Pak jsem požádal o přesunutí do lampárny . Jestli nědko bude pořád tvrdit že jsem tu urážel jenom HTP at se probere ,doufám že tu čtou ti co maj octvky a budou chtít abych dostal varování ,protože jsem je taky urazil .Myslel jsem ,že jste tu normální lidi a že trocha srandy neuškodí .komu to vadí at sem neleze .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SRANDA NENI ZAKAZANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

toto je forum, svobodne forum a kazdej si tu muze rikat cokoliv, ale bez urazek a výsměchů a v sekci ktera je k tomu urcena !!!!!!!!!!!!!!! opakuju to asi po stý !!!!!!!!!!!!

a uz to odmitam resit mam dulezitejsi veci na praci nez se hadat jestli jsem dal upozorneni opravnene nebo ne !!!!!!!!!!! nikdy clovek nemuze vyhovet vsem jsou lidi ktery s mojim rozhodnitm souhlasi jsou lidi ktery ne s tim musim pocitat a musis s tim pocitat i ty!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SRANDA NENI ZAKAZANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

toto je forum, svobodne forum a kazdej si tu muze rikat cokoliv, ale bez urazek a výsměchů a v sekci ktera je k tomu urcena !!!!!!!!!!!!!!! opakuju to asi po stý !!!!!!!!!!!!

a uz to odmitam resit mam dulezitejsi veci na praci nez se hadat jestli jsem dal upozorneni opravnene nebo ne !!!!!!!!!!! nikdy clovek nemuze vyhovet vsem jsou lidi ktery s mojim rozhodnitm souhlasi jsou lidi ktery ne s tim musim pocitat a musis s tim pocitat i ty!!!!

nevadí mi varování co jsi mi dal ,beru to dostal jsem ho za to že jsem založil téma tam kde být nemá .To je o.k . - máš pravdu a byla to moje chyba ,mě ale naštvalo to že tu spousta lidí psala nesmysli jako že někoho urážim ,čtu to tady pořád dokola a nikde jsem nikoho neurazil .To tu jsou jiní co v tomto tématu uráželi a to hrubě . Jinak to vážně nemá cenu a smáni to tu a bude klid . :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...