Přejít na obsah

Zima skončila?


zabiak

Doporučené příspěvky

miluju vlezDOprdelizmus, i když je kryt smmajlíkem :palec2:

Hele, neznám osobně ani jednoho z Vás, takže jsem se jen přidal na stranu v tu chvíli opticky slabšího, aby byla prdel, ale jinak nic, takže doufám, žes to taky myslel z legrace :ph34r:

bacha na ně,za chvilku tě nechaji zastřeliti... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

miluju vlezDOprdelizmus, i když je kryt smmajlíkem :palec2:

Hele, neznám osobně ani jednoho z Vás, takže jsem se jen přidal na stranu v tu chvíli opticky slabšího, aby byla prdel, ale jinak nic, takže doufám, žes to taky myslel z legrace :ph34r:

bacha na ně,za chvilku tě nechaji zastřeliti... :p

Kúúúrváááá, zase mne někdo prokoukl, jen mne sere, že to je individum, které nedá ani autu pořádně nažrat a tak zůstalo nějaký malý nevyrostlo, něco jako poloviční Octávka. Co to je? :p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, neska ráno bude asi par lidi celkem cumet. U nas na Vysocine uz napadlo cca 5 cm snehu a nevypada to ze by chtelo prestat lol

To bude...taky si tak ležím u telky a koukám z okna a říkám si že déšť padá jinak :smich: Nechci vidět tu kalamitu zítra, prt. půlka národa už má dané letňáky a půlka zimní ani nikdy neměla :smich::smich::smich: A silničáři se snaží ten sníh zatím jen ujezdit, už nemaj radlice :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to prcám, dneska jem chtěl přehodit na letní a chytl jsem defekt, tak na to kašlu, v pondělí nechám dát knot a budu jezdit dál na zimních, když nám tak pěkně padá... :D

Když mám defekt, tak jen v plískanici, minulej rok to samý... fuck

Já to taky :prc: Je teprve 3.3. a nehodlám skončit :rip:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co lidi, už to vypadá, že už fakt nezasněží

....

U nas (podobna nadmorska vyska jako LBC) dneska v 10:00rano -0,5c a chumeli !!!

Dneska jsem jel na servisku s tim, ze si dam letnaky, ale necham si zatim zajit chut a pri ceste zpatky koukam hasici, zachranka, ve skarpe cervena octa, prazska SPZ a letnaky asi 17"alu....

Pro ty kdo neveri...to je moje octa dneska na snehu, ne ta bourana :D

post-31-1172945616.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty bys nekdy mel vzit coctu a zajit s nama na nejakej srazik co bejva v MB a ted se planuje Turnov bowling ;-)

Uvidim jak bude cas, ted jsem jeste na nemocenske a casto porad v praci, ..ale do turnova to mam kousek :unsure:

..ted tam je zajimava picerie, nova maskovka u kruhace na namesti, maj tak takovej sklep, neco jako je ..sakra jak se to tam menuje ...no jak je to tam jako ve stredoveku a maj vlastni pivo..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty bys nekdy mel vzit coctu a zajit s nama na nejakej srazik co bejva v MB a ted se planuje Turnov bowling ;-)

Uvidim jak bude cas, ted jsem jeste na nemocenske a casto porad v praci, ..ale do turnova to mam kousek :unsure:

..ted tam je zajimava picerie, nova maskovka u kruhace na namesti, maj tak takovej sklep, neco jako je ..sakra jak se to tam menuje ...no jak je to tam jako ve stredoveku a maj vlastni pivo..

Dětenice :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...