Přejít na obsah

policie


Doporučené příspěvky

Chci jse jen zeptat.Už jste nekdy dostali pokutu za to,že máte nomontovaný laděný vejfuk.Já ho mám asi týden a už jsem ji dostal.Normalně jsem jim předložil doklad o atestu a stejně jse se mnou vůbec nebavili.Je to vůbec možný,aby to mohli pokutovat.Nechtěl jsem se s nima hádat protože mám na octě víc takovejch věcí který atest vůbec nemaji,ale těch jsi nevšimli. :o:angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci jse jen zeptat.Už jste nekdy dostali pokutu za to,že máte nomontovaný laděný vejfuk.Já ho mám asi týden a už jsem ji dostal.Normalně jsem jim předložil doklad o atestu a stejně jse se mnou vůbec nebavili.Je to vůbec možný,aby to mohli pokutovat.Nechtěl jsem se s nima hádat protože mám na octě víc takovejch věcí který atest vůbec nemaji,ale těch jsi nevšimli. :o:angry:

Žádnou pokutu Ti za homologovanou věc dát nemohou.Nestačí ale kus papíru.Homologace musí být vyznačena přímo na dílu.Potom nejseš ani povinen dokladovat nějaký atestem.K tekovýmto věcem je dobý zná vyhlášku 341/2002 o tech.způsobilosti. a podm.provozu...

Další věc je,že Ti to je celý na pikaču,když Tě potom setřou za něco jinýho. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych pokutu nezaplatil, at si to sepíšou a pošlou na správní řízení. Do tý doby, kdyby na to přišlo, tam snadno dáš původní vejfuk, ale úředník u stolu nemá možnsot si ověřit jakej vejfuk tam máš, ty budeš tvrdit, že je OK a jinej důkaz než tvrzení policie neexistuje, takže u správního bys měl vyhrát, nejspíš by to ale policajti ani neposlali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych pokutu nezaplatil, at si to sepíšou a pošlou na správní řízení. Do tý doby, kdyby na to přišlo, tam snadno dáš původní vejfuk, ale úředník u stolu nemá možnsot si ověřit jakej vejfuk tam máš, ty budeš tvrdit, že je OK a jinej důkaz než tvrzení policie neexistuje, takže u správního bys měl vyhrát, nejspíš by to ale policajti ani neposlali...

No ale kdýby náhodou ti to nějakým způsobem prokázali tak ve správním řízení můžeš dotat mnohem větší pokutu než klasika blokově tam je to někajch 4tisíce plus další vydaje s tím spjaté takže se ta pokuta ve prváním řízení může pěkně prodražit do toho bych nechodil pokud bych si nebyl 100% jistej že to vyhraju a to bych u tohohle případu nebyl... ;)

By každej kdo by byl chycenej za nějakj přestupek mohl tohle udělat. Příklad jo.. třeba byl měl zavařený vrata oni mu chtěli dát pokutu a on by řek "no tak s tím nesouhlasim".. oni by to poslali do spr. řízení ty by sis mezi tím vyměnil dveře za normální... To mi příjde jako naprostá hloupost...

Možná se pletu jen můj názor... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to krasavec ale nevěřim ,že je homologovanej .Taky sháním výfuk  a s tim atestem je to naprd ,skoro nikdo nemá

Zatim u nas koupis od dvou firem homologavenej vyfuk, jedna je ceska (ted si ale fakt nevzpomenu na jmeno a vetsinou to trva tak 2 mesice nez ti ho vyrobi) a druha je polska (myslim) montii motorsport (mam ho od nich a ma skutecne vyrazenej stitek na sobe).

Editováno: , autor: gh0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, oni si zřejmě ještě někteří lidé neuvědomují, že jako důkazní prostředek se dá použít fotoaparát či videokamera. Tito jedinci se pak asi při správním řízení budou divit, jak budou osápáni... ;)

Toto jsem chtel doplnit, ze to neni zase takovej kocourkov jak to nekteri pojali, uplkne blby ty benga zase nejsou jak jde o vatu! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, oni si zřejmě ještě někteří lidé neuvědomují, že jako důkazní prostředek se dá použít fotoaparát či videokamera. Tito jedinci se pak asi při správním řízení budou divit, jak budou osápáni... ;)

Přesně má slova o příspěvek vejš.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem na policii alergickej.Uz jsem zaplatil na pokutach behem 3 měsicu asi 6000Kč a mam pryc 3 body.a nejhorší jsou mestaci.Statni pokutuje alespon přiměřeně.

Ted mi dal měštak 2000Kč, že jsem jel na přikazanem smeru jizdy rovne a doprava tak jsem jel doleva.A asi -1 bod.Ale to nevim vnimal jsem ty 2000Kč a body me nejak v tu dobu nezajimaly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...