Přejít na obsah

Stolek pod Panasonic TH-42PV600E (plazma)


murder

Doporučené příspěvky

Vím že to sem moc nepatří za což se omlouvám. Koupil jsem originál stolek pod Plazmu pro šéfa, ale jako blb jsem se nepřesvědčil o modelu a objednal jsem tenhle stolek http://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AAH_3388 pod 42PV 600E a on má TH-42PV60EH (kupoval tři televize dvě 50 a jednu 42 ty 50 jsou typ 600 tak jsem předpokládal že ta 42 bude taky 600) Do prodejny mi to nechtějí vzít zpátky kupováno v K+B že to je za ty prachy neprodejný (18995,-) a pod tu 60EH nejde je o 5cm širší. Nemáte někdo tuhle televizi nebo neznáte někoho prodal bych ho za 13995,- což myslím už je zajímavá cena. Ten krám není na nic jinýho použitelnej a když jsem řekl manželce že budeme mít stolek pod tv za 19000,- ale že na něj ta naše televize nejde tak jsem myslel že ji povezu do nemocnice. Nebo neznáte někoho v K+B nebo Panasonicu kdo by mi to pomohl vyměnit za správný typ? Díky moc za jakoukoliv rozumnou radu.

Jinak dám k tomu originál Daňovej doklad z K+B co uděláte s rozdílem je jen na Vás ;)

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě máš nárok na výměnu zboží.Jestli si to objednával přes net,tak to můžeš do 14-ti dnů vrátit bez udání důvodů

Ne objednal jsem to osobně na prodejně složil jsem zálohu a čekal až to přijde. Je to moje chyba objednal jsem pod 600 přišel pod 600 a až po smontování jsem zjistil že ta televize není 600 ale je to 60 (je o 5cm užší a nesedí to na tom stolku) :(:blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale stejne je to divny, kdyz jsi ho objednal a nikdy nevidel, tak pokud se ti nelibi tak by jsi mohl odstoupit od smlouvy :unsure:

Prostě ne přečetl jsem jejich obchodní podmínky pozorně. Objednal jsem to s vytištěnou stránkou z Panasonicu kde byly kompletní údaje + fotka. Dnes jsem mluvil s člověkem z Panasonicu který mi říkal že za tu cenu se neprodávají a tohohle typu se prodali 3ks na přibližně 60televizí. Je to můj průser a nevím jak z toho. Mám květinovej stolek za 19litrů nebo koupit tu plazmu za 67litrů + ten stolek to abych prodal Octavii. Třeba se najde někdo kdo tu bednu má nebo o ní uvažuje je to novej model tak snad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Murder: Odkud jsi? EDIT: Resp. kde je ten stolek ted?

Pardubice ted ho mám doma u Přelouče když tak můžeš i na mobil 606656644 jsem schopnej ho i někam přivézt

To je prusvih, fakt by to neslo nejak poresit s tim vracenim??? Ty jsi od Prelouce? Odkud presne? Ja jsel z Prel. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Murder: Odkud jsi? EDIT: Resp. kde je ten stolek ted?

Pardubice ted ho mám doma u Přelouče když tak můžeš i na mobil 606656644 jsem schopnej ho i někam přivézt

To je prusvih, fakt by to neslo nejak poresit s tim vracenim??? Ty jsi od Prelouce? Odkud presne? Ja jsel z Prel. -_-

Nechtěj to. Od včerejška marně volám nějakýmu PM z Panasonicu. Jinak Tupesy u Přelouče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Murder: Sorry, nexci to koupit ale mozna bych mohl pomoct, nevim... A kam volas do prazskyho panasonicu?

Do Prahy dostal jsem kontakt na p. Holuba ale nezvedá telefon údajně má na starost tuhle modelovou řadu. Jinak mi stačí výměna kus za kus tu 600 za 60 a samozřejmě se dotyčnému odměním. Nepotřebuju zpět peníze stejně musím koupit ten stojan pod 60.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nic, jestli mas papir od K+B, tak Ti s tim v Praze ani nikde jinde od Panasonicu nepomuzou... Musis zatlacit na prodejce. Jinak pry jeste se zkusit podivat (ja to nevim) jestli nebyla novela ohledne vraceni zbozi bez udani duvodu i v kamenne prodejne.

Good luck...

Ještě mě napadlo, z tý prodejny bych vydoloval originál faktury vedoucí to zkoušel s Panasonicem ale taky se s ním nebavili. Taky neschůdný? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, nešel by nějak upravit, popřípadě udělat nějaký mezikus na ten držák tak, aby to pasovalo?

obávám se, že o to jeho šéf nestojí.

A zkoušel jsi výměnu přes ten K+B? Myslím typ za typ, to by mohlo vyjít. Alespoń teda dobrej obchodník(výrobce) by ti vyšel vstříc. Já bych se teda alespoň pro svého zákazníka snažil co nejvíc zatlačit na výměnu. Výrobcovi by to mělo být celkem fuk, protože bude mít na skladě určitě oboje a určitě oboje prodá, takže pro ně je to jen otázka solidnosti a vstřícnosti. Ale záleží na tom, kdo sedí na rozhodné židli. Škoda, já tam měl jednoho prodavače, se kterým jsem měl nadstandartní vztahy, ale už tam nedělá. Jinak jestli jsi byl v K+B, tak to jsi mi šmejdil skoro před barákem :D

Koukám, že seš poslední dobou nějak šikovnej na průsery. Teď todle, před měsícem ten flastr v DE :huh:

Asi spíš tlač na Panasonic, když nepovolí tady v Čechách, určitě se ti vyplatí zkusit jít vejš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, nešel by nějak upravit, popřípadě udělat nějaký mezikus na ten držák tak, aby to pasovalo?

obávám se, že o to jeho šéf nestojí.

A zkoušel jsi výměnu přes ten K+B? Myslím typ za typ, to by mohlo vyjít. Alespoń teda dobrej obchodník(výrobce) by ti vyšel vstříc. Já bych se teda alespoň pro svého zákazníka snažil co nejvíc zatlačit na výměnu. Výrobcovi by to mělo být celkem fuk, protože bude mít na skladě určitě oboje a určitě oboje prodá, takže pro ně je to jen otázka solidnosti a vstřícnosti. Ale záleží na tom, kdo sedí na rozhodné židli. Škoda, já tam měl jednoho prodavače, se kterým jsem měl nadstandartní vztahy, ale už tam nedělá. Jinak jestli jsi byl v K+B, tak to jsi mi šmejdil skoro před barákem :D

Koukám, že seš poslední dobou nějak šikovnej na průsery. Teď todle, před měsícem ten flastr v DE :huh:

Asi spíš tlač na Panasonic, když nepovolí tady v Čechách, určitě se ti vyplatí zkusit jít vejš.

Ani nemluv o těch průserech, snad už mám vybráno. V K+B se vedoucí tváří, že se snaží pomoct, ale už pomalu nevěřím. V Panasonicu se taky nechtěj bavit. Tak možná dojde i na úpravy. Naštěstí ten stolek nebude stát u něj doma. Už jsem psal přímo do centrály pro Evropu tak uvidím co odepíší. Podle mě taky stačí jen trochu chtít a problém je vyřešenej. Já vím, že jsem byl kousek od tebe, před Kauflandem jsem vyzvedával Naďu. Jo až bude uklízet tak ať se na ten stolek neptá, pokud jí to řekneš, ten opravdu nepatří domů ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, nešel by nějak upravit, popřípadě udělat nějaký mezikus na ten držák tak, aby to pasovalo?

obávám se, že o to jeho šéf nestojí.

A zkoušel jsi výměnu přes ten K+B? Myslím typ za typ, to by mohlo vyjít. Alespoń teda dobrej obchodník(výrobce) by ti vyšel vstříc. Já bych se teda alespoň pro svého zákazníka snažil co nejvíc zatlačit na výměnu. Výrobcovi by to mělo být celkem fuk, protože bude mít na skladě určitě oboje a určitě oboje prodá, takže pro ně je to jen otázka solidnosti a vstřícnosti. Ale záleží na tom, kdo sedí na rozhodné židli. Škoda, já tam měl jednoho prodavače, se kterým jsem měl nadstandartní vztahy, ale už tam nedělá. Jinak jestli jsi byl v K+B, tak to jsi mi šmejdil skoro před barákem :D

Koukám, že seš poslední dobou nějak šikovnej na průsery. Teď todle, před měsícem ten flastr v DE :huh:

Asi spíš tlač na Panasonic, když nepovolí tady v Čechách, určitě se ti vyplatí zkusit jít vejš.

Ani nemluv o těch průserech, snad už mám vybráno. V K+B se vedoucí tváří, že se snaží pomoct, ale už pomalu nevěřím. V Panasonicu se taky nechtěj bavit. Tak možná dojde i na úpravy. Naštěstí ten stolek nebude stát u něj doma. Už jsem psal přímo do centrály pro Evropu tak uvidím co odepíší. Podle mě taky stačí jen trochu chtít a problém je vyřešenej. Já vím, že jsem byl kousek od tebe, před Kauflandem jsem vyzvedával Naďu. Jo až bude uklízet tak ať se na ten stolek neptá, pokud jí to řekneš, ten opravdu nepatří domů ;)

no Naďa bydlí ve stejným vchodě, akorát 1.patro, my 6.patro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...