Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

A kde je předseda předsedovič :p?

chýýýr, kaptnnnnnn !!!

roger that soldier!

roger that!

You seem to me like good soldier :p

Thank, sir....for my country!!!

Not for your country, but for me, I'm your God soldier!

Jéééžžžžžž, maj Lóóórd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kol107
Dobré ráno všem Geooům tady :p

To jsem asi já ...děkuji děkuji děkuji :)

I já přeji dobré ráno Tobě a následně Vám ...až někdo příjde

prisel jsem, videl jsem, odesel jsem ;)

Co povídáš? šak jsi ještě tu tak neříkej že jsi odešel.

Jinak předsedo, mám časopis s testama notebooku a toshiba satellite vyšel perfektně ..je na druhém místě . Testovalo se tady kompletně všechno ...od procesoru až po vrzání klávesnice. Příští týden ho snad budu mít tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kol107
Dobré ráno všem Geooům tady :p

To jsem asi já ...děkuji děkuji děkuji :)

I já přeji dobré ráno Tobě a následně Vám ...až někdo příjde

prisel jsem, videl jsem, odesel jsem ;)

Co povídáš? šak jsi ještě tu tak neříkej že jsi odešel.

Jinak předsedo, mám časopis s testama notebooku a toshiba satellite vyšel perfektně ..je na druhém místě . Testovalo se tady kompletně všechno ...od procesoru až po vrzání klávesnice. Příští týden ho snad budu mít tak uvidíme.

Nejlepší v tom testu byl Acer -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kol107
Dobré ráno všem Geooům tady :p

To jsem asi já ...děkuji děkuji děkuji :)

I já přeji dobré ráno Tobě a následně Vám ...až někdo příjde

prisel jsem, videl jsem, odesel jsem ;)

Co povídáš? šak jsi ještě tu tak neříkej že jsi odešel.

Jinak předsedo, mám časopis s testama notebooku a toshiba satellite vyšel perfektně ..je na druhém místě . Testovalo se tady kompletně všechno ...od procesoru až po vrzání klávesnice. Příští týden ho snad budu mít tak uvidíme.

Nejlepší v tom testu byl Acer -_-

člověče nevím kde bereš tu jistotu této značky :) Prodávají jí po hypernovách za pár korun a nic na tom nefunguje :p

i když to ferari je celkem dobré ...ale drahé :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kol107
Dobré ráno všem Geooům tady :p

To jsem asi já ...děkuji děkuji děkuji :)

I já přeji dobré ráno Tobě a následně Vám ...až někdo příjde

prisel jsem, videl jsem, odesel jsem ;)

Co povídáš? šak jsi ještě tu tak neříkej že jsi odešel.

Jinak předsedo, mám časopis s testama notebooku a toshiba satellite vyšel perfektně ..je na druhém místě . Testovalo se tady kompletně všechno ...od procesoru až po vrzání klávesnice. Příští týden ho snad budu mít tak uvidíme.

OK, pak ho zkouknem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kol107
Dobré ráno všem Geooům tady :p

To jsem asi já ...děkuji děkuji děkuji :)

I já přeji dobré ráno Tobě a následně Vám ...až někdo příjde

prisel jsem, videl jsem, odesel jsem ;)

Co povídáš? šak jsi ještě tu tak neříkej že jsi odešel.

Jinak předsedo, mám časopis s testama notebooku a toshiba satellite vyšel perfektně ..je na druhém místě . Testovalo se tady kompletně všechno ...od procesoru až po vrzání klávesnice. Příští týden ho snad budu mít tak uvidíme.

OK, pak ho zkouknem ;)

Ale já nevím jestli ti ho ukážu ...mischa mě říkal že je to něco jako přísně tajný materiál ...víš .on jak je voják tak je to všechno tajné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepojedem se podívat?

Je to teď o víkednu

Do startu šestého ročníku Rallye Světlá zbývá už jenom pár dnů a startovní pole se začíná přibližovat magické stovce. Přesně je to 97 posádek.

Nechybí známá jména a známé vozy. Po loňském třetím místě pojede se startovním číslem 1 Jiří Svoboda s Pavlem Adámkem s vozem Toyota Celica. Petr Koutný s Oldřichem Jurkou vyměnil Subaru za Ford Cosworth ale jeho vůz na trati nebude chybět. Bude ho pilotovat Jiří Stránský s navigátorem Lubošem Brabcem. Jaroslav Míča s Jiřím Jechou a jejich Volkswagen Golf startují ve slabší třídě A3 do 2000 ccm ale výkonem se řadí po právu k absolutní špičce. Zástupce hlavního sponzora Chládek a Tintěra a.s. startuje již tradičně s vozem Mitsubishi Lancer EVO IX s posádkou Karel Švec a Vlastimil Hladík.

Soutěž se započítává do Volného Poháru ČR 2007 jako pátý bodovaný závod a slibuje atraktivní podívanou. Rozdíly na špici nejsou zas tak veliké a tak budou jezdci mezi sebou svádět nelítostné souboje. Tradičně nejvíce obsazená je třída A1 do 1400 ccm i zde se bude rozhodovat o pořadí ve VPČR.

Pojďme se společně podívat na změny které pořadatelé pro letošní šestý ročník připravili. Základní změnou je posunutí soutěže skoro o tři hodiny. Důvod proč k posunu došlo je jasný – odpočinek. V předchozích ročnících končili noční průjezdy v pozdních nočních hodinách a jezdci a mechanici neměli dostatečný prostor pro odpočinek a v některých případech došlo i k haváriím. Ve stejné pozici byli i pořadatelé. Ty na tom byli snad ještě hůře. Po odjetí celého startovního pole částečně poklidit a druhý den v předstihu postavit RZ tak aby splňovala všechny podmínky pro start.

Slavnostní start je naplánován na 18 hodinu z Náměstí Trčků z Lípy ve Světlé nad Sázavou. Díky zástupcům města Světlá nad Sázavou bude PC centrum a Tiskové centrum v budově radnice přímo na náměstí. Servisní zóna je umístěna k nádraží a je rozptýlena po celém prostoru tak aby mohl být zachovám silniční provoz.

Vozidla budou procházet technickou přejímkou v pátek od 9,00 hodin do 15,00. tradičně budou prvně najíždět historici a nakonec ty nejsilnější ze třídy A4.

Ale pojďme na trať. První RZ Olešnice – Malčín vede tradičně přes oblíbené divácké místo okolo kapličky v Přísece u Světlé nad Sázavou. Trať měří skoro 12 km a částečně navazuje na místa kde se v minulosti jezdili známé závody do vrchu. Průjezd lesní pasáží před Malčínem velice atraktivní a každoročně láká diváky s kamerami a fotoaparáty.

Po přejezdu přes Ledeč nad Sázavou najíždějí posádky do rychlostní zkoušky Koňkovice – Světlá nad Sázavou. Tato trať je dlouhá 10,38 km. Po průjezdu Meziklasím odbočují jezdci na úzkou silničku k Loukovu. Při vjezdu na hlavní silnici se vracejí přes Dolní Město na Meziklasí a přes Lipničku do Světlé nad Sázavou.

Dojezd první etapy je do servisu na nádraží. Vozy po vjezdu do servisu nesmí opustit zónu a tak budou mít diváci jedinečnou příležitost seznámit se zblízka s těmi kterým na trati fandí.

Start do druhé etapy je v sobotu v 8,00 hodin z Náměstí Trčků z Lípy.

Vystavovat své vozy přijede z Havlíčkova Brodu Autodružstvo Hyundai a zaplní prostory před radnicí.

Jezdci mají před sebou ještě 9 RZ. Pojedou 3x RZ Olešnice – Malčín ( 11,37 km), 3x Koňkovice – Rejčkov ( 7,09 km) a RZ Dolní Město – Světlá nad Sázavou (6,13 km).

Vždy po každé sekci budou jezdci projíždět přes startovní rampu na Náměstí Trčků z Lípy a moderátor Slávek Felcman bude seznamovat diváky s jednotlivými posádkami.

Průběžné výsledky vždy po každé sekci (3 RZ) budou pro veřejnost a soutěžní týmy vyvěšeny přímo na budově radnice a v prostorách ČD u váhy.

Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen bude v 18,00 hodin u rampy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dobré ráno všem acterům kteří už zase zmizli :p

'kujuuu.....Tobe tez ;)

On už odešel a říkal že musí srovnat do latě podřízenou ....tak jí asi rovná :)

Jí spíš brzo vohnu a bude klid :p

No a co ta fotka na mejl? bude nějaká? :help:

už mě máš posílat dvě :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co ta fotka na mejl? bude nějaká? :help:

už mě máš posílat dvě :p

Chceš fotku mé podřízené? OK, večer je tu :p Ale Veroničku ze spolužaček nedám, jen si o ní za dlouhých zimních večerů u slivovice můžem povídat :-)

Hele ..nedělej tu ...no víš co ....jedna fotka jí nic neudělá a tobě taky ne :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co ta fotka na mejl? bude nějaká? :help:

už mě máš posílat dvě :p

Chceš fotku mé podřízené? OK, večer je tu :p Ale Veroničku ze spolužaček nedám, jen si o ní za dlouhých zimních večerů u slivovice můžem povídat :-)

Hele ..nedělej tu ...no víš co ....jedna fotka jí nic neudělá a tobě taky ne :p

Tak až v sobotu přijedeme s Janinkou, můžem prohlížet fotky, jen to domluv se štefkou :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co ta fotka na mejl? bude nějaká? :help:

už mě máš posílat dvě :p

Chceš fotku mé podřízené? OK, večer je tu :p Ale Veroničku ze spolužaček nedám, jen si o ní za dlouhých zimních večerů u slivovice můžem povídat :-)

Hele ..nedělej tu ...no víš co ....jedna fotka jí nic neudělá a tobě taky ne :p

Tak až v sobotu přijedeme s Janinkou, můžem prohlížet fotky, jen to domluv se štefkou :p

No ....asi to necháme na jindy ...ty fotky :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...