Přejít na obsah

Chrom Kroužek stupnice tachometrů z O1 na O2


Deny.Kr

Doporučené příspěvky

Zdrawím lidi..Mám docela kuriózní dotaz pro opravdové znalce a kutily..Poněvadž jak všichni víme má nová Octavia velice levně zpracované rámečky rychloměru a otáčkoměru a poněvadž ani Milotec,ani jiní úpravci nevytvořili chrom-rámečky,rozhodl jsem se tyto rámečky vytvořené úpravcem Milotec z Octavie 1 aplikovat do Octavie 2..proto se obracím na vás a ptám se,zda jsou průměry rychloměru a otáčkoměru Octavie 1 shodné s Octávií 2..Předem děkuji za případné odpovědi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdrawím lidi..Mám docela kuriózní dotaz pro opravdové znalce a kutily..Poněvadž jak všichni víme má nová Octavia velice levně zpracované rámečky rychloměru a otáčkoměru a poněvadž ani Milotec,ani jiní úpravci nevytvořili chrom-rámečky,rozhodl jsem se tyto rámečky vytvořené úpravcem Milotec z Octavie 1 aplikovat do Octavie 2..proto se obracím na vás a ptám se,zda jsou průměry rychloměru a otáčkoměru Octavie 1 shodné s Octávií 2..Předem děkuji za případné odpovědi..

nevím sice, jak to přes to plexi změřit přesně, ale já bych ti za nějakej mrzkej peníz celou přístrojovku střelil a můžeš si to na tom zkoušet do alelujá. Co ? ;)

Mám jí tedˇ navíc a nebyla by drahá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene...díky,ale tot není potřebné...já bych chtěl znát pouze průměr těch stupnic,abych případně věděl,jestli má cenu to vůbec rozebírat,nebo ne.. ;)

Tak to asi hned tak někoho jen tak nenalákáš, aby se vrhnul na svoji palubku a rozkuchal ji, abys mohl dál experimentovat, sorry :tB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to pěkný. Jak jsi vytvořil celou tu chrom záležitost v nárazníku ? Já mám od Milouše nerez masku, pod ní od Janka chrom lištu a dole od Milouše nerez mřížku z tahokovu se sáním po stranách jako ty a ještě rozšíření nárazníku. To tvoje se mi ale líbí víc. Hodˇ detailní popis. ;)

Aco to je za barvu na hágusech, stříbrná ? Je to hrozně blbě vidět.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je tajné.. :D ..né...mno chrom maska octavia od milotecu nahoře,chrom dekl pod masku od janka-ten je zkrácený o nepodařený spodek: http://www.autostyl-janko.cz/auto_tuning_d...i_znacky_predni ..tento dekl je koupený 2x..to spodní ukončení v té liště je právě z toho-je to nařezané a upravené,vše děláno ručně...a spodní mřížka je upravená z faceliftované fábie a na ní jsou nalepená upravená a na rozměr nastříhaná chrom-žebra na Superba..nahoře ještě přibyde chrom-lišta: http://www.autostyl-janko.cz/auto_tuning_d...sta_masky_chrom ...dohromady to cenově dělá cca.12000 a je to vše děláno ručně.. a ten bazmek pod nárazníkem je od milotecu-allroad sada: http://www.milotec.net/all-road-predni-dil...ia-ii-combi.htm ..a části,které neseděli jsou zatmeleny.. ;)..jo..jinak hagusy jsou stříbrný-přesněji leštěný hliník..

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslel jsem, že jsem sám magor v poli, ale vidím, že ne :D Asi bysme si o tom mohli spolu dlouho povídat. ;) Já byl v Milotecu včera, protože ten současnej nárazník už mě nebaví, tak budu dělat něco originálního z RS. Už to mám všechno pohromadě, jen začít. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec to nevypadá špatně, jen bych tam asi nedával ten spodní stříbrošedý dekl pod nárazník..tluče se to s chromem nad ním..ale je to jen na první můj dojem.. Jinak ten chrom vypadá moc pěkně..a bílá je taky moc hezká, sice musí být pořád čistá, ale která barva ne..tedy krom stříbrný, že B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...