Jump to content

dafro

Uživatel
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Excellent

About dafro

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

320 profile views
 1. Tak to se nedivím. Pokud je to stále v záruce a pojedeš do autorizáku, tak oni se striktně musí držet předepsaných servisních úkonů. Brzdovka se myslím mění právě po třech letech.
 2. @dvd73 pokud ti mohu poradit, tak do toho zbytečně nezabředávej. Čím víc se o to budeš zajímat, tak tím více budeš zjišťovat, že to stejně nevyřešíš. Je to začarovaný kruh! Věř mi, mluvím z vlastní zkušenosti. Jak psal tuším @ben06 ... máš na výběr tři možnosti : 1. pravidelně dobíjet, 2. potlačit tu rekuperaci sw, 3. odpojit konektor. Jiná neexistuje. Vlastně je ještě jedna ... prostě to neřešit. Je toho plné fórum.
 3. Tady: https://forum.skodahome.cz/topic/150373-karoq-dodělání-elektrických-pátých-dvěří/?do=findComment&comment=2443461
 4. Máme to tam všichni. Už se to tady někde řešilo. Anténa.
 5. Tak mi to nedalo a po zkušenostech s Vervou zde publikovaných v posledních dnech dostal Karoq poprvé něco jiného, konkrétně 100 MaXXe. Nutno přiznat, že mu asi chutnal ... žádné cukání se nekonalo. Zatím jsem ujel jen asi 100 km. Spotřebu posoudit nedokážu. Co mě ale nejvíc překvapilo byl projev při vypnutí dvou válců (ACT). Ne, že bych ho do současné doby nějak zásadně vnímal, ale občas to prostě poznat bylo. Teď ale vůbec. Prostě kdybych to neviděl na maxidotu, tak nevím že je aktivní. Norma na stojanu stále E5. Tak ho asi chvilku vyzkouším. Naštěstí nemám velký nájezd, tak nad rozdílem v ce
 6. Tomu nerozumím. To asi nebude nové auto, co? Kolik máš najeto?
 7. dafro

  Autobaterie

  Určitě chybu neuděláš. Škodovka ji dává i jako origo z výroby. Jen když ji koupíš u nich, tak bude jednou tak dražší.
 8. @Maxim88Řešilo se to tu několikrát napříč celým fórem. Stačí pohledat. Je tu hned několik elegantních řešení na zapojení kamery, které by tvůj problém vyřešilo. Do toho přepojení bych raději nešel. Má to totiž svá rizika. Problém by mohl vzniknout, pokud by někdo neznalý změny zapojení zásuvku použil k jinému účelu, např. k nabíjení autobaterie.
 9. Objednal jsem vodotěsnou vč. kabeláže, tak snad to bude ok.
 10. Díky. Taky to tak teď řeším, ale říkal jsem si něco, abych nemusel ani tu kapotu otevírat. Už jsem se rozhodl, udělám tu zásuvku do zadního nárazníku. Bude pěkně schovaná ... nic jiného asi stejně nevymyslím.
 11. Tak potvrzuji tvoje slova. Po promazání silikonovým olejem byl klid asi 3 měsíce. Ještě teda vyzkouším ten olej na kola. Pokud to znovu začne hučet, tak vyměním.
 12. Nevěř všemu, co tady vidíš a slyšíš.
 13. Jsem na tom podobně. Doposud pouze Verva a zvažuji, že zkusím Maxxe. Člověk nad tím moc nepřemýšlí, ale když najednou narazí na problémy ostatních, tak mu dojde, že se jeho auto projevuje podobně. Taky změnu vnímám, ale dosud jsem tomu nevěnoval pozornost.
 14. Ahoj lidi, nemáte nějaký tip kam umístit externí zásuvku na 12V? Vzhledem k mému nízkému nájezdu a jen občasným jízdám jsem bohužel nucen průběžně nabíjet baterii a nebaví mě neustále otevírat kapotu. Zapojení do zapalovače v interiéru mi také úplně nevyhovuje. Člověk musí furt otevírat oka, dveře, nemůže zamknout auto ... Chtěl bych udělat nějakou externí zásuvku, do které bych jednoduše zapojil ten cig-plug konektor nabíječky. Jediné, co mě napadlo, je udělat odbočku ze zásuvky v zavazadlovém prostoru, protáhnout průchodkou do zadního nárazníku a umístit zespodu
 15. Údajně ano. Nabízel to tady myslím @motorpower.
×
×
 • Create New...