Jump to content

dafro

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  260
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Excellent

About dafro

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

696 profile views
 1. Bohužel normální projev. Podle mě to způsobuje nějaký přípravek používaný při mytí, protože to někdy dělá a někdy ne.
 2. dafro

  lem na blatniku

  Myslím, že to normální není. Mě to lícuje.
 3. Chyba se objeví až v okamžiku, kdy jsou splněny podmínky pro vypnutí motoru, tj. v okamžiku, kdy by start-stop motor vypnul. Tlačítko se pouze tváří, že funguje, ale žádnou funkci po odpojení konektoru neplní.
 4. Přesně tak, až na ten odvzdušňovák. Nic neotevírat, jen zatlačit! Snad ještě ... pokud byla dolévaná kapalina, kontrolovat hladinu v nádržce, aby při zatlačování pístků nepřetekla.
 5. Také hotovo 😁 Lepeno úplně na sucho metodou postupného odlepování zadní fólie, kterou jsem rozstříhal na několik dílů. Ani fén nebyl potřeba. Panel jsem před nalepením odmastil Prepem. Šlo to nad očekávání dobře a výsledek určitě stojí za to 👍 Ještě jednou díky @miklisek
 6. Takže dnes posouzení "zvuku" v autorizáku v rámci garance. Dopadlo to přesně jak jsem čekal. Při převzetí auta žádné pazvuky. Naštěstí jsem byl vyzbrojen nahrávkami. Po celodenním zkoumání je výsledek takový, že zvuk se údajně opravdu projevil, ale neví, co ho způsobuje a není to na závadu. Diagnostika ani měření údajně nic neodhalilo. Jednou z jejich verzí je, že by to mohl způsobovat rozběhový kondenzátor ventilátoru climatronicu. To je ale nevysvětluje fakt, že se zvuk opakuje i později. No nic, alespoň jsem to zkusil. Zesílím rádio, abych nic neslyšel 😉
 7. Já myslím, že je to úplně jedno.
 8. Kdyby někoho zajímalo, zde vyjádření Škodovky k “Záznamu jízd”
 9. To už fakt není možné! Takže si koupím nové auto, nový telefon a Škodovka mi řekne, že to nové telefony nepodporuje? Teď jsem rád, že jsem těch 6k ušetřil.
 10. Omluva Škodovce. Tak záznam jízd ve spojení s iPhonem přes kabel opravdu funguje. Jak tady bylo psáno, je potřeba zcela deaktivovat zámek displeje (zhasínání obrazovky) a celou dobu nechat otevřenou aplikaci na záložce "Záznam jízdy". Zpráva o nahrávání se zobrazuje pouze při pohybu auta. To fakt musel vymyslet d***.😖
 11. Bylo .. nebylo. Pouze zkopírováno ze stránek prodejce uvedeného oleje. V každém případě vyřešeno, proč tam ve Škodovce dali 0W30. 😁
 12. Nový motorový olej VAG LongLife III FE 0W-30 nahrazuje původní verzi VAG 5W-30 LongLife III. Toť oficiální vyjádření. Takže je to úplně jedno. Splňuje normu VW 504.00/507.00. Olej 5W-30 se již nevyrábí.
 13. Tak jsem dnes vyzkoušel všechno možné, a prostě to jízdu nenahrává. Mám IOS, takže ty alternativní aplikace bohužel využít nemohu. Může mi prosím někdo potvrdit, že mu to nahrává jízdy ve spojení s iPhonem přes CarPlay? Děkuji.
 14. dafro

  brzdy

  Máme v práci 2.0TSI 4x4 DSG, 9/2020, najeto max. 5 tis. Seděl jsem teď při plně naloženém autě vzadu a hučí to jak sviňa.
 15. Nejde o to to nevypínat. Dělá to ihned po zapnutí zapalování a pak cca po dalších 2 minutách. Pokud je Climatronic na OFF, tak je ticho. Pouze se mi podařilo zjistit, že ten zvuk je stejný, když zapnu a vypnu Climatronic, takže to s tím asi souvisí. Objednal jsem se pro zvědavost na posouzení do servisu, tak pak dám vědět, jak jsem dopadl.
×
×
 • Create New...