Přejít na obsah

Toto forum podporuje Podvody!!


zabiak

Doporučené příspěvky

Já jsem asi dementní a nebo je na mě už pozdě, ale nechápu, proč někomu vadí člověk, co tu prodává servisky, když ji prázdnou zrovna tak prodá i škodovka

Nejsi dementní, ale jen sis to nepřečetl celé. Škodovka prodává servisky a na ní je uvedeno, že je to duplikát pokud stratíš tu svojí tak si necháš od servisu kde sis nechal auto servisovat servisku vyplnit a máš jí legální, ale je to na té servisce vidět žes jí ztratil a člověk, kterému auto prodáš si to radši u servisu ověří. Jenže on prodává servisku přímo tu která dává škoda k novým autům takže jde použít jen k tomu že si jí necháš od někoho padělat a pak vydávat auto za servisované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem asi dementní a nebo je na mě už pozdě, ale nechápu, proč někomu vadí člověk, co tu prodává servisky, když ji prázdnou zrovna tak prodá i škodovka

Nejsi dementní, ale jen sis to nepřečetl celé. Škodovka prodává servisky a na ní je uvedeno, že je to duplikát pokud stratíš tu svojí tak si necháš od servisu kde sis nechal auto servisovat servisku vyplnit a máš jí legální, ale je to na té servisce vidět žes jí ztratil a člověk, kterému auto prodáš si to radši u servisu ověří. Jenže on prodává servisku přímo tu která dává škoda k novým autům takže jde použít jen k tomu že si jí necháš od někoho padělat a pak vydávat auto za servisované.

Jasně, já tě chápu. Ale ta serviska, kterou mi prodali, jak jsem popsal výše, žádný označení, že je to duplikát zkrátka NEMÁ!! Poslali mi to komplet přesně tak, jak tím vybavujou nové vozy. Chybí jen ten štítek a razítko o předání auta.

Je docela možný, že to někdo p....l, když jsem si tu palubní literaturu objednával.

A věř mi, že mi to taky zarazilo, když jsem v těch deskách našel i servisku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal,nemá cenu to tu řešit.To že někdo něco prodává je jen jeho věc a za to bych ho neodsuzoval.Spíš by se měli zamyslet ti,co kupují ty servisky a potažmo i kupci auta.Ta serviska i když nebude mít razítko DUPLIKÁT,nebude ani obsahovat onen již zmíněný papírový štítek s údaj o autu a pokud toto kupec neví,tak bohužel.Bohužel je to pořád jen a jen o lidech.Někteří koupí bez servisky se 150.000 a někteří se serviskou s údajnými 150.000.POkud chcete mít 100% jistotu,nezbyde nic jiného než pozeptat se u servisu,kde bylo auto udajně servisováno.Je to to samé,jako s softem,co umí z ŘJ motoru zjistit skutečný stav KM.Kdo stáčel KM,dělal to jen v budících a v ECU né,dnes už je soft,který to udělá i tam a je to v p.....Takže zbývá pouze dobře prohlídnout a věřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já si naopak myslím, že řešit to CENU MÁ. Protože čím více se to bude řešit, tím větší bude informovanost lidí, kteří si dosud myslí, že je serviska samospásná, tím více lidí si přečte, na co si dát pozor a tím méně bude podvedených a tím menší budou zisky těch, kteří tato svinstva organizují a podporují!

Editováno: , autor: camron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přeci si myslím,že pořád je to jen v lidech.Pokud budou lidé hledět jen a jen na servisky a na KM co je na tachu tak bohužel.Už je to dávno.Vezl jsem Fabii do Bazaru.Měla 119000KM poctivě vedena serviska,poslední servis ve 105000,pouze Škoda servis.Auto LeasePlanu.Auto stálo cca 3 týdny.Jel jsem kolem,jen tak jsem se poptal co a jak a co mi řekli??Pane,jeďte tam a tam,dejte tam 80.000km a do týdne bude pryč.Zájemci byli,ale ty KM je odradily.Nakonec se Fabia prodala i s těmi km,ale trvalo to dýl.Prostě není co řešit.Pokud budou lidé hloupí,vždy prohloupí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já si naopak myslím, že řešit to CENU MÁ. Protože čím více se to bude řešit, tím větší bude informovanost lidí, kteří si dosud myslí, že je serviska samospásná, tím více lidí si přečte, na co si dát pozor a tím méně bude podvedených a tím menší budou zisky těch, kteří tato svinstva organizují a podporují!

Tak v tom případě to ale dej na nějaký jiný web protože tady myslím tohle vědí všichni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přeci si myslím,že pořád je to jen v lidech.Pokud budou lidé hledět jen a jen na servisky a na KM co je na tachu tak bohužel.Už je to dávno.Vezl jsem Fabii do Bazaru.Měla 119000KM poctivě vedena serviska,poslední servis ve 105000,pouze Škoda servis.Auto LeasePlanu.Auto stálo cca 3 týdny.Jel jsem kolem,jen tak jsem se poptal co a jak a co mi řekli??Pane,jeďte tam a tam,dejte tam 80.000km a do týdne bude pryč.Zájemci byli,ale ty KM je odradily.Nakonec se Fabia prodala i s těmi km,ale trvalo to dýl.Prostě není co řešit.Pokud budou lidé hloupí,vždy prohloupí.

přesně tak, máš naprostou pravdu. Nabídka x poptávka. Nic víc nic míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK takze admini a moderatori by meli proilizat jeste jedno tematko po druhym v bazaru a zjistovat jak moc smrdi nebo ne

to aby sme jich 90% procent promazali protoze puvod z inzeratu nikdy nepoznas

ja osobne jsem inzerat na servisni knizky mazal asi 3krat nakonec po porade s nekolika adminama a moderatorama se doslo k zaveru ze se budou nechavat a to z duvodu ze ve skodovce jde serviska koupit taky

bohuzel nikomu nebyl znam fakt ze ve skodovce jsou oznaceny nalepkou duplikat! omlouvam se ze nevime vsechno :o

nekdy si pripadam ze admini a moderatori uz ani nemaji narok prijit si normalne na forum a neco si precist to abysme jenom jak policajti neustale prochazeli prespevky a zjhistovali kde co kdo napsal trochu divne, kde se nekdo chova spatne, kterej inzerat ej spatnej a okamzite vsechno vyresili napravil ia to ke spokojenosti vsech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu proc tohle vubec resite...ma to prodat tady nebo uplne nekde jinde vysledek je stejnej...

a navic nevim presne co je v pravidlech ale jeste to tam neni zakazno tak uz vubec neni duvod to mazat...

a to co psal cosby je taky z velke casti pravda...tak ze to co se tady resi tak s tim nesouhlasim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amoghu,klidně to tu nech.Kdo chce,ať si tu servisku koupí.Osobně bych nedal do držky tomu,co jí prodává,ale tomu tomu,co ji použije.

osobne bych dal do drzky trochu oboum :-) nicmene tomu kdo ji nafixluje a proda s ni auto samozrejme vice!!!

nicmene souhlas s tim ze bych to nemaza, to bysme opravdu museli lustrovat kazdej inzerat a zjistovat jaky muze mit nasledky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,je to těžké.Ten,kdo ti ji prodá čistou,tak vlastně i bez toho nejdůležitějšího štítku co tam má být a ten z původní servisky dole nedostaneš.Tak ten,co jde auto kupovat by měl vedět,jaké náležitosti by měla serviska mít.Pokud si ji objednáš ve Škodovce na dané auto,oni jsou schopni ti tam dát i lístek,co tam patří,jen tam bude razítko duplikát.Pokud má majitel čisté svědomí,nemá se čeho bát,duplikát servisky vysvětlí a nový majitel si může vše v poho ověřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase to tak neprozivejte...

Kdo prodava tempomaty,maxidoty...a jine veci po x kusech,tak je jako koupi a potom je prodava??To je taky asi podvod,ne??Nebo kdo poskytuje nelegalni softy,treba jako DP,autodata...atd..to je legalni??Myslim si,ze je toho vic a hlavne Ti,kteri to nejvic provozuji,tak kecaj..

Asi by bylo lepsi to nechat,jak to je,nebo se toho nejaky stoura chytne a muze taky toto forum jit vite kam... -_--_-

jo jenže tímto nikoho dalšího nepodvedeš resp. neoklameš, prostě buď tempomat máš nebo nemáš, serviskou lehce určitou skupinu lidí oklameš, protože se do ní dají vypsat věci, které se třeba nikdy nekonaly, stejné jako inzerát na úpravu kilometrů, toť můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s JaKrem. Btw jsem další z "volů", který má na autě všechno čistý.

Jestli tomu správně rozumím, tak tyhle servisky nejsou určeny pro běžný prodej. Všichni známe důvod proč nejsou běžně v prodeji. Když se najde nějaký chytrák, který na tom chce zbohatnout, je to samozřejmě nabídka x poptávka, ale zároveň je to podporování něčeho nelegálního. To, že tu servisní knížku zneužije až další článek v řetězci nic nemění na tom, že další článek by si neporadil bez článku předchozího.

Když to hóóódně nadnesu, tak někteří tu tvrdí, že člověk který pěstuje koku v Kolumbii vlastně za nic nemůže, protože je chudý a musí živit rodinu a skutečný hajzl je až ten, který to distribuuje a prodává. A ten který si to koupí je vlastně blbec, protože "neví" že je to zdraví škodlivý...

Tahle teorie není úplně zdravá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může za to ŠKODOVKA nemá vůbec prodávat žádnou servisku ,když jí stratíš ,maj ti jí v servise vystavit a doplnit veškeré údaje o servise oni .Ne že si jí koupim a pak i do duplikátu za flašku nechám potvrdit sevis .Může mi někdo ještě vysvětlit jak přišel někdo k názoru ,že když mam duplikát tak se s tim nedá kšeftovat ?

a to zdraví škodlivý ------- docela zajímavej názor ,ještě mě zajímá co řekneš o tabáku ,taky se dělá a je zraví škodlivý .Až někomu v Čechách najdou rakovinu tak to dá k soudu a vyhraje ? Proč dělaj auta ,výfukové splodiny škodí zdraví .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo ja uz nevim. abych se priznal tak jsem bezradnej

pripadnou me dobry nazory pro i proti, kazdej ma neco do sebe

pri tech vsech dulezitejch problemech co ale musim resit v praci uz nejak nemam kapacitu na to abych jeste resil tohle

kdyz to vezmu jinak je nas tu na foru pekna radka, hlasu proto jsem zaznamenal tak max 10 to zatim neni tolik aby se to zacalo hromadne mazat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo ja uz nevim. abych se priznal tak jsem bezradnej

pripadnou me dobry nazory pro i proti, kazdej ma neco do sebe

pri tech vsech dulezitejch problemech co ale musim resit v praci uz nejak nemam kapacitu na to abych jeste resil tohle

kdyz to vezmu jinak je nas tu na foru pekna radka, hlasu proto jsem zaznamenal tak max 10 to zatim neni tolik aby se to zacalo hromadne mazat

Nech to být, je to normální obchod. Jak bylo řečeno výše na přesdržku je ten kdo to použije a myslím, že zrovna tady jich moc neprodá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já osobně mám duplikát, dokonce oražený zpětně od servisů, kde se co dělalo, bez štítku, kupované od dealera škodovky a podle toho co tady ctu, tak jsem na nejlepsi ceste byt obvinen, ze jsem si to tam nechal dat od kamaradu a mozna se dozvim od pripadneho kupujiciho, ze je to urcite ta, kterou tady prodaval Sampo.

ale neni lepsi rict si, jestli nahodou dukaz o tom, ze nekdo jezdi do znackoveho servisu neni dobry nebo spatny? Na jedne strane tu ctu jak ve znackovem servise okradli, neudelali co meli... atp a na strane druhe vsichni chteji mit peclive vedenou servisku. Vzdyt to neni dukaz ani z jedne strany - ani ze tam to auto opravdu bylo servisovane, ani ze nebylo, ani ze to nekdo servisoval dobre nebo spatne.

To, jestli mam napsane v servisce ze mi nekdo menil rozvody a v kolika km, nebo, ze mam olef vymeneny je stejne jenom o tom, jestli mam nervy na to necemu takovemu verit. Tak nechte Sampa at si prodava sve servisky, kdybych ji nemel, tak si ji asi radeji objednam od Skodovky duplikat neduplikat, a kdybych chtel delat podvody, tak mi serviska tady z fora jen ulehci praci, stejne by si skoro kazdy dokazal poradit jak ji sehnat. Neverim, ze by nekdo ze skodovky nesehnal pro kohokoli cistou servisku za 1000,-, ale to je asi otazka jina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdybych chtel delat podvody, tak mi serviska tady z fora jen ulehci praci, stejne by si skoro kazdy dokazal poradit jak ji sehnat. Neverim, ze by nekdo ze skodovky nesehnal pro kohokoli cistou servisku za 1000,-, ale to je asi otazka jina.

sám jsi to napsal, podvody a jejich ulehčení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud servisku z jakéhokoliv důvodu ztratím, servis mi ji sám vystaví novou a vyplněnou dle jejich záznamů a nemusím ji nikde kupovat po inzerátech, těžko si koupím knížku z inzerátu a poletím s ní do servisu škodovky, aby mi ji vyplnili, takže proč si ji vlastně z inzerátu kupovat? ha ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi to že to pak bude prodávat jinde to není argument!

Cushdie Proč by si měl být obviněn to co jsi udělal je naprosto v pořádku kuli tomu je škodovka prodává. Když máš duplikát tak to značí kupujícímu, že si jí stratil a muže si to jít ověřit do servisu jestli je opravdu servisováno.

Lidi nevyměšlejte kovbojky.

Fakta jsou takové: knížky jsou určeny k PODVODU! k ničemu jinému být použity nemohou, protože pro ty kdo stratí svůj techničák je prodává náhradní duplikáty škoda za 19kč. Protě tyhle knížky nemohou být legálně použity k tomu k čemu jsou určeny. To je prostě fakt!!

Jinak chápu moderátory za předchozí rozhodnutí, ale pak bylo dokázáno a sám se k tomu dotyčný přiznal, že neprodává legální knížky duplikáty. Ale originální knížky určené k podvodu. Nevidím důvod proč by si tohle forum, které je na vysoké urovni mělo špinit bazar podvody. Není k tomu jediný důvod. Ani to, že jsou tu někteří tolerantní k podvodům není důvod. Nidko neřiká, že by jste měli ověřovat, každý inzerát , ale tady není pochyb k čemu je to určeno a nevidím důvod proč to tolerovat. A serem si tak trochu do vlastního hnízda. Těch témat co někdo brečí, že ho takhle někdo podvedl je tady více něž dost.

Takhle budete mít akorád práci s čištěním jeho inzerátu a dáváním banu lidem za to, že je vytočí to že tu prodává knížky určené k podvodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...