Přejít na obsah

Podložky pod RZ chrom


zabiak

Doporučené příspěvky

Přemýšlel jsem po tom co jsem uviděla na autodoplnky podložky pd Rz v akci že bych si je koupil, ale zjistil jsem že jsou plastu čehoš se opravdu bojím obzvlášť vepředu to nemuže dle mě vydržet. Nevíte jestli se někde neprodávají z nějakého jiného matroše nebo nějaký co vydržej. Tahle stojí 129kč ale tu nechcu bo to bude pěknej šunt

post-873-1175698855_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na autě plastový podložky v provedení chrom a asi po roce jsou netknutý, ale předtím jsem měl na citroenu nějaký jiný a ty normálně oxidovaly, takže je potřeba narazit na kvalitní... Ty kvalitní jsem kupoval u nás v tuning krámě Benet(za asi 300kus) a ty šunty byli z netu: www.tuning-centrum.cz(za 150kus)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja je mel jednu zimu, pote se s tim stalo to, co se stalo i z polyuretanovou listou kolem auta... Hnus a nikdy vice! Stalo to 250/ks a kupovano v http://www.hobbycar.cz

Právě o tobě vím že se ti to zmrvilo jednou si to tu psal. Jinak mě dastávají u toho výrobku hlášky u toho jejich výrobku:

:: elegantní chromový rámeček, snadná montáž, vysoká odolnost, vhodný pro většinu typů vozidel, určeno pro speciální a sportovní účely (není schváleno pro provoz na komunikacích v ČR)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,tak já mám ty z toho 2 příspěvku.koupil jsem je loni na jaře v Lidlu za 250 kč a jsou perfektní ještě dnes,co dodat?jen musím říct že montáž je na opich.nejdřív se přidělá podložka na auto,pak přišroubuje RZ a pak rámeček.rámeček se šroubuje z boku na každé straně po 2 šroubkách,jen nelente jako já a kupte si tam nerezy,protože obyč pozink zrezne a nechá to hnusný flek ale dá se odstranit silichromem. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,tak já mám ty z toho 2 příspěvku.koupil jsem je loni na jaře v Lidlu za 250 kč a jsou perfektní ještě dnes,co dodat?jen musím říct že montáž je na opich.nejdřív se přidělá podložka na auto,pak přišroubuje RZ a pak rámeček.rámeček se šroubuje z boku na každé straně po 2 šroubkách,jen nelente jako já a kupte si tam nerezy,protože obyč pozink zrezne a nechá to hnusný flek ale dá se odstranit silichromem. :palec2:

No to je zatím můj favorit. Jinak ani vepředu to není od kamínků? Zase mě stve že tam nevudu takhle mít tu tabulku EU co tam mam teď v tom spešl držáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabijáku, já jsem měl ty první co máš na fotce a nedoporučuji....vypadá to dobře ale jenom chvilku ...stojí to za ho..o. NE.

Ty druhé vypadají lépe ale nic o nich nevím. Každopádně dělám ve firmě s nerezem tak bych mohl zkusit něco vymyslet jestli by to nešlo nějak udělat a potom dám vědět :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uvidime,mam tam odsud samolepici chrom pasy5mm uz rok a pul,mam je kolem oken uz rok a pul a porad jak nove,nic se neloupe,ale jak rikam,uvidime,koupim jen na zadek,na predku nemam misto,tak velka investice to nebude

NA zadku vydrzel ramecek - "chromovy povlak" dele nez na predku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak jsem našel tohle http://www.sportovniautodoplnky.cz/store/g...strGoodsID=5112

udajně by to mělo být lepší kvality - kvalitnější chrom. povrch než předešlé produkty, chrom. vrstva je několikanásobně silnější. Ale pořád plast no

Vím kde něco podobnýho dělají pro zákazníka,který je ale bohužel nedistribuje na český trh :( Je to přesný výrobek řezaný z nerezu laserem a nacvakává se na standardní černou podložku.

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak jsem našel tohle http://www.sportovniautodoplnky.cz/store/g...strGoodsID=5112

udajně by to mělo být lepší kvality - kvalitnější chrom. povrch než předešlé produkty, chrom. vrstva je několikanásobně silnější. Ale pořád plast no

Vím kde něco podobnýho dělají pro zákazníka,který je ale bohužel nedistribuje na český trh :( Je to přesný výrobek řezaný z nerezu laserem a nacvakává se na standardní černou podložku.

A to by mohlo byt to, co by treba slko na odbyt a vydrzelo... :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...