Přejít na obsah

tak jak rychle jste už jeli ?


zabiak

Doporučené příspěvky

Já jezdím pomalu a dle předpisů, tak že mně se to netýká

A co nos, mas mekkej? ;)

Mám ho měkej, ale próóóóč???? :)

Hele, když koukám co tady máme Schumacherů a mistrů světa za volantem, tak jsem opravdu jouda a jezím dle předpisů.

Je zajímavé, že se tady nikdo neptá kolik a jak či čím jeli např. Sejis,Frankie, Garny,Spidi, Badys,Zbyňda a nebo Kikina. To jsou kluci, se kterými já v klidu sednu do káry, protože mi stačí vidět a slyšet (né kecy, ale jak se chová motor, když jsou oni za volantem) a vím, že jsou to PÁNI ŘIDIČI a ne nějakej šmudla, kterej si to nechá ošípovat (čti chipnout). Ono není umění přidržet pedál plynu na podlaze, ale co tobě budu vykládat, sám to dobře víš. Proto jsem napsal to co jsem napsal.

O tom co komu ta jeho jede nemá smysl debatovat. To je potom moc blízko k maléru, kde se dva pitomci pohádaj a nakonec si udělají závod kdo z koho a v lepším případě to končí zrušením jedné káry a pláčem nad lidskou blbostí.

Tak tak, pravda pravdouci. Tak nejezdim zadny reliii, ale priznam se, ze padesatku v Praze nedodrzuju a uprimne si dovolim pochybovat, ze nekdo z vas tady jo. Protoze to je akorat zdrzovani provozu. Ale jezdim podle okolnosti, t.j. kde je potreba, jedu 30, kde je potreba jet 50, jedu 50, a kde se da na ctyrproudu 100, jedu 100. Ze ostatni jedou 140 mi je tak nak jedno. Opicovat sem si auto nechal nejen aby to jelo, ale i treba bezpecnejsi predjizdeni je dobra vec, tech par semiku navic se muze hodit. I dle spotreby je jasny, ze to zas tak silene nehonim, ale kdyz je treba rezerva je fajn. Nejlepsi sou kdejaky machri, ktery na Tebe najizdej a ja nevim co jeste, jak maj zavodivou a kdyz se clovek nenecha vyprovokovat, tak to aspon zkusej na svetlech, kde zustanou se starou sunkou daleko vzadu a vitezoslavne cloveka predjedou, kdyz uz tam mam 80km/h, ctyrku a poustim plyn :unsure: Ale coz, kazdej jezdi podle vlastniho vedomi a svedomi a s tim sou ted lidi bohuzel nak na stiru :) Zrovna dneska u Mazdy na najezdu na Jizni spojku, kde obcas par dobraku objizdi popojizdejici kolonu zleva, ac tam pruh neni - nakej manik v druhomiznich letech s Golfem takhle predjel kamion, ehm, jenze ten nepribrzdil, proc taky, a ten blb si o nej urval zrcatko a predni blatnik, hehe, a to zahreje. Priste uz to asi zkouset nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna dneska u Mazdy na najezdu na Jizni spojku, kde obcas par dobraku objizdi popojizdejici kolonu zleva, ac tam pruh neni - nakej manik v druhomiznich letech s Golfem takhle predjel kamion, ehm, jenze ten nepribrzdil, proc taky, a ten blb si o nej urval zrcatko a predni blatnik, hehe, a to zahreje. Priste uz to asi zkouset nebude...

Třeba právě naopak a příště skončí pod tím kamionem a bude zas o vola míň ;)

Před výše jmenovanými pány klobouk dolů.

Osobně občas jezdím o něco rychleji než je povoleno, ale spíš v těch nutnějších případech - ale čím dál víc si poslední dobou dávám kurevskýho majzla, bo mi připadá že se nám až moc množí " bezmozci" za volantem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslim, ze jsem docela vyjezdenej a mam zkusenosti, ale posledni dobou - tak dva roky mam strach spis co se na me vyvrbi na silnici, kdo mi tam zase vjede, nebo potkam v protismeru zavodnika s Favoritem co predjizdi Felicii - uz se mi stalo!!! Takze se nebojim o sebe, ze udelam chybu, ale spis ze proste do me narve nejakej blbec. Proto jezdim opatrne na horizontech a tam kde nevidim, i kdyz jedu ve svym pruhu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslim, ze jsem docela vyjezdenej a mam zkusenosti, ale posledni dobou - tak dva roky mam strach spis co se na me vyvrbi na silnici, kdo mi tam zase vjede, nebo potkam v protismeru zavodnika s Favoritem co predjizdi Felicii - uz se mi stalo!!! Takze se nebojim o sebe, ze udelam chybu, ale spis ze proste do me narve nejakej blbec. Proto jezdim opatrne na horizontech a tam kde nevidim, i kdyz jedu ve svym pruhu!

Presne, taky tak. Nebo kdyz se na me nekdo lepi az moc, uctive se mu uhnu at jede treba do prdele, nebo do hrobu. Lepsi, bez aby me pak nekde blbe predjizdel, atd :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jedu nekdy z prace, tak predjizdim dost kolegů, jedou tak 80 - 90, no a pak mi rikaj, ze jezdim jak prase a nedokazou pochopit, ze moje auto 1) zrychli rychlejc, 2)brzdi mnohem vic, 3) sedi vic!! takze se da predjizdet vnitrkem nebo venkem v zatacce.....no a kdyz vas nekdo predjede v zatacce..... tak hned jezdite jako prase :) navic trasu Dukovany Třebíč znam jak svy boty :) a taky znam ty jezdce a zavodniky :)

Jeden chlap ma Octavii SLX a ten jezdi normalne kazdy den z prace i do prace a pokazdy nas, a nejen nas blokuje pomalou jizdou. jezdi totiz 60 - 70km/h a jeste jeho posez je takovy, ze ma hlavu oprenou o operku! to jste nevideli....

Kdyby to byl Hrušínský, tak bych to pochopil....

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi přesně tak. Po silnici jezdí takovejch blbečků, že jestli chtějí tak ať se honí. Mám Octu s 81KW a když jsem ji skoro před rokem přivezl tak jsem zkusil kolik dá. To se přiznám, ale od tý doby jsem jel víc než 140,150 snad jen 2x. Když se někdo chce honit tak ať se honí. Jezdím denně Boleslav Praha a když pojedu 170 místo 130 tak nejedu cca 5 minut za cenu vyšší spotřebu a vyššího rizika. Za to my to nestojí. A tu maximálku jsem si zkoušel když jsem byl v autě sám. Pokud někoho vezu tak podle toho jedu. Jasně, že předpisově na 100% nejezdím, ale aspoň si jako někteří nemyslím, že když mino obec je 90, že je to nařízená rychlost. NEbo jezdci co jedou konstantních 70. Taky nemá chybu. Jinak je mi 25 takže žádnej starej páprda. Ale myslím za volantem. A když některý vidím tak myslím, že žádný mozek nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim se pridat... Dooost se bojim chodcu a to myslim naprosto vazne. Vzdy kdyz projizdim prechod v Praze, rikam si, jaky by to bylo, kdybych ted uslysel tu ranu a predstavuji si co by asi bylo potom, me chovani, reakce atd... Proste se kastanu dost bojim! Protoze nekteri se chovaji jako kdyby byli reditelove zemekoule a v klidu tam schvalne skoci!!! :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím pomalu a dle předpisů, tak že mně se to netýká

A co nos, mas mekkej? ;)

Mám ho měkej, ale próóóóč???? :)

Hele, když koukám co tady máme Schumacherů a mistrů světa za volantem, tak jsem opravdu jouda a jezím dle předpisů.

Je zajímavé, že se tady nikdo neptá kolik a jak či čím jeli např. Sejis,Frankie, Garny,Spidi, Badys,Zbyňda a nebo Kikina. To jsou kluci, se kterými já v klidu sednu do káry, protože mi stačí vidět a slyšet (né kecy, ale jak se chová motor, když jsou oni za volantem) a vím, že jsou to PÁNI ŘIDIČI a ne nějakej šmudla, kterej si to nechá ošípovat (čti chipnout). Ono není umění přidržet pedál plynu na podlaze, ale co tobě budu vykládat, sám to dobře víš. Proto jsem napsal to co jsem napsal.

O tom co komu ta jeho jede nemá smysl debatovat. To je potom moc blízko k maléru, kde se dva pitomci pohádaj a nakonec si udělají závod kdo z koho a v lepším případě to končí zrušením jedné káry a pláčem nad lidskou blbostí.

ooo děkuji Pájo za pochvalu :D no když to tady čtu,tak asi mohu jako jeden z mála jet ofiko trochu rychleji ;) ,ale nebudu říkat kolik,ale je to tak abych pacienta dovezl a nebo pro něj přijel v čas,v opačném případě mu je pomoc zbytečná ;)

Jinak Palo to má těžce v ruce,jel jsem s ním :specool:

Děkuji Jiří, toho si opravdu vážím, tedy pokud to myslíš vážně.

:worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím pomalu a dle předpisů, tak že mně se to netýká

No, Palo, sorry, ale rýpnu si. Od tebe to moc nesedí. Kdo tu nedávno brečel, že prolítl zatáčku asi v o 50km větší rychlosti, než tam byla povolená a urval si vanu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím pomalu a dle předpisů, tak že mně se to netýká

No, Palo, sorry, ale rýpnu si. Od tebe to moc nesedí. Kdo tu nedávno brečel, že prolítl zatáčku asi v o 50km větší rychlosti, než tam byla povolená a urval si vanu???

Pokud neumíš číst mezi řádky, tak to nekomentuj a necituj mne!

Každej v clubu ví, že jsem jeden z těch, kteří se s rychlostí nemazlí, pokud jsem si jistej povrchem vozovky a svojí károu.

Proč asi Krysar na moji poznámku reagoval, tak jak reagoval? To nebylo dosti průkazné o mém vtípku? Co myslíš?

Jen prostě nenapíšu kolik jezdím a podobně, protože jen jednou v životě jsem si myslel, že jsem super řidič a nabil jsem si hubu, ale to už je více než 13 let a od té doby říkám, že umím ovládat svůj vůz jako každej jinej motorista. Jsem od té doby hodně pokorný a už vím, že nejsem bůh, ale jen nomální kluk(tedy né úplně normální :smich: ).

A přečti si to, co jsem tam tenkrát psal pořádně(vanu jsem prorazil a neurval jak to píšeš ty), protože nešlo o to kolik jsem jel(vozidlo jsem měl pod kontrolou, pokud mi nechceš říkat ty nesmysly o předvídání situace a podobně), jako spíše o to, co tam bylo za překážku a jak to bylo značeno(či spíše nebylo značeno).

Neznáš mne, tak mne nehodnoť, já si to vůči tobě také nedovolím.

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, máš pravdu, neznám tě. Ano, máš pravdu, neurazil jsi vanu, prorazil jsi ji. Ne, nemáš pravdu, to s tím předvídáním rozhodně není nesmysl. Podle mě je to základní předpoklad přežití na našich silnicích (ať už řidiče či někoho jiného). Nedávno se mi stalo, že v poměrně ostré a nepřehledné zatáčce kousek před mnou zastavilo auto a řidička (blondýna) se někoho ptala na cestu. Jel jsem předpisových 90. Kdybych to tam valil 130, asi by to dopadlo jinak, než to dopadlo. A takových zážitků má myslím každý z nás na jednom prstu deset... :(

A ber to prosím sportovně, nechtěl jsem se tě dotknout, hodnotit tě nebo tě dokonce urazit.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, máš pravdu, neznám tě. Ano, máš pravdu, neurazil jsi vanu, prorazil jsi ji. Ne, nemáš pravdu, to s tím předvídáním rozhodně není nesmysl. Podle mě je to základní předpoklad přežití na našich silnicích (ať už řidiče či někoho jiného). Nedávno se mi stalo, že v poměrně ostré a nepřehledné zatáčce kousek před mnou zastavilo auto a řidička (blondýna) se někoho ptala na cestu. Jel jsem předpisových 90. Kdybych to tam valil 130, asi by to dopadlo jinak, než to dopadlo. A takových zážitků má myslím každý z nás na jednom prstu deset... :(

A ber to prosím sportovně, nechtěl jsem se tě dotknout, hodnotit tě nebo tě dokonce urazit.... :)

Nebudu to brát sportovně, v životě jsem žádnej sport nedělal :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jste někdo zkoušel kolik vaše kokta udělá? Já jel zatím nejvíc 195km/h octavia combi 19TDi 66kw plně naložen 5lidí a plnej kufr batohů jel jsem z dovolené. A v techničáku je max rychlost 170km/h. Někdy to musím zkusit prázdnej a co vy kolik jste z ní vymáčkly?

Já jsem z auta vytahl neco pres 245, ale ver tomu, mam 1.8 turbo, plus drobny upravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jste někdo zkoušel kolik vaše kokta udělá? Já jel zatím nejvíc 195km/h  octavia combi 19TDi 66kw plně naložen 5lidí a plnej kufr batohů jel jsem z dovolené. A v techničáku je max rychlost 170km/h. Někdy to musím zkusit prázdnej a co vy kolik jste z ní vymáčkly?

Já jsem z auta vytahl neco pres 245, ale ver tomu, mam 1.8 turbo, plus drobny upravy.

Tak i kdyby mi to tolik jelo, nejel bych timto autem 245km/h. Nikdy! Nemyslim tim jen tvoje, celkove... Je to strasna rychlost... Ale pokud se clovek neboji, jak je libo! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia RS, dnes dopoledne MB-Turnov - omezovač. Docela fičák.

mno a to je jako kolik :)

ja osobne se nehonim...jezdim porad praha / MB a kdyz pojedu tech 110 jako normalne je to skoro stejny jako kdyz poletim 150...

priznavam predpisove nejezdim...na to kolik mi je mam najeto bych rekl nadstandardne ::' ale nejsem zadnej magor nebo frajirek...minule sem spechal v noci z brna do prahy a taky sem jel 180 tacho...octavia 1.6 55kw a jeden remus vzadu... :) ale sam...s nekym bych si to netroufl...kluci co sou tu me znaji ja ani takhle jezdit nemuzu nebot by me auto sezralo i s botama... ::'

nejvice sem jel s bentley continental gt coupe na polygonu a to sem jel 270 za hodinu...na normalni silnici nikdy... ::' to je o drzku zvlast u nas...tohle sou rychlosti pro okruh a testy jako sem jel ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia RS, dnes dopoledne MB-Turnov - omezovač. Docela fičák.

Dneska me mezi MB a Turnovem predjelo RSo 2*. Nove s "F"kovou poznavackou :-) Jedno stribrne a jedno tusim ze cervene. Dral se za mnou uz na najezdu z kosmonos :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...