Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Zdravím Vás,potřeboval bych poradit.Mám fábii 1,9SDI kombi 2001.Má origo elektrický šíbr.ale problém je v tom,že nefunguje,pojistka je přepálená,druhou jsem zatím nezkoušel.Může být špatný motorek?Nebo je to třeba přidřené a tím se přepálila ta pojistka?děkuji za rady.

Dej druhou pojistku a pokud znova odejde, tak hledej chybu.

  • Autor
Dej druhou pojistku a pokud znova odejde, tak hledej chybu.

Uvidím,mrknu na to.Když nahoře,sundám ten plast,měl bych tam najít kličku a tou to zkusit ručně rozhýbat.Snad neodešel motor.

Taky nevim co resis, dej nejdriv druhou pojistku a uvidis. Pojistka muze shoret i nahodou a treba pohonu vubec nic neni.

  • Autor
Taky nevim co resis, dej nejdriv druhou pojistku a uvidis. Pojistka muze shoret i nahodou a treba pohonu vubec nic neni.

Tak jsem to celé rozdělal,elektrika funguje,v tom problém není,ale otevře se jen do pozice vyklopení šíbru,pak se to zasekne.tak jsem to celé rozdělal a sundal motor a na té pružině nebo co to je,jsem našel něco jako filc,nebo nějakou textilii,ta pružina je toho plná,to tam asi být nemá,že?takže budu muset sundal celé čalounění střechy,rozebrat to celé,až se dostanu na tu pružinu a vyčistit.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.