Přejít na obsah

Škoda Tuning Doksy


zabiak

Doporučené příspěvky

Hodim pro ostatni nejake foto, ale vzhledem k tomu, ze jich mam cca STO, tak jen opravdu vybrane... Vsechny ode mne jsou na ftp

Sraz v 9:00 na OMV

Pekny fotky.

Trochu mi blbne posilani SZ. Tak to napisu sem. nechtel by jsi umistit fotky u me na webu? Do Doks jsem se nemohl dostavit, tak hledam, nejakeho schopneho fotografa. Kdyztam ni please napis, kdyby jsi mel zajem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ode mne fotky na FTP :D v CCA 21:40 tam bude vse co sem nafotil :D

RE: Ze to rikas zrovna ty, zpatky po dalnici sem jel 220kmh a stejne si me ujizdel :feve:;)

Stydte se oba, tolik jsem nejel, bo mi to nejede... lol

co mas ve sve oktavce za motor? Ja tu svou vytahnu tak max na 207 :( Ale zas je to jen 1,8 20V. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ode mne fotky na FTP :D v CCA 21:40 tam bude vse co sem nafotil :D

RE: Ze to rikas zrovna ty, zpatky po dalnici sem jel 220kmh a stejne si me ujizdel :feve:;)

No chvili sem zkousel maximalku a tachometrove to pres 250kmh nechtelo jit podle gps to bylo tech udavanych 235. Ale pak sem uz jel rozumne a dojel si me. Sem Ti na sjezdu maval jak o zivot a pak sem si to nahoru na pacerak daval s tou audinkou co sem s ni sjizdel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem se vrátil z Doks a byla to tam jízda jako prase. Supr sraz. Přijel jsem v pátek a než jsme stačili postavit stan tak jsem měl v sobě 4 lahvoně a po čumeňdě jsme vyrazili do města. V hospodě mě teda nasrali v 10hod už nevařili takže jsem byl bez večeře :aggressive: . Nakonec jsme skončili na místní piškotéce Sparta. Hafo roštěnek ale hnusný pivo takže jsem musel chlastat nějakej zelenej diskonápoj vodka z redbulem a nějakejma holkama jsme chlastali do 3do rána. Druhej den taky paráda k snídani pivo a dorazila další část naší party na motorkách a celej den se lemtalo jako prase. :palec2: A tady vám přináším pár fotek dám sem jen ockávky ostatní fotky budou u mě na webu někdy v týdnu:

Tady pěkná červená

post-873-1179676762_thumb.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...